iPhone 3GS


Apple запатентувала дизайн iPhone 3GS і iPod shuffle та функцію «Slide to Unlock»

Категорія: 

Apple не перестає вести активну роботу в напрямку патентного відомства США. При цьому в Купертіно не упускають можливості запатентувати деякі добре знайомі всім користувачам iPhone речі. На цей раз компанія отримала відразу три патенти на унікальний дизайн. Один для iPhone 3GS, інший на фірмовий «Slide to Unlock», а третій на iPod Shuffle.

Від iPhone 3GS до iPhone 5

Категорія: 
iPhone 3GS-5
В цю п'ятницю, 21 вересня, стартують продажі шостого покоління «яблучних» телефонів - iPhone 5. Сьогодні тільки понеділок, а люди вже починають займати собі містечко в майбутніх чергах перед самим відомим роздрібним магазином Apple Store на 5-й Авеню. Але насправді час подумати про те, чи потрібен вам iPhone 5, ще є, а щоб ви могли порівняти ваш iPhone (3GS/4/4S) c новим iPhone і зважитися на покупку (або, навпаки, відмовитися від неї), ми пропонуємо вам порівняти всі ці покоління флагманів Apple.

Прощавай, iPhone 3GS

Категорія: 
iPhone 3GS
З випуском iPhone 5 Apple може припинити випуск свого найдешевшого на сьогоднішній день смартфона - 3GS 8GB. Його місце займе версія iPhone 4 із аналогічним об'ємом пам'яті, яка і стане "смартфоном початкового рівня" від Apple. 

iOS 6 beta 3 принесла нові функції на iPhone 3GS

Категорія: 

iPhone 3GS

Нещодавно вийшла третя бета версія iOS 6, яка додала нові функції для iPhone 3GS, який раніше були не доступні йому.

Redsn0w 0.9.13b1 для даунгрейда iPhone 3G/3GS з модемом 06.15 вийде в найближчі дні

Категорія: 
Redsn0w 0.9.13b1  iPhone 3G/3GS
У понеділок, 11 липня, лідер хакерського угруповання iPhone DevTeam і експерт в області розлочки MuscleNerd повідомив про те, що у користувачів iPhone 3G/3GS з прошивкою модему 06.15.00 найближчим часом з'явиться можливість зробити даунгрейд.
Subscribe to RSS - iPhone 3GS