iTunes


Відбувся реліз iTunes 12 для Windows і Mac

10/19/2014 - 18:45
Категорія: 

У п'ятницю відбувся реліз фінальної версії iTunes 12 для Windows і Mac. Нова версія мультимедійного програвача доступна для вільного скачування на офіційному сайті Apple. Для користувачів OS X Yosemite програма доступна «з коробки».

Де скачати і як встановити iOS 7 beta

Категорія: 

Нещодавно Apple на своїй щорічній конференції WWDC презентувала свою нову мобільну операційну систему iOS 7. Відразу ж після презентації власником аккаунта розробника стала доступна перша бета версія. На диво, бета версія не вимагає ваш UDID в базі розробника, а значить, ви легко можете встановити її собі на iPhone. Як це зробити я зараз вам розповім.

iTunes оновився до версії 11.0.3: новий мініплеєр та покращений пошук

Категорія: 

Apple випустила нову версію свого медіакомбайну iTunes. Оновлення отримало індекс 11.0.3 і відрізняється зміненим мініплеєром, в якому тепер з'явилася область для перегляду обкладинок альбомів.

 

YouTube - новий конкурент iTunes?

Категорія: 

Мабуть, в сучасний час мало не кожен технологічний гігант вважає своїм обов'язком зробити справжню музичну революцію. Спочатку Amazon запустила AutoRip - додаток для прослуховування треків і зберігання їх в «хмарі», а розробкою власного сервісу iRadio, можливо, займається Apple. Днями про плани YouTube по створенню музичного сервісу стало відомо журналу Fortune.

Apple оновила iOS і iTunes

Категорія: 

Сьогодні Apple випустила iOS 6.1.2 і iTunes 11.0.2., Усунувши деякі проблеми попередніх версій і додавши кілька нових функцій.

[Програми] DiskAid 6 дозволяє передавати файли на iPhone і iPad через Wi-Fi

Категорія: 

У 2001 році коли Apple вперше представила iTunes, вона ще не знала, що зробить революцію в технології обміну даними між електронними пристроями, яка зіграє не малу роль в успіху iPod. Однак деякі люди відмовляються від програми через складність і нетривіальнісьть її деяких функцій.

iTunes 11 - маленькі секрети в мініплеєрі і Up Next

Категорія: 
Невдоволення користувачів самою новою, 11-й версією iTunes можна зрозуміти. У ній пропали або переїхали в інші місця багато звичні функції, а також з'явилися нові, до яких ще звикнути і пристосуватися потрібно. У свою чергу досвідчені маководи детально вивчають скачаний iTunes 11 з метою полегшити життя простим користувачам і зробити їх життя з новим медіакомбайном комфортніше. В даному випадку чергова шпаргалка пов'язана з використанням Мініплеєра (MiniPlayer) і управлінням функцією Up Next.

Реліз iTunes 11 відкладений на кінець листопада

Категорія: 
Запуск нового музичного додатка iTunes 11 відкладається по ряду причин. Спочатку новий «тунець» повинен був вийти в кінці жовтня, але терміни були відсунуті на місяць вперед.
 
За заявою самих розробників, їм знадобилося набагато більше часу, ніж передбачалося раніше. У програмі є ще кілька недоробок і їх необхідно усунути, тому запуск iTunes 11 відбудеться не раніше, ніж наприкінці листопада поточного року.

[Cydia] Bridge: Імпортуємо аудіо / відео контент в iPhone, iPod touch і iPad без iTunes

Категорія: 
Як відомо, великий і прекрасний iTunes є нативним засобом перенесення контенту на яблучні пристрої. Однак не всіх користувачів влаштовує те, що рідний яблучний додаток є єдиним способом закачування музики і фільмів на iГаджети. Для джейлбрейк-юзерів магазин неофіційних додатків Cydia може запропонувати непоганий вибір альтернатив. Сьогодні ми познайомимося з однією з них - Bridge. 

В App Store з'явиться розділ «Їжа та напої»

Категорія: 

новий itunes

Постійно зростаюча кількість додатків в App Store змушує компанію Apple невпинно працювати над поліпшенням свого онлайн-магазину софту. Цього разу зміни торкнуться розділів, в яких  хаотично «розповзлися» програми, присвячені приготуванню їжі. У найближчі кілька тижнів всі вони будуть переміщені в одне місце - розділ «Їжа та напої».

У iOS 6 зник розділ подкастів

Категорія: 
Конференція WWDC 2012 відкрила таємниці нових продуктів Apple і нововведення у вже відомих. Одним із секретів, пов'язаних з iOS, стало рішення компанії виділити для подкастів окремий додаток. Спочатку розробники, які отримали доступ до бета-версії нової мобільної ОС, порахували, що відсутність подкастів в ній - лише баг. У результаті з'ясувалося, що це все ж принципове рішення Apple. 

Apple запатентувала iTunes Store

Категорія: 
Завдяки сайту PatentlyApple в Мережі не раз з'являлася інформація про найцікавіші патенти купертіновців, деякі з яких можуть допомогти аналітикам передбачити реліз нових гаджетів, а також сервісів Apple. Днями саме на цьому сайті був опублікований новий патент Apple, який дозволив убезпечити iTunes Store від створення «клонів» іншими компаніями. 

Sonora: цікава альтернатива iTunes

Категорія: 
альтернатива iTunes
 
Багато читачів встигли помітити, що я останнім часом придивляюся до різних музичних плеєрів, шукаю альтернативу iTunes. «Тунець» давно напружує наявністю зайвої функціональності: зберігання книг, фільмів, програм, документів і т.п.  Все це найменше очікуєш побачити в плеєрі.
Sonora - свіжа і, на мій погляд, сама цікава альтернатива iTunes. Плеєр дружить практично з усіма музичними форматами, включаючи flac, ape, aiff і ogg.

[FAQ] Каталог помилок iTunes

Категорія: 

Помилки в iTunes трапляються не часто, але навіть я за пару місяців користування iPad зіткнувся вже з кількома з них. Іноді особливої розшифровки не було потрібно, іноді ж доводилося шукати що означає та чи інша помилка в iTunes.

 По кожній помилку я планую доповнювати інструкцію. Якщо у вас в iTunes зустрілася ця або інша помилка - не соромтеся - описуйте проблему і ситуацію при якій помилка виникла і ми постараємося допомогти.

Зберігаємо контакти з iPhone на комп'ютер через iTunes

Категорія: 

Сторінки

Subscribe to RSS - iTunes