Mac App Store


[Програми] iWork '12

Категорія: 

Прийшла несподівана і приємна новина: можливо скоро з'явиться iWork '12. Офіс від Apple вже дуже застарів, адже останнє велике оновлення було в 2009 році. Тим не менш, компанія представила iOS-версію свого офісу і робила мінімальні оновлення для таких програм, як Pages, Numbers і Keynote.

Mac App Store: рубіж у 100 мільйонів подолано

Категорія: 
Компанія Apple, оголосила, що кількість програм, завантажених з магазину Mac App Store за підсумками року, який ще не завершився, перевалило за 100 мільйонів. Магазин Mac App Store пропонує схожий контент з магазином мобільних додатків App Store, але орієнтований на власників ноутбуків і комп'ютерів Mac.
 
 
 

[Ігри] Jelly Defense - рятуємо планету від желе

Категорія: 

Жанр Tower Defense полюбився багатьом, і сьогодні я хотів би розповісти про чудового представника цього жанру Jelly Defense. Розробниками цієї гри є Infinity Dreams, добре відомі багатьом своїми якісними і захоплюючими іграми ще з часів загальної популярності Symbian.

Jelly Defense з'явилася в App Store зовсім недавно, 29 вересня, і завоювала серця багатьох приголомшливим виконанням і привабливою стартовою ціною 0.99 $

[Mac] У Mac App Store дебютує графічний редактор Colorize

Категорія: 

Після запуску сервісу Mac App Store деякі провидці говорили, що тепер у моді будуть програми, функціонал яких «заточений» під одну певну операцію. І як у воду дивилися. Днями в сервісі з'явився графічний редактор Colorize. Він тут же забрався в топи найбільш продаваних, але при цьому вміє всього лише одну річ.

Він переганяє фотографію в монохром, дозволяючи кольором виділити на неї лише деякі об'єкти. У результаті можна добитися дуже ефектного зображення.

Subscribe to RSS - Mac App Store