iOS 5


Хакеру вдалося зробити неприв'язаний джейлбрейк iOS 5.1 для iPad 3

Категорія: 
Більшість любителів «свободи» уважно стежать за новинами про роботу хакера Pod2g над неприв'язаним джейлбрейком iOS 5.1. Цієї ночі прийшла ще одна «хороша» звістка для всіх спраглих. Справа в тому, що хакер відкрив нові подробиці про хід своїх розробок. 
джейбрейк 5.1
 

[Cydia] Chip - створюємо власні візуальні повідомлення

Категорія: 
cydia
iOS 5 принесла нам візуальні повідомлення. Вже давно можна кастомізувати панель центр повідомлень, додати до нього  віджети (щось подібне до SBSettings), але самі повідомлення залишалися такими ж незмінними. Але тепер це легко можна виправити з твіком Chip.

100 причин зробити джейлбрейк

Категорія: 
джейлбрейк
«А чи знаєте ви, що в світі налічується більш 10 млн користувачів джейлбрейка?», - Так починається стильний відеоролик, створений інформаційним ресурсом Jailbreak Matrix на підтримку любителів «свободи» на своїх iOS-пристроях.

Небезпечний баг з підміною адреси в Safari

Категорія: 

Зростання кількості функцій в прошивках для мобільних гаджетів Apple пропорційне зростанню кількості «дірок» у цій системі. Професіонали зі сфери комп'ютерної безпеки виявили в iOS п'ятій версії маленький, але неприємний баг, потенційно небезпечний для всіх користувачів iPhone і не має відношення до джейлбрейку. Проблема в тому, що він існує ще з осені минулого року, і до цих пір в Купертіно не потурбувалися виправленням проблеми. Відтворити її на своєму пристрої може кожен.

Apple оновила Apple TV

Категорія: 

apple tv

В ході презентації 7 березня компанія Apple представила оновлену версію своєї телевізійної приставки Apple TV. Зовнішній вигляд пристрою залишився незмінним, проте тепер ця маленька чорна коробка містить у собі процесор A5 з графічним чіпом, що забезпечує відтворення відео з роздільною здатністю до 1080p.

[Jailbreak] Вийшов джейлбрейк iOS 5.1

Категорія: 

джейлбрейк 5.1

Не встигла iOS 5.1 розійтися по пристроям користувачів, як хакери вже знайшли вразливість, через яку можна зробити прив'язаний джейлбрейк iPhone 3GS / 4, iPad 1-го покоління і iPod Touch. Але врахуйте, що при такому типі джейлбрейка, вам доведеться кожного разу підключати його до комп'ютера при перезавантаженні або виключенні вашого iPad, iPod Touch або iPhone.

В iOS 5.1 можуть додати підтримку жирних шрифтів

Категорія: 

Вже стало очевидно, що всі нововведення OS X 10.8 Mountain Lion виявляються корисними для мобільної ОС iOS вони забезпечать її розвиток у різних областях. Наприклад, в даному випадку мова йде про програму "Нотатки". Судячи з інформації iMore, в iOS 5.1 ця програма буде серйозно оновлена ​​і отримає підтримку формату RTF. До чого тут Mountain Lion?

IconSettings - безкоштовна альтернатива SBSettings під iOS 5

Категорія: 

iOS 5 принесла стільки всього, що не переходити на неї можна тільки з однієї причини - через відсутність відв'язаної джейлбрейка. RetinaPad , iFile , Display Recorder (який ваш покірний слуга все лінується оглядати), SBSettings - любителям "втечі з в'язниці" нелегко відмовитися від усіх цих утиліт. Втім, для останньої з них є гідна, хоч і не повнофункціональна заміна.

SBSettings - найкраща утиліта з Cydia

Категорія: 

SBSettings - це заміна старого BossPrefs і одна з найкращих, корисних і незамінних програм на iPhone, яку надала нам Cydia.

 Утиліта дуже багатофункціональна і містить чимало корисних і цікавих опцій. Значка програми вона не має, програма прихована, але доступ до неї дуже простий і швидкий: достатньо провести пальцем з ліва направо по статусбарі (верхня панелька телефону, на якій розміщені: рівень GSM мережі, логотип оператора, годинник, зображення батареї ...). Причому не обов'язково при цьому перебувати на головному меню iPhone, вона працює навіть тоді, коли у вас відкритий  додаток -  випливає поверх всіх вікон, ні з ким не конфліктуючи.

Використовуємо Bluetooth-клавіатуру спільно з iPad

Категорія: 
Віртуальна клавіатура iPad за розмірами лише трохи поступається Apple Wireless Keyboard. В сучасному світі вже досить таки багато людей, котрі друкують з величезною швидкістю на  iPad. Однак набір тексту з використанням фізичної клавіатури все ще залишається більш зручним. Він дозволяє набирати текст наосліп та ще точніше.

Твік Cydia виправить проблему з батареєю iPhone 4S

Категорія: 
iPhone 4S Battery Fix
 
Всі ми знаємо, що хоча iPhone 4S продовжує добру традицію смартфонів Apple, життя батареї останньої моделі «айфона» залишає бажати кращого. Оновлення iOS 5.0.1, перший патч, повинен був виправити цю проблему (чи жарт, багато користувачів скаржаться на виснаження батареї по 10% на годину), але в більшості випадків оновлення не допомогло.

Мультиплеєр в iOS 5 - відриваємося в ігри наповну!

Категорія: 

мультиплеер ios 5 iphone

ТОП кращих, на мою думку, ігор з режимом MultiPlayer для iPhone, iPod Touch і iPad під iOS 5.

iPhone 4S: Секрети, можливості, поради та хитрощі

Категорія: 

Це відео пропонує вам ознайомитися з декількома  корисними порадами і трюками на iPhone 4S.
 18-ти хвилинне відео про можливості і секрети iPhone 4S і деякі переваги над іншими телефонами.

Whited00r допоможе встановити iOS 5 на оригінальний iPhone, 3G і iPod touch без джейлбрейка

Категорія: 
ios iphone 3g 2g
Сьогодні стало відомо, що встановити iOS 5 на оригінальний iPhone, iPhone 3G і iPod touch першого покоління можна і без джейлбрейка. Все, що для цього потрібно - інструмент WhiteD00r, який перенесе функціонал операційної системи iOS 5 (багатозадачність, нагадування, iCloud і папки на домашньому екрані) без звичного злому. Але головне питання полягає в тому, яким чином розробникам Whited00r вдалося домогтися подібного результату? Хлопці просто зібрали кастомізовану версію офіційної платформи iOS 5, яку пристосували до вимог Apple-пристроїв на базі процесорів сімейства ARM6, включаючи iPhone 2G/3G і iPod touch першого і другого поколінь.

Dev Team: оновлюйтеся на 5.0.1 поки не пізно!

Категорія: 

Команда хакерів з команди Dev Team, зовсім недавно випустила джейлбрейк для iPhone 4, iPhone 3GS і iPad, закликають всіх, хто ще не оновився на iOS 5.0.1, зробити це якомога швидше!

"Настав час оновити iPhone і iPad на останню прошивку. Навіть якщо ви використовуєте програмну розлочку UltraSn0w, Вам рекомендується це зробити якомога швидше, щоб мати можливість здійснити неприв'язаний джейлбрейк iOS 5.0.1" - пишуть вони у своєму блозі.

Сторінки

Subscribe to RSS - iOS 5