iPod Touch 5g


Apple випустила дешевий iPod touch 5g за $ 229

Категорія: 

Якщо з випуском дешевого iPhone все ще неясно, то дешева версія iPod touch 5g вже з'явилася у продажу. Плеєр має "на борту" всього 16 ГБ пам'яті, у нього відсутня задня камера і петля для ремінця. Зате коштує такий "тач" всього $229.

Опубліковані характеристики iPod touch 5G

Категорія: 
iPod touch 5Поряд з новим iPhone на презентації Apple 12 вересня було представлено і нове покоління плеєрів iPod touch, поновлення яких довелося чекати ні багато ні мало, а цілих 2 роки. Плеєр користується великим попитом серед покупців, тому забути про його оновлення Apple просто не могла. На даний момент офіційні продажі вже почалися і плеєр навіть можна замовити на store.apple.com, однак поки зустріти щасливого власника п'ятидюймовим iPod touch проблематично - відвантаження плеєра ще не почалися. Зате в Мережі вже доступні більш-менш повні характеристики нового девайса, з якими ми пропонуємо вам саме зараз ознайомитися.

Нові iPod: чи виправдалися очікування?

Категорія: 

Питання досить таки складне, оскільки сказати, що Apple, нас здивувала, просто не повертається язик. Якщо чесно, то й особливих змін не спостерігається. Але давайте по порядку.

iPod зв'яжеться з iTunes без проводів?

Категорія: 

Про бездротової синхронізації пристроїв Apple з мультимедійним комплексом iTunes говорили багато і часто. Дійсно, що заважає Купертіно зв'язати дві сторони по каналу Wi-Fi? Здається, така можливість все ж таки буде доступна плеєрам iPod. Про це повідомляє популярний ресурс Cult Of Mac, посилаючись на свої джерела, які говорять, що "Стів Джобс наполягає на просуванні WiFi-синхронізації для нового покоління iPod".

На даному етапі бездротова синхронізація вкрай проблематична. Справа в тому, що алюміній, з якого протягом багатьох років виконуються iPhone і iPod, блокує радіосигнали. Перехід на інші матеріали повинен вирішити проблему. Саме час згадати недавню новину про те, що Apple прийняла на роботу Кевіна Кенні, експерта в області вуглецевого волокна. В нього, згідно з останніми чутками, будуть створюватися корпусні оболонки для "яблучних" девайсів.

Так чи інакше, а було б здорово почути у вересні що-небудь цікаве і про нові iPod, оскільки останнім часом через iPad і iPhone їм приділяється все менше уваги.

Apple ще не оголошувала про плани виробництва iPhone 5

Категорія: 

Кожного разу, коли Apple готує до виробництва новий гаджет, вона зазвичай попереджає своїх постачальників і виробників за кілька тижнів або навіть місяців. Всі плани з виробництва і підготовки деталей повинні бути зроблені заздалегідь, для того, щоб могло початися масове виробництво нового пристрою без будь-яких "сюрпризів".

За повідомленням Digitimes , Азіатські партнери Apple поки що не отримували ніяких вказівок і з Купертіно не оголошували про плани з виробництва iPhone 5.

Apple поки не надала виробничі плани для випуску iPhone 5. При цьому обсяги відвантажень iPhone 4 продовжують рости, а постачальники комплектуючих поки не готові перебудувати свої виробничі лінії для випуску нових продуктів.

Ще пара знімків майбутнього iPod Touch

Категорія: 
ipod-touch1.jpg

Зовсім недавно в мережі курсували чутки про iPod Touch п'ятого покоління, оснащеного сенсорною кнопкою Home і 128 Гб внутрішньою пам'яттю, підкріплені вони були не дуже якісним фото, і ось, з'явилися більш якісні зображення цього прототипу.

Перші чутки про iPod touch п'ятого покоління: 128 ГБ флеш-пам'яті та сенсорна кнопка Home

Категорія: 

Щорічно Apple оновлює не тільки iPhone, але також аналогічний гаджет, але без стільникового модуля - iPod touch. Модель плеєра 2010 року отримала масу нововведень в порівнянні з попередником, включаючи пару камер, дисплей з роздільною здатністю 640х960 точок, новий процесор і більш тонкий корпус. Судячи з останніми чутками, iPod touch п'ятого покоління може позбутися одного вкрай важливого елемента, по суті, «візитної картки» iГаджетів - апаратної кнопки Home. Вона залишиться, все-таки інтерфейс iOS розроблений з урахуванням цього елемента, але стане сенсорною. Звичайно, що на розмитих зображеннях, опублікованих інформаційним ресурсом 9 To 5 Mac, дійсно прототип пристрою Apple, а не яка-небудь сувора китайська підробка.

Subscribe to RSS - iPod Touch 5g