ipa


[Ігри] Doodle Adventure 2 - реальні ліки від депресії:)

Категорія: 

Doodle Adventure 2 скачать

Розбуди свій мозок від зимової сплячки з Doodle Adventure 2! Вас чекають 40 логічних задачок з нетривіальними рішеннями, які, звичайно, не перетворять вас в Ейнштейна, але дадуть хороше тренування для мізків. А деякі головоломки зажадають відключити здоровий глузд, і довіритися своїй інтуїції! Doodle Adventure кидає яскравий виклик сірому мислення і руйнує стереотипи!

[Програми] PolyMagic - мозаїка з ваших фотографій

Категорія: 
ipa скачати
 
PolyMagic допомагає об'єднувати безліч фотографій в один красивий багатокутник. Замість простої прямокутної створеної фотографії, ви можете побудувати сформовану фотографію красивого багатокутника. Регулювання форми багатокутника настільки гнучке, що ви можете побудувати свою власну красиву структуру. 

[Ігри] Rock The Vegas

Категорія: 

ігри на айфон

Rock The Vegas - справжня економічна стратегія. Ваше завдання в грі Rock The Vegas побудувати свій власний бізнес. Вам потрібно будувати і покращувати будівлі різного типу, отримуючи при цьому прибуток, випробувати свою удачу і навіть виграти джекпот. Розширюйте свої території, ходіть до друзів, діліться подарунками і змагайтеся в таблиці рейтингів. Вас чекає величезна маса задоволення і атмосфера великих веселощів з грою Rock The Vegas. 
 

[Софт] Sonar Ruler - вимірюємо відстань з допомогою iPhone!

Категорія: 
лінійка відстань iphoneSonar Ruler являє собою експериментальний додаток, що використовує відлуння для вимірювання відстаней до вашого iPhone! 
Вона використовує ті ж принципи, що дельфіни для пошуку їжі. 
Програма посилає короткі імпульси від телефону, і вимірює, як довго йде імпульс відскакуючи від чогось і повертаючись до телефону. Потім показує, як далеко ви перебуваєте. 

[Ігри] Plants vs Zombies HD

Категорія: 
Plants vs. Zombies hd скачать
 
Plants vs. Zombies - захоплююча стратегія, здатна посадити вас за гру на дуже довгий час. Все дуже просто, ви живете в будинку, який за допомогою різних рослин (горох, картопляні міни та безліч інших витворів божевільних селекціонерів) потрібно захищати від навали зомбі. З усього цього вийшов дуже прикольний і приємний ігровий процес. Захищати свій будинок пропонується за допомогою вирощуваних вами рослин! 

[Ігри] RAGE HD V2.0

Категорія: 
rage iphone ігри
У своєму виступі на QuakeCon 2010, керівник id Software продемонстрував роботу свого нового проекту RAGE на iPhone. Не дивлячись на досить скромні за сучасними мірками обчислювальні можливості мобільного пристрою, гра показала вражаючі 60 кадрів в секунду. 
RAGE - це нове дітище засновників жанру 3D-Action. Гра, що видається Bethesda Softworks, являє собою суміш шутера від першої особи і гонок з елементами рольової гри, в постапокаліптичному світі. Розробники черпали натхнення у фільмах «Божевільний Макс» та іграх серії Fallout. Вплив на гоночну складову гри надали такі проекти як MotorStorm і BurnOut. Розробка ведеться вже більше 3 років, а серцем продукту є новий багатоплатформовий движок id Tech 5. 

[Ігри] Jurassic Park: The Game 3 HD

Категорія: 

ігри iphone

Кінематографічна пригода в 65 мільйонів років в процесі створення! Системи безпеки зазнали невдачі і істоти парку бродять на волі. Тепер брехлива корпорація не зупиниться в пошуках ембріонів вкрадених та загублених Dennis Nedry. 

[Ігри] Assassin's Creed Rearmed

Категорія: 
Assassin's Creed iphone ipa
Assassin's Creed Rearmed -  інноваційний мультірлеєр тепер мобільних! Розроблений виключно для iPad, iPhone і iPod touch. 
Завантажте гру, щоб випробувати мультиплеер Assassin's Creed , розширюючи свої ігрові можливості, купуючи додаткові вироби, персонажів, здібності та інше ... 

[Ігри] Boost 2 - друга версія цікавої гри

Категорія: 

Boost 2 v2.1.3 .ipa     Boost 2 v2.1.3 .ipa

Дуже захоплююча гра! Ваше завдання набрати якомога більше очок долаючи перешкоди у вигляді кубів.
 

[Софт] DocScanner - скануємо документи "на ходу"

Категорія: 

iphone сканер скачати

DocScanner дозволяє сканувати документи в дорозі. DocScanner у багато разів покращує якість знімка, виправляючи геометрію і баланс білого, видаляючи тіні і збільшуючи різкість. DocScanner ідеально підходить для сканування паперових документів, записів на дошці або рецептів у iPhone. DocScanner дозволяє створювати документи PDF стандартних розмірів (A4, лист і т. д.), а також файли зображень. Тепер завдяки функції розпізнавання тексту ви також зможете легко знаходити необхідні документи, що робить DocScanner ідеальним інструментом для роботи без паперу!

[Ігри] Emissary of War

Категорія: 

 

Поїздка емісара майже закінчилася! Йому залишилося укласти одну угоду і повернутися додому, щоб відпочити. Але все пішло не так як треба ... Пробийтеся на своєму шляху через легіони найманців і монстрів, які хочуть вас убити, адже ви боретеся, щоб розкрити секретну змова проти вашого домініону.

[Ігри] Doodle Jump Christmas Special

Категорія: 
Doodle Jump Christmas Special v.1.1.ipa Doodle Jump Christmas Special v.1.1.ipa
Різдвяна версія популярної гри Doodle Jump - BE WARNED: Insanely Addictive! «Якщо Ви любите своє життя - купіть гру Doodle Jump ...» - Apple про гру Doodle Jump. 
 

[Ігри] MadCap

Категорія: 
MadCap v1.5 .ipa MadCap v1.5 .ipa
Вони є бездомними, хочуть їсти і є надзвичайно шаленими серед тих тварин, що живуть у величезних фермах з тоннами їжі, вони не піклуються ні про що, але відпочивають і бавляться. Де правосуддя і справедливість? Ха! Вони вже тут! Цей маленький бурундук буде кидатися помідорами у тварин ферми і відновить справедливість! 

[Ігри] Moto Racer 15th Anniversary

Категорія: 
Moto Racer 15th Anniversary for iPhone v1.0 .ipa Moto Racer 15th Anniversary for iPhone v1.0 .ipa  
Відсвяткуйте 15-ту річницю Moto Racer і випробуйте найкращі кола, з новим гіроскопічним геймплеєм і конкурентами, найжорстокішими ніж будь-коли! 

[Ігри] Doodle Jump для iPad

Категорія: 

Doodle Jump - неперевершена гра, де треба відскакувати від платформ, і допригувати якомога вище. Гра була відзначена Apple в рубриці «New and Noteworthy» і «What's Hot». Також вона вже стала № 1 в Top Paid.

Сторінки

Subscribe to RSS - ipa