Intel


Apple додасть порт USB 3.0?

Категорія: 

Нові чутки про плани Apple щодо підтримки USB 3.0 в своїх продуктах. Повідомляється, що Apple продовжила роботу з пошуку застосування цього стандарту в пристроях незалежно від планів Intel, яка в свою чергу планує підтримку USB 3.0 на рівні чіпа.

VR-Zone процитувала анонімне джерело, якк повідомило про те, що Apple все ще розглядає застосування USB 3.0 в своїх майбутніх продуктах. Можливо, це станеться раніше, ніж Intel інтегрує підтримку USB 3.0 в свої чіпи. Раніше вже з'являлися чутки від Apple про планування впровадження USB 3.0 в комп'ютери Mac, але представлений корпорацією високошвидкісний інтерфейс Thunderbolt відвернув увагу від USB 3.0.

Інтерфейс USB третього покоління має швидкість передачі інформації до 5 Гбіт / с, що в десять разів перевищує максимальну швидкість стандарту другого покоління. USB 3.0 сумісний зі стандартом 2.0. В даний момент стандарт не поширений широко.

Процесори Intel Sandy Bridge в MacBook Air

Категорія: 

Багато користувачів MacBook Air 2010 нарікають, що, мовляв, хотілося б процесор потужніший, ніж "допотопний" Core 2 Duo. Хотіли - отримаєте .
 
Новинний портал CNET, посилаючись на анонімне джерело, повідомляє , Що оновлення лінійки MacBook Air відбудеться вже цього літа, в червні. Замість стареньких Core 2 Duo в літніх моделях будуть встановлені процесори з нової лінійки Intel Sandy Bridge.

Перший перехід Стіва Джобса на Intel

Категорія: 
Коли в 2005 році Стів Джобс оголосив про перехід Apple з платформи PowerPC на Intel, мало хто згадав, що це вже не перший подібний досвід голови та засновника компанії.
 
Повернемося трохи назад, в старі добрі 80-ті. Джобс тільки що позбувся роботи в Купертіно і вирішив почати все з початку з компанією NeXT Computer.
 
До початку 90-х років його нове дітище почало приносити перші плоди - дуже красиві і потужні робочі станції, що отримали схвальні відгуки в пресі і практично не розкуповуються користувачами. Чому? Дуже незручна операційна система, яка вимагала від операторів чималих зусиль не те, щоб для роботи, але хоча б для того, щоб приблизно зрозуміти як це все функціонує.
 
Зіткнувшись з такими реаліями життя, Джобс розсердився і ... розігнав весь підрозділ NeXT, займалися комп'ютерами, розпродав фабричні потужності (вони відійшли на користь Canon) і оголосив, що відтепер його компанія буде випускати тільки софт. І цей софт буде тільки під платформу x86.
 
Свою заяву Джобс зробив 12 лютого 1993 року.
 
Subscribe to RSS - Intel