SBSettings


IconSettings - безкоштовна альтернатива SBSettings під iOS 5

Категорія: 

iOS 5 принесла стільки всього, що не переходити на неї можна тільки з однієї причини - через відсутність відв'язаної джейлбрейка. RetinaPad , iFile , Display Recorder (який ваш покірний слуга все лінується оглядати), SBSettings - любителям "втечі з в'язниці" нелегко відмовитися від усіх цих утиліт. Втім, для останньої з них є гідна, хоч і не повнофункціональна заміна.

SBSettings - найкраща утиліта з Cydia

Категорія: 

SBSettings - це заміна старого BossPrefs і одна з найкращих, корисних і незамінних програм на iPhone, яку надала нам Cydia.

 Утиліта дуже багатофункціональна і містить чимало корисних і цікавих опцій. Значка програми вона не має, програма прихована, але доступ до неї дуже простий і швидкий: достатньо провести пальцем з ліва направо по статусбарі (верхня панелька телефону, на якій розміщені: рівень GSM мережі, логотип оператора, годинник, зображення батареї ...). Причому не обов'язково при цьому перебувати на головному меню iPhone, вона працює навіть тоді, коли у вас відкритий  додаток -  випливає поверх всіх вікон, ні з ким не конфліктуючи.

Subscribe to RSS - SBSettings