iOS 7


Apple відкрила iWork for iCloud для користувачів Windows і Android

17/02/2015 - 15:30
Категорія: 

Apple відкрила хмарну службу iWork для iCloud для всіх бажаючих. Тепер користуватися додатками веб-версії офісного пакету можуть користувачі, у яких немає iPhone, iPad або Mac.

Порівняння часу автономної роботи iPhone і iPad з iOS 8 і iOS 7.1.2

01/10/2014 - 15:00
Категорія: 

Ємність батареї - одина з головних показників хорошого смартфона. «Довговитривала» батерейка дозволяє насолоджуватися іграми, веб-серфінгом, читанням - і не підведе тоді, коли це потрібно найбільше. Як з цим йде справа у новітньої мобільної операційної системи Apple?

Китайці зробили Jailbreak iOS 7.1.1

29/06/2014 - 19:00
Категорія: 

Маловідома китайська група хакерів, яка називає себе Pangu, виклала в Мережу інструмент, що дозволяє отримати відв'язав джейлбрейк iOS 7.1.1 і iOS 7.1. Програма дозволяє здійснити злом навіть новітніх пристроїв компанії Apple, включаючи iPhone 5s і iPad Air.

iOS 7.1 значно прискорила «четвірку»

17/03/2014 - 21:45
Категорія: 

Apple випустила публічну версію iOS 7 у вересні минулого року. Тоді власникам iPhone 4 довелося не солодко: четвірка виявилася самою застарілою і повільною моделлю з усіх телефонів, офіційно підтримуваних компанією. Інженери яблучної компанії навіть не спромоглися прибрати з офіційної прошивки всі ті функції, які не працюють на апараті: Siri, AirDrop, AirPlay Mirroring і багато візуальні ефекти, що неабияк гальмувало роботу пристрою.

У iOS 7.1 Apple заблокувала джейлбрейк Evasi0n7

12/03/2014 - 22:00
Категорія: 

Відразу після реліза нової версії яблучної мобільного операційки, розробники утиліти для злому iOS пристроїв Evasi0n7 попросили користувачів триматися від оновлення подалі.

Що нового в iOS 7.1

12/03/2014 - 21:45
Категорія: 

Apple нарешті випустила довгоочікувану iOS 7.1, в якій, як нам відомо по бета-версіями, змін має бути досить багато. Так і є - нововведень не «досить", а дуже багато, і нинішнє оновлення стало вельми серйозним. Але про все по порядку.

Apple офіційно представила CarPlay - iOS для автомобілів

03/03/2014 - 19:45
Категорія: 

Почали з комп'ютерів, продовжили смартфонами і планшетниками, і ось дісталися до машин - кілька хвилин тому Apple представила нову функцію CarPlay, яка спрощує використання iPhone і iPad в автомобілях. Раніше компанія називала сервіс «iOS in the Car».

Вийшла iOS 7.0.6 для iPhone, iPod touch і iPad

23/02/2014 - 10:45
Категорія: 

Apple поширила оновлення iOS 7.0.6 для iPhone, iPod touch і iPad. Це технічний апдейт, випущений через три тижні після виходу iOS 7.0.5 , спрямований на виправлення серйозної помилки операційної системи.

Реліз фінальної версії iOS 7.1 запланований на березень

Категорія: 

Apple планує випустити iOS 7.1 - перше велике оновлення для операційної системи iOS 7 - у березні цього року. Про це пише в п'ятницю 9to5Mac з посиланням на власні джерела в компанії.

У iOS 7.1 beta 5 закрита вразливість, яка використовувалася для джейлбрейка

Категорія: 

Вчора Apple випустила вже п'яту за рахунком бета версії довгоочікуваної iOS 7.1, яка обіцяє нам більш швидку і стабільну роботою iPhone і iPad. Ряд несуттєвих косметичних змін був розбавлений новиною про те, що в iOS 7.1 beta 5 закрита уразливість, що дозволяє користувачам робити неприв'язаний джейлбрейк своїх телефонів і планшетів під управлінням iOS 7.

Як обійти захист від несертифікованих Lightning-кабелів і аксесуарів в iOS 7

Категорія: 

Пристрої на операційній системі iOS 7 навчилися визначати несертифіковані Lightning-аксесуари. При підключенні до смартфонів і планшетів сторонніх кабелів на екрані з'являється попередження «Даний кабель або аксесуар не сертифікований, тому надійність його роботи з цим iPhone не гарантовано».

Неприв'язаний джейлбрейк iOS 7 + інструкція, підтримка iPhone 5s iPad Air і iPad Mini 2

Категорія: 

Тільки я вже почав подумувати, про закриття розділу "Jailbreak" (нових твіків немає, писати нема про що), як зовсім несподівано команда хакерів evasi0n випустила утиліту для неприв'язаного джейлбрейка iOS 7. І поспішаю порадувати, що мова йде про джейлбрейк всіх моделей iPhone і iPad, включаючи iPad Air, iPhone 5s і iPad Mini Retina.

Простий трюк зі Spotlight в iOS 7 дозволяє переглянути програми у вигляді списку

Категорія: 

Скріншот до статті красномовно описує одну корисну функцію iOS 7. У сімці, як відомо, Apple перенесла сторінку пошуку Spotlight в інше місце. Відповідне оповіщення з'являється після першої установки мобільного операційки при спробі викликати пошук звичним жестом свайп вліво. При цьому екран Спотлайт дає можливість переглянути всі встановлені на iPhone і iPad програми у вигляді простого списку.

Топ-10 прикладів сповільненої зйомки з iPhone 5S

Категорія: 

Новий флагманський телефон iPhone 5S, ледь з'явившись у продажу, викликав в мережі хвилю нових фотографій і відеороликів, зроблених власниками «яблучних» пристроїв. Завдяки унікальним можливостям апарату його власники можуть долучитися до світу мистецтва і створити за допомогою телефону власний шедевр.

Cydia портували на iOS 7 [скріншоти]

Категорія: 

У процесі підготовки джейлбрейка для iOS 7 хакери працюють і над головним компонентом для пройшли процедуру злому пристроїв - магазином неофіційних додатків Cydia. Як стало відомо, розробник під ніком Cjori портував інтерфейс програми для пристроїв під управлінням нової ОС.

Сторінки

Subscribe to RSS - iOS 7