mac


[iOS] Приховані символи при наборі в iOS

Категорія: 
А ви знали, що в Mac, як і на пристроях з iOS, можна використовувати приховані символи? 
Я от не знав і, виявивши це на Mac, був сильно здивований.

Співробітники «Антивірусу Касперського» підтверджують існування ботнету для Mac

Категорія: 
На цьому тижні завдяки співробітникам «Доктор Веб» стало відомо про безпрецедентне зараження комп'ютерів Mac трояном BackDoor.Flashback, за допомогою якого хакери організували ботнет з більш ніж 600 тисяч комп'ютерів Apple. Деякі користувачі вперто не вірили в реальність загрози, сумніваючись у достовірності результатів антивірусного гіганта. Однак не так давно і співробітники «Антивірусу Касперського» підтвердили існування ботнету. 

Mac App Store: рубіж у 100 мільйонів подолано

Категорія: 
Компанія Apple, оголосила, що кількість програм, завантажених з магазину Mac App Store за підсумками року, який ще не завершився, перевалило за 100 мільйонів. Магазин Mac App Store пропонує схожий контент з магазином мобільних додатків App Store, але орієнтований на власників ноутбуків і комп'ютерів Mac.
 
 
 

Apple працює над віртуальним способом управління Mac, подібним до Kinect

Категорія: 
Apple проявляє інтерес до створення цілком нового способу взаємодії користувача з комп'ютером Mac і керування ним за допомогою системи жестів рук в тривимірному просторі. Про це стало відомо на цьому тижні через патентну заявку, яка була опублікована  Бюром патентів і товарних знаків США. Називається патент «Тривимірна система зображення і відображення», і описує технологію кшталт платформі Microsoft Xbox Kinect, яка забезпечує контроль без фізичної взаємодії із пристроєм.
 

Вийшов Winamp для Mac!

Категорія: 

На рубежі 90-х та нульових Вінамп був, ймовірно, найпопулярнішим музичним плеєром. Користувачі на всю писали плагіни для нього, а дизайнери створювали скіни (часом химерні). Багато світчерів, переходячи на Mac, починали шукати Вінамп для OS X. Cовсем недавно Nullsoft, розробник програми, випустив Mac-версію. Перейшовши на нову для себе платформу, Вінамп різко втратив функціональність і можливості. Зникли скіни. Користувачам доступна одна, досить похмура тема оформлення. 

[FAQ] WebMoney на Mac

Категорія: 

Як усім відомо, користувачі Mac відчувають деякі незручності в системі on-line банкінгу WebMoney через те, що компанія до цих пір не зробила клієнта для яблучної системи. Але працювати з WebMoney можна і без особливих «танців з бубном". Я сам довго бився як це зробити і чому б не  роз'яснити це для недосвідчених користувачів.

[Ігри] Grand Theft Auto 3 для Mac OS

Категорія: 

Сьогодні Rockstar Games порадували безліч шанувальників своїх ігор класичною Grand Theft Auto III для Mac.

До слова Rockstar вибрали відмінний варіант для дебюту в Mac App Store. Гра, не дивлячись на вже похилий вік, тримається на високому рівні (движок гри використовувався довгі роки в продовження серії аж до GTA IV).

mzl.bixwdsep.800x500 75 660x412 Grand Theft Auto 3 для Mac OS

[Mac] MenuPop для швидкого доступу до меню

Категорія: 

Всі ми звикли до стандартного розміщення смужки меню вгорі. Наші дії, пов'язані з основними операціями в програмі, здійснюються практично «на автоматі». Ми знаємо де приблизно розміщений той чи інший пункт меню. Але коли в меню доводиться повертатися знову і знову, та ще при великому моніторі, стає ясно звідки натертий на долоні мозоль і чому так втомилася рука. І ось тут приходить на допомогу корисна утиліта MenuPop.

Програма призначена для швидкого доступу до пунктів меню поточного додатка через праву кнопку. Тобто, всі види змін в програмі можна зробити з контекстного меню, практично з будь-якого місця.

Menupop

Функція пошуку Mac'а - сильний мотиватор підписатися на iCloud

Категорія: 

Apple включила в iCloud інструмент, який розвіє остаточні сумніви Mac-користувачів чи варто підписуватися на сервіс. Однозначно: ця функція пошуку зниклого Mac'а.За аналогією з пошуком зниклого iPhone сервіс надає приблизні дані про місцезнаходження всіх підключених до iCloud Mac'iв, якщо вони підключені до Wi-Fi і включена функція Find My Mac.

З днем народження, Mac OS X!

Категорія: 

Здається, це було зовсім недавно ... «Apple сьогодні оголошує про те, що в суботу 24 березня Mac OS X з'явиться у продажу в роздрібних магазинах по всьому світу. Mac OS X є самою просунутою операційною системою, поєднуючи в собі потужність і відкритість Unix з легендарною простотою використання і великою базою додатків платформи Макінтош ».

Саме з цього прес-релізу в далекому 2001 році почалася офіційне життя системи Mac OS X. Попереду ще були нелегкі випробування, славні перемоги і гіркі втрати. Так народжувалося майбутнє, в якому ми з вами сьогодні вже перебуваємо.

І ще одна цитата: «На сьогоднішній день під Mac OS X вже написано понад 350 додатків і ще сотні з'являться до літа. Більше 10 тисяч компаній-розробників працюють над 20 тисячами додатків для Mac OS X. Серед низ 4D, Alladin Systems, Alias, Avid, Connectix, Microsoft, Macromedia і багато інших ... »

З днем ​​народження, Mac OS X!

Нові рекламні ролики Apple: Mac проти PC

Категорія: 

Зв'язкою з трьох роликів відповіла Apple на кампанію "Ми дешевше" Microsoft. На нових відео, як завжди, нічого зайвого, є тільки Мак і ПК, що сперечаються про реальні і цілком сумнівні переваги один одного і висміюють вади і "недоліки":

Далі ще два відео.

[Mac] OS X Lion: перші подробиці

Категорія: 

Вчора, разом з релізом нової лінійки MacBook Pro, Apple також випустила першу бета-версію операційної системи Mac OS X Lion для розробників. Головний слоган майбутньої "Мак OS" звучить так: "Потужність Mac OS X. Магія iPad". Зв'язок з планшетників тут не випадкова. За словами творців нової ОС, в ній буде реалізовано найкраще з того, що є в iPad .

Процесори Intel Sandy Bridge в MacBook Air

Категорія: 

Багато користувачів MacBook Air 2010 нарікають, що, мовляв, хотілося б процесор потужніший, ніж "допотопний" Core 2 Duo. Хотіли - отримаєте .
 
Новинний портал CNET, посилаючись на анонімне джерело, повідомляє , Що оновлення лінійки MacBook Air відбудеться вже цього літа, в червні. Замість стареньких Core 2 Duo в літніх моделях будуть встановлені процесори з нової лінійки Intel Sandy Bridge.

Twitterrific 4 - довгоочікуваний твіттер-клієнт

Категорія: 

Подія, яку чекали майже півроку, нарешті збулося! Піонер твіттер-клієнтів компанія Iconfactory, випустила Twitterrific 4. Але за ці півроку ситуація дуже сильно змінилася: якщо раніше альтернативою «умовно безкоштовним» Twitterriffic був платний Tweetie, то тепер ситуація інша - 6 січня вийшов Twitter for Mac (Codename: Tweetie2) і він став абсолютно безкоштовним (причому без жодних умов на зразок показу реклами і обмеження на кількість облікових записів, як у безкоштовної версії Twitterrific).

Subscribe to RSS - mac