MacBook Air


Що вибрати: iPad Pro, MacBook або MacBook Air

29/09/2015 - 08:45
Категорія: 

Ще якихось пару років тому нікому б і в голову не прийшло розглядати iPad як робочий інструмент і порівнювати його з MacBook. Цього року до стала вже класикою лінійці MacBook Air додався новий MacBook, який зробив вибір компактного ноутбука ще складніше. І ось тепер їм на п'яти наступає iPad Pro. Як з цього різноманіття вибрати пристрій, що підходить саме вам, ми розповімо нижче.

Boot Camp в нових комп'ютерах Mac не підтримує встановлення Windows 7

27/04/2015 - 11:00
Категорія: 

Багато користувачів в силу тих чи інших причин змушені встановлювати Windows на свої комп'ютери Mac. Найчастіше це робиться другою системою за допомогою Boot Camp, тому покупцям нових комп'ютерів Apple буде цікаво дізнатися, що вони будуть значно обмежені у виборі версії операційної системи від Microsoft для встановлення.

У Мережу потрапили характеристики MacBook Air наступного покоління

05/03/2015 - 15:15
Категорія: 

У понеділок Apple проведе спеціальний захід, в ході якого може анонсувати оновлені портативні комп'ютери MacBook Air. Серед них буде і довгоочікувана 12-дюймова модифікація.

Apple почне продажі Apple Watch в березні, 12-дюймового MacBook Air - в першій половині року

26/01/2015 - 14:15
Категорія: 

Смарт-годинники Apple Watch надійдуть на ринок у березні цього року, з'ясувало аналітичне агентство KGI Securities. В цей же час, як повідомляється, Apple може почати поставки нових 12-дюймових моделей MacBook Air з дисплеєм Retina.

Apple випустила промо-ролик, присвячений MacBook Air

30/07/2014 - 22:00
Категорія: 

Конкуренти тиснуть на Apple по всіх фронтах, особливо дістається останнім часом ноутбуків яблучного виробництва. Наприклад, Microsoft активно намагається витіснити їх з ринку за допомогою продуктивних планшетів Surface Pro третього покоління і навіть оголосила програму з обміну старих MacBook Air.  Apple не здається і в новому рекламному ролику апелює до лояльності своїх користувачів - «Ноутбук, який люблять люди». 

Новий MacBook Air буде коштувати 799 доларів?

Категорія: 
Тайванська преса повідомляє, що в наступному кварталі компанія Apple випустить нове покоління ноутбуків MacBook Air. При цьому повідомляється, що їх вартість складе близько 799 доларів. За даними джерела, це рішення обумовлене бажанням Apple нанести нищівний удар конкурентний по сегменту ультрабуків, який тільки-но починає зароджуватися, і де ціни на ноутбуки в цьому році не опустяться нижче 699 доларів.

MacBook Air в кристалах Swarovski

Категорія: 

Swarovski.pngЯк не намагався в 1917 році Володимир Ілліч Ленін разом з більшовиками побудувати комунізм, нічого у нього не вийшло. Світ, де всі рівні - не існуючий світ. Як доказ своїх слів - MacBook Air в кристалах Swarovski, комп'ютер для тих, хто має гроші.

Компанія Crystallize your Design, яка бажає весь наш світ оформити кристалами, добралася і до яблучної техніки. Під гарячу руку ювелірів потрапив свіжий MacBook Air, який в мить ока втратив свій звичний сірий вигляд і став сяяти яскравіше будь-якої зірки.

Смачно готуємо разом з MacBook Air:)

Категорія: 

Численні спроби скопіювати надуспішні MacBook Air досі не увінчалися успіхом. То ціна виходить завищеною і від цього неконкурентноспроможною, то ноутбуки не зовсім тонкі, а то й дизайн не тішить. Чим же такий хороший «найтонший» у світі і що саме якісно відрізняє його від конкуруючих рішень? Весь секрет яблучного красеня полягає в товщині його корпусу, яка дозволяє використовувати його як справжній ніж для нарізки їжі. Якщо ви є щасливим володарем MacBook Air, терміново кличте мам, бабусь, дружин і сестер. Ми розповімо вам, як приготувати смачний китайський обід з овочів і фруктів.

Subscribe to RSS - MacBook Air