Mac OS X


Пошук Spotlight в iOS 9 отримає нативну підтримку Twitter

03/05/2015 - 19:30
Категорія: 

Вбудований в операційні системи iOS і OS X механізм пошуку Spotlight буде інтегрований з сервісом мікроблогів Twitter. Про це повідомляє 9to5Mac з посиланням на главу соцмережі Діка Костоло. В даний час компанії ведуть роботу над цією функцією для реалізації в наступних випусках програмних платформ - iOS 9 і OS X 10.11.

Проект Darling дозволить запускати додатки для OS X під Linux

Категорія: 
Darling
Думаю, користувачі Mac OS X не будуть заперечувати того факту, що для цієї операційної системи є чимало цікавих програмних продуктів недоступних на інших ОС. Але якщо у розробника проекту Darling все вийде, то ситуація трохи зміниться.

[Mac OS X] RadioClock - простий радіоприймач для Mac

RadioClock
Багато хто з власників яблучних пристроїв, можливо знайомі з одним з кращих радіо-будильників для iPhone і iPad під назвою Radio Alarm Clock. Додаток, розроблений корейсько-японської студією Ensight Media, сподобалося меломанам і соням своїм інтерфейсом і величезною кількістю станцій. Однак у цьому огляді я розповім про інший додаток від цієї ж компанії. Отже, зустрічайте RadioClock.

Magicprefs - нові можливості Magic Mouse

Думаю, у багатьох користувачів яблучних комп'ютерів є фірмовий «гризун» - Magic Mouse. У мережі можна знайти безліч різний оглядів про цей незвичайний пристрій, хтось його хвалить, а хтось навпаки, прибирає в коробку, так жодного разу їм і не скориставшись.
Але при всій своїй «крутості» Magic Mouse не може похвалитися великою кількістю налаштувань. На мій погляд, мишці не вистачає додаткових жестів, та й настроювання швидкості далека від ідеалу. Але з усіма цими проблемами можна легко впоратися за допомогою безкоштовного додатку під назвою MagicPrefs.

[Mac OS] Оновлення системного ПЗ в обхід App Store

Категорія: 
Системне ПЗ Mac OS X можна оновити не заходячи в App Store. Це може виявитися корисним для користувачів OS X 10.8, де вся система оновлень управляється через Mac App Store, але з якоїсь причини виявилася недоступною (наприклад, при віддаленому адмініструванні). У цьому випадку на допомогу приходить старий добрий «Термінал». 

Twitter припинить підтримку офіційного клієнта для Mac

Все більше людей відмовляється від офіційного Twitter-клієнта на користь більш функціональних і зручних альтернатив. І це не дивно, враховуючи дивну політику керівництва сервісу. Нещодавно було обмежено максимальну кількість користувачів для сторонніх програм, таких як Tweetbot. А згідно з інформацією, яку опублікував у своєму твіттері автор сайту TechCrunch MG Сиглер, дуже скоро буде припинена підтримка клієнта для OS X.

Як встановити одну копію Mountain Lion на будь Mac

Категорія: 
Mountain Lion
Mountain Lion дуже гарний. Крім того, що ціна на нього складає всього лише $20, ви можете встановити одну копію на всі Mac, які використовують один Apple ID. Однак, є невелика хитрість, за допомогою якої можна обійти обмеження, пов'язане з необхідністю використання одного і того ж Apple ID. 

[Mac OS X] CheatSheet: стань майстром гарячих клавіш

Кожного разу, коли бачу користувача, який шукає потрібну команду в контекстному меню або в нетрях рядка меню (menu bar), накочує моторошна суміш смутку і жалю: стільки часу день у день іде в порожню. З роками ці секунди напевно перетворюються на втрачені дні ...
 
Якщо ви шукайте, як зробити власну працю більш ефективною, зверніть увагу на безкоштовну програму CheatSheet.
 

В iCloud тестується iOS-подібна система повідомлень

Категорія: 
icloudЗа даними MacRumors, Apple почала тестування нової функції в своєму хмарному сервісі iCloud. Схоже, що в недалекому майбутньому на сайті iCloud буде запущена служба повідомлень в стилі iOS.
Зараз при вході на сайт iCloud у верхній частині браузера видно повідомлення, подібне тим, що з'явилися в iOS 5.x. Це повідомлення не можна розгорнути, його можна лише закрити, якшо по значку «Х» у правій частині банера. 
Маководи задаються питанням, що може означати цей банер. Є припущення, що це - тестовий варіант повідомлень, який по чистій випадковості або помилку програмістів Apple стало видно всім користувачам комп'ютерів Mac. Ймовірно, це варіант повідомлень для веб-інтерфейсу iCloud та аналогічні, стануть відображатися на всіх комп'ютерах і iГаджетах користувача, синхронізованих один з одним.
 

Apple анонсувала нову ОС для комп'ютерів Mac OS X - Mountain Lion

Категорія: 
Компанія Apple, анонсувала нову версію операційної системи для комп'ютерів Mac OS X 10.8 Mountain Lion, яка ще більше зблизить платформу з мобільною системою iOS, яка використовується на iPhone і iPad. повідомляється на сайті компанії.
 
Попередня версія системи доступна зареєстрованим на сайті Apple, розробникам з четверга, а фінальна версія з'явиться влітку поточного року. Поширюватися Mountain Lion, як і її попередниця OS X 10.7 Lion, буде через інтернет-магазин Mac App Store.

Черговий парад оновлень Apple

Категорія: 

Поточний тиждень видався для Apple досить насиченим з точки зору випуску оновлених версій програмного забезпечення. Крім релізу iOS 5.0.1 компанія з Купертіно ощасливила своїх клієнтів цілою хвилею апдейтів: нова версія Java для Mac OS X Lion, оновлені прошивки для MacBook Pro, AirPort Base Station і Time Capsule, а також включила підтримку нових цифрових камер з допомогою Digital Camera RAW Compatibility Update 3.9.

Unreal Engine - майбутнє ігор для Mac OS X

Категорія: 

Epic Games випустила нову версію свого Unreal Beta Kit, який включає попередній перегляд для Mac OS X, набір інструментів, який допоможуе створювати  нове покоління ігор для Mac.

Розробники гри оголосили про випуск 2011 UDK Beta на початку цього тижня - безкоштовної версії свого движка Unreal Engine 3.


"Процес розробки практично ідентичний для ігор, які будуть працювати на платформі Mac, але для упаковки і розгортання технології необхідні деякі додаткові кроки", компанія написала на своєму сайті.

[FAQ] Встановлюємо Windows 7 на MacBook

Категорія: 

macbook ukraine windows 7Cпочатку спробуємо зрозуміти, навіщо ж «маководу», який свідомо відмовився від усього, що його пов'язувало з світом Windows, потрібно знову її використовувати? Варіантів може бути багато. Наприклад, не все програмне забезпечення, що існує для Windows, має свій аналог для Mac - бухгалтерський пакет «1С: Підприємство» та інженерний пакет з приставкою CAD. До того ж багатьох, хто недавно приєднався до Маководам, лякає перспектива відразу зануритися в нове середовище - вони хочуть, щоб під рукою була «тиха гавань», в яку в разі чого можна повернутися. Простіше кажучи, причин мати дві операційні системи на одному комп'ютері може бути багато, все залежить від конкретного користувача.

Хакери зламали Apple MacBook за п'ять секунд

Категорія: 
На конференції з комп'ютерної безпеки CanSecWest у Ванкувері стартував популярний конкурс хакерів Pwn2Own.
У перший же день експерти успішно зламали браузери Safari та Internet Explorer 8.
Спроби зламу Chrome не увінчалися успіхом, попри те, що Google заснував додатковий приз у 20 тис. доларів тому, хто може знайти вразливість у системі.
Ноутбук Apple MacBook зі встановленою версією Mac OS X 10.6 Snow Leopard фахівці з Франції зуміли зламати за п'ять секунд - для доступу до комп'ютера хакери скористалися невідомою раніше вразливістю браузера Safari.
Для зламу вони скористалися спеціально створеним сайтом. Через п'ять секунд з моменту відкриття цієї веб-сторінки в браузері хакерам вдалося отримати контроль над комп'ютером, запустити на ньому калькулятор і зберегти на жорсткому диску комп'ютера файл.
Французам дістався головний приз змагання - 15 тисяч доларів. Також організатори подарували їм зламаний ноутбук.
Злам Internet Explorer 8 був проведений Стефаном Февером з організації Harmony Security. У процесі атаки використовувалася 32-розрядна версія браузера, запущена на 64-розрядній системі Windows 7 Service Pack 1.
Повторивши історію зі зламом Safari, після відкриття спеціально оформленої веб-сторінки був організований запуск калькулятора і записаний файл на диск.
На розробку техніки атаки Internet Explorer пішло 5-6 тижнів, а Safari - 2 тижні роботи групи експертів VUPEN.
 
Subscribe to RSS - Mac OS X