iPod Classic


Apple «вбила» iPod Classic через дефіцит комплектуючих

29/10/2014 - 00:00
Категорія: 

Згідно із заявою глави Apple Тіма Кука, рішення відмовитися від подальшого виробництва плеєрів iPod Classic було прийнято після того, як компанія не змогла знайти комплектуючі для пристрою. Наймати нову команду для зміни його конструкції Apple порахувала занадто витратним. Про це гендиректор розповів на конференції WSJ.D.

Випуск iPod classic припиниться в цьому році

Категорія: 

iPod classic сміливо можна назвати довгожителем серед гаджетів Apple в своїй нинішній версії він випускається з 2009 року, а історія цього плеєра бере початок у далекому 2001 році, причому основні елементи дизайну залишилися незмінними.

Ігри для iPod Classic були видалені з iTunes

Категорія: 

Здається, чутки про припинення продажів iPod Classic починають втілюватися в реальність. До недавнього часу, всі користувачі даного девайса могли придбати в спеціальному розділі в App Store ігри, заточені під культовий Click Wheel. Зараз же, в магазині вже немає категорії під назвою «iPod Click Wheel Games».

Apple почала продавати ігри для iPod Classic в 2006 році, за два роки до створення iPhone App Store. Компанія спочатку створювала свої власні ігри, такі як «Texas Hold'Em» і «Reversi». Але, пізніше в магазині почали з'являтися гри від Electronic Arts, Square Enix, Disney та інших відомих виробників. спеціальному розділі в App Store ігри, заточені під культовий Click Wheel. Зараз же, в магазині вже немає категорії під назвою «iPod Click Wheel Games».

 

iPod Shuffle і Classic знімають з виробництва

Категорія: 

Бажаючи зосередити свою увагу на випуску та просуванні пристроїв iPhone, iPad і iPod Touch, компанія Apple має намір відмовитися від виробництва компактних програвачів iPod Shuffle і Classic. Це планується зробити вже до кінця цього року, повідомляють західні ЗМІ.

iPod зв'яжеться з iTunes без проводів?

Категорія: 

Про бездротової синхронізації пристроїв Apple з мультимедійним комплексом iTunes говорили багато і часто. Дійсно, що заважає Купертіно зв'язати дві сторони по каналу Wi-Fi? Здається, така можливість все ж таки буде доступна плеєрам iPod. Про це повідомляє популярний ресурс Cult Of Mac, посилаючись на свої джерела, які говорять, що "Стів Джобс наполягає на просуванні WiFi-синхронізації для нового покоління iPod".

На даному етапі бездротова синхронізація вкрай проблематична. Справа в тому, що алюміній, з якого протягом багатьох років виконуються iPhone і iPod, блокує радіосигнали. Перехід на інші матеріали повинен вирішити проблему. Саме час згадати недавню новину про те, що Apple прийняла на роботу Кевіна Кенні, експерта в області вуглецевого волокна. В нього, згідно з останніми чутками, будуть створюватися корпусні оболонки для "яблучних" девайсів.

Так чи інакше, а було б здорово почути у вересні що-небудь цікаве і про нові iPod, оскільки останнім часом через iPad і iPhone їм приділяється все менше уваги.

Приватне листування Джобса: перспективи iPod classic

Категорія: 

Чутки про плани Apple припинити випуск iPod classic час від часу просочуються в заголовки новин, раз по раз змушуючи шанувальників п'ятого за популярністю цифрового плеєра в Штатах всерйоз потурбуватися долею свого улюбленця. В останній раз це зробив один з читачів Mac Rumors, який ризикнув дізнатися про уготованої iPod Classic безпосередньо у Джобса.

Subscribe to RSS - iPod Classic