Jailbreak


Вийшов джейлбрейк для iOS 8.3

25/06/2015 - 10:45
Категорія: 

Хакерська група Taig випустила джейлбрейк для iOS 8.3. Оновлене програмне рішення під назвою TaiGJBreak підтримує операційну систему Apple з версією 8.1.3 до 8.3 включно.

i0n1c продемонстрував на відео джейлбрейк для iOS 8.4

21/04/2015 - 16:00
Категорія: 

Відомий джейлбрейк-розробник Стефан «i0n1c» Ессер здійснив неприв'язаним джейлбрейк для нової операційної системи iOS 8.4. На відео, опублікованому хакером на його каналі в YouTube, він продемонстрував зламаний iPhone 6 Plus.

Apple перестала підписувати iOS 8.1.2, зробити відкат більше не можна

11/02/2015 - 14:15
Категорія: 

iOS 8.1.2

Як очікувалося, Apple перестала видавати цифрові сертифікати для iOS 8.1.2. Тепер у користувачів iPhone і iPad немає технічної можливості встановити на пристрої прошивку, відмінну від iOS 8.1.3.

Чи варто чекати на джейлбрейк для Apple Watch?

09/02/2015 - 14:30
Категорія: 

apple watch jailbreak

Таке явище, як «джейлбрейк», тобто відкриття доступу до програмних функцій операційної системи в обхід стандартних захисних засобів, не могло не з'явитися на пристроях з iOS. Користувачі вимагали більшого від обмеженого виробником функціоналу iPhone і iPad, і ця можливість у них з'явилася. Програмний злом і донині користується популярністю серед власників «яблучної» техніки.

Вийшло оновлення для джейлбрейка iOS 8 і 8.1 з виправленням помилок

29/10/2014 - 00:45
Категорія: 

Команда розробників PanguTeam випустила оновлення джейлбрейка для iOS 8. Користувачам «зламаних» iPhone і iPad для установки патча достатньо запустити з домашнього екрану стандартний додаток Pangu.

Джейлбрейк iOS 8 і iOS 8.1 Pangu для iPhone 6, Plus, 5s, 5, 4s і iPad доступний для скачування

26/10/2014 - 00:30
Категорія: 

Днями група китайських хакерів, відповідальна за випуск джейбрейка iOS 7.1 - 7.1.2 , випустила нову версію утиліти Pangu, за допомогою якої бажаючі можуть призвести SSH-джейлбрейк останніх версій мобільної операційної системи Apple - iOS 8 і iOS 8.1.

Китайці зробили Jailbreak iOS 7.1.1

29/06/2014 - 19:00
Категорія: 

Маловідома китайська група хакерів, яка називає себе Pangu, виклала в Мережу інструмент, що дозволяє отримати відв'язав джейлбрейк iOS 7.1.1 і iOS 7.1. Програма дозволяє здійснити злом навіть новітніх пристроїв компанії Apple, включаючи iPhone 5s і iPad Air.

Хакери вже заявили про можливість джейлбрейку iOS 8

11/06/2014 - 23:30
Категорія: 

Представлена ​​ в рамках конференції WWDC 2014 мобільна операційка iOS 8 піддається злому - це підтверджують відомі хакери і представники джейлбрейк-спільноти. І тим не менш, існує ряд питань, на вирішення яких може знадобиться досить багато часу.

У iOS 7.1 Apple заблокувала джейлбрейк Evasi0n7

12/03/2014 - 22:00
Категорія: 

Відразу після реліза нової версії яблучної мобільного операційки, розробники утиліти для злому iOS пристроїв Evasi0n7 попросили користувачів триматися від оновлення подалі.

У iOS 7.1 beta 5 закрита вразливість, яка використовувалася для джейлбрейка

Категорія: 

Вчора Apple випустила вже п'яту за рахунком бета версії довгоочікуваної iOS 7.1, яка обіцяє нам більш швидку і стабільну роботою iPhone і iPad. Ряд несуттєвих косметичних змін був розбавлений новиною про те, що в iOS 7.1 beta 5 закрита уразливість, що дозволяє користувачам робити неприв'язаний джейлбрейк своїх телефонів і планшетів під управлінням iOS 7.

Неприв'язаний джейлбрейк iOS 7 + інструкція, підтримка iPhone 5s iPad Air і iPad Mini 2

Категорія: 

Тільки я вже почав подумувати, про закриття розділу "Jailbreak" (нових твіків немає, писати нема про що), як зовсім несподівано команда хакерів evasi0n випустила утиліту для неприв'язаного джейлбрейка iOS 7. І поспішаю порадувати, що мова йде про джейлбрейк всіх моделей iPhone і iPad, включаючи iPad Air, iPhone 5s і iPad Mini Retina.

P0sixninja відкрив портал OpenJailbreak

Категорія: 

На минулих вихідних у Нью-Йорку пройшла конференція WWJC, на якій відомих хакер Джошуа Хілл (P0sixninja) офіційно представив репозиторій опен-сорсних компонентів джейлбрейка під назвою OpenJailbreak.

Як включити режим панорамної зйомки на iPhone 4/3GS, iPad і iPod touch

Категорія: 

Одним з важливих нововведень в iOS 6, яке Apple колись просувала в рекламному відео , є режим панорамної зйомки, супроводжуваний миттєвим захопленням картинки. З його допомогою можна створювати 28-мегапіксельні панорамні фотографії. 

Панорама в iOS 6 працює тільки на пристроях iPhone 5 і iPhone 4S. PanoMod - це спеціальний твік з Cydia, який дозволяє активувати режим кругової зйомки на будь-яких девайсах під управлінням актуальної операційної системи, зокрема на планшетах iPad.

[Cydia] InstaLauncher: доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд

Категорія: 

InstaLauncher - це новий твік з Cydia, який дозволяє «отримати доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд». Оригінальний слоган розробників відображає головну суть нової утиліти " - Можливість швидко запустити будь-яку програму, не перегортаючи екрани iOS."

[Cydia] Ayra: список повідомлень і системні вимикачі на екрані блокування iOS

Категорія: 

Ayra - це новий джейлбрейк-твік, який змінює принципи взаємодії з екраном блокування iOS. Додаток дозволяє отримати доступ до всіх повідомлень і більшості системних вимикачів безпосередньо з локскріну ОС.

Сторінки

Subscribe to RSS - Jailbreak