iOS 6


Порівняння інтерфейсів iOS 7 та iOS 6

Категорія: 

Після трьох місяців розробки компанії Apple, нарешті, випустила довгоочікувану IOS 7. Прошивка вийшла свіжою, чистою і яскравішою ніж раніше. Нова ОС виглядає не просто, як робота над помилками, а як абсолютно інший підхід до інтерфейсу користувача.

Порівняння значків iOS 7 та iOS 6

Категорія: 

Apple досить сильно змінила інтерфейс операційної системи iOS 7: значки додатків відчутно перемальовані, тепер вони стали, умовно кажучи, більш «плоскими» на вигляд. При цьому думки користувачів про новий дизайн різняться. За результатами опитування одного з провідних західних сайтіа, 50% респондентів позитивно оцінюють інтерфейс iOS 7. У той же час кожен третій вважає, що візуальні нововведення не є доречними і до ними доведеться звикати, а 20% користувачів і зовсім впевнені, що Apple зіпсувала програмну оболонку для iPhone і iPad.

Завантажити iOS 6.1.4 для iPhone 5 з оновленням профілю аудіо

Категорія: 

Apple випустила прошивку iOS 6.1.4 для смартфонів iPhone 5. Цей технічний апдейт проходить під номером 10B329 і потрібен для «оновлення профілю аудіо для гучного зв'язку в смартфоні». Завантажити iOS 6.1.4 для iPhone 5 можна прямо зараз за посиланням у кінці статті.

[Jailbreak] Evasi0n оновився до версії 1.5

Категорія: 

Слідом за виходом довгоочікуваного джейлбрейка Evasi0n на розробників утиліти посипалося безліч претензій користувачів щодо проблем з продуктивністю пристроїв, що працюють під управлінням зламаної прошивки. Це змусило команду evad3rs випустити кілька оновлень, спрямованих на вирішення даних проблем. У ці вихідні вийшла чергова версія утиліти за номером 1.5

[Jailbreak] iOS 6.1.2 отримала джейлбрейк

Категорія: 

Як ми пам'ятаємо, на днях Apple випустила нову прошивку iOS 6.1.2 , і у багатьох з нас виникло питання: а чи не містить вона латочку, яка блокує використання джейлбрейка Evasi0n ? Як повідомили розробники утиліти в своєму твіттері, причин для занепокоєння немає: iOS 6.1.2 входить в число підтримуваних версій прошивок.

[Cydia] iTransmission 3 - третя версія торрент-клієнта для iPhone

Категорія: 

Вихід нової версії iOS і відповідно джейлбрейка для неї ознаменувався цілою хвилею оновлень відомих програм і твіків з Cydia з якихось причин не пропущених в App Store. Однією з категорій програм-відщепенців стали torrent-клієнти, так як Apple ненавидить піратство. Однак більшості користувачів P2P мережі потрібні не тільки для цього. Тому нещодавно отримав свою адаптацію під оновлену операційну систему і подовжений екран п'ятого iPhone відомий всім iOS користувачам iTransmission дійшовши тим самим до третьої версії.

iOS 6.1.1 вийде найближчим часом і усуне помилки iOS 6.1

Категорія: 

За повідомленням німецького блогу iFun.de, оновлена ​​iOS 6.1.1 містить виправлення помилок, виявлених в попередній версії 6.1, і вийде в самий найближчий час.

Джейлбрейк з допомогою evasi0n зробили 7 мільйонів разів

Категорія: 

Здавалося, при вельми бадьорому старті ентузіазм навколо утиліти evasi0n швидко згас. Але все не так, як ми думаємо! Воістину вражаючу цифру в черговому коментарі для журналу Forbes повідомив беззмінний розробник Cydia Джей Фрімен, він же saurik. Хакер навіть не полінувався уточнити, що в 7 мільйонів входять 5,15 мільйона iPhone, 1,35 мільйона iPad і ще 400 тисяч iPod touch.

[Jailbreak] Утиліта evasi0n для неприв'язаного джейлбрейка iOS 6.1

Категорія: 

Вийшла утиліта для відв'язати джейлбрейка iOS 6.0/6.1 яку чекали більше ніж пів року - саме скільки пройшло від того моменту, коли вийшов джейлбрейк для iOS 5.1

Тепер процес джейбрейку iOS 6 став ще простішим! Деталі читайте далі.

Неприв'язаний джейлбрейк iOS 6.0.2 з'явиться після виходу iOS 6.1

Категорія: 

Хакер з команди Dev-Team, відомий під псевдонімом Planetbeing зробив сенсаційну заяву. Виявляється, неприв'язаний джейлбрейк для прошивки iOS 6.0.2 для iPhone 5 вже існує, але його публічного релізу не варто чекати до виходу iOS 6.1.

Проблема з отриманням SMS на iOS 6 beta 4

Категорія: 

Ця невелика замітка не ставить перед собою цілі розповісти про недоліки нової мобільної операційної системи від Apple, а написана для того, щоб деякі з тих, хто використовує четверту бету, були в курсі можливої ​​проблеми прийому SMS на їх iPhone.

iPad 4 не залишиться без джейлбрейка

Категорія: 
iPad 4 не миновал джейлбрейка
Не встиг новенький iPad четвертого покоління прийти до своїх щасливим власників, як проворні хакери встигли обійти захист його операційної системи. Першим цю процедуру з успіхом виконав розробник Грант Пол (@ chpwn), про що він негайно повідомив у своєму твіттері. Тим не менш, радіти поки рано, оскільки до виходу повністю функціональної утиліти джейлбрейка простим користувачам ще як до Купертіно пішки. 

Що нового з'явиться в iOS 6.1

Категорія: 
На днях Apple зробила доступною для розробників другу бета-версію мобільної операційної системи iOS 6.1. Про нововведення поки толком нічого не відомо, принаймні, у порівнянні з iOS 6.1 beta 1. Нагадаємо, що змінам піддалися Siri, Карти, Safari і Passbook. 
 
Портал Engadget виклав наочну демонстрацію всіх очікуваних нововведень в черговій версії прошивки, яке ми і пропонуємо вашій увазі.

Вийшла iOS 6.1 Beta 2

Категорія: 
Вишла iOS 6.1 Beta
Сьогодні вночі стала доступна друга за рахунком і за фактом бета-версія iOS 6.1. Вона несе в собі різні дрібні системні та косметичні виправлення і поліпшення, малопомітні з першого погляду рядового користувача.

Джейлбрейк iOS 6?

Категорія: 
Як відомо, в даний час лише iOS 5.1.1 дозволяє зробити "повноцінний" джейлбрейк iOS-пристроїв, в той час як ця версія операційної системи не є новітньою. Не дивно, що багато хто хоче оновити програмне забезпечення гаджета, тому з нетерпінням чекають неприв'язаних джейлбрека на iOS 6
 
 

Сторінки

Subscribe to RSS - iOS 6