PayPal


PayPal додасть підтримку Touch ID в додаток для iPhone

15/06/2014 - 11:15
Категорія: 

PayPal почала працювати над впровадженням у свій додаток підтримки сканера відбитків пальців, яким оснащений нинішній флагманський смартфон Apple - iPhone 5s. Цілком імовірно, що компанія має намір використовувати цю технологію для аутентифікації користувачів і підтвердження здійснюваних платежів з використанням незвичного всім пароля, а відбитка пальця.

PayPal готова стати партнером мобільного сервісу платежів Apple

01/03/2014 - 11:00
Категорія: 

Найбільший платіжний сервіс PayPal, що запустив функцію підтвердження мобільних платежів через відбиток пальця на Samsung Galaxy S5, зацікавлений у роботі над подібною технологією c Apple. Про це заявили представники PayPal в інтерв'ю Digit. Компанія з Купертіно, як відомо, першою впровадила в свої мобільні пристрої сканер відбитків пальців Touch ID.

PayPal ще глибше інтегрується в iOS

Категорія: 

Популярний платіжний сервіс PayPal оголосив, що випустив новий набір інструментів і API для iOS, які дозволять розробникам включати в свої додатки можливості оплачувати покупки прямо з програм без необхідності відкривати в браузері спеціальну сторінку авторизації.

На сайті PayPal повідомляється, що незабаром користувачі зможуть вводити свої платіжні дані прямо в сторонні додатки, щоб більш легко і зручно оплачувати покупки, придбані в магазинах, які підтримують дану систему платежів.

У додатку Android Market знайшли згадку про PayPal

Категорія: 

Інтернет-магазин додатків Android Market в найближчому часі може почати приймати платежі через платіжну систему PayPal. Про це повідомляє блог AndroidGuys. Офіційного підтвердження цієї інформації від керівництва магазину поки не надійшло, однак ентузіасти виявили згадка про PayPal у вихідному коді програми Android Market версії 3.3.11. Ця версія достроково потрапила в Мережу на початку тижня.

Зараз розрахунки в Android Market здійснюються за допомогою платіжної системи Google Checkout, яка конкурує з PayPal. Гроші знімаються або з "прив'язаною" до Google Checkout пластикової картки, або з мобільного рахунку - за умови, що Google уклав договір зі стільниковим оператором.

Subscribe to RSS - PayPal