iCloud


Apple оголосила нові ціни на хмарне сховище iCloud

10/09/2015 - 11:45
Категорія: 

Погодившись з потребами користувачів в хмарних мегабайтах, Apple оновила прайс на своє віддалене дискове сховище iCloud Drive. Тепер за ті ж гроші можна отримати на порядок більше місця.

Apple випустила iOS 8.3 beta 4 для розробників і другу публічну бету для учасників програми тестування

25/03/2015 - 10:45
Категорія: 

Відбувся реліз четвертого за рахунком поновлення iOS 8.3 beta для iPhone і iPad. Реліз розміром близько 146 МБ доступний розробникам на офіційному сайті в розділі Dev Center, а також на пристроях з встановленою iOS 8.3 beta 3 через вбудовану систему оновлень. Одночасно вийшла друга бета-версія iOS 8.3 для користувачів програми тестування.

Apple відкрила iWork for iCloud для користувачів Windows і Android

17/02/2015 - 15:30
Категорія: 

Apple відкрила хмарну службу iWork для iCloud для всіх бажаючих. Тепер користуватися додатками веб-версії офісного пакету можуть користувачі, у яких немає iPhone, iPad або Mac.

Apple впроваджує двухфакторну аутентифікацію на iCloud.com

10/07/2014 - 19:45
Категорія: 

Apple вирішила зробити вхід в хмарне сховище iCloud.com більш безпечним і активувала з цією метою двухфакторную аутентифікацію. Ця функція відтепер буде присутня і в ряду інших сервісів компанії, серед яких Mail, Календар, Контакти, Pages та інше.

iCloud Drive - нова альтернатива Dropbox від Apple

11/06/2014 - 23:15
Категорія: 

У ході першого дня WWDC 2014 Apple анонсувала безліч програмних новинок, серед яких і значні оновлення, що спіткали iCloud. Зокрема, відтепер сервіс оснащений підтримкою сервісу iCloud Drive, інтерфейс якого сильно нагадує сховище Dropbox. Завдяки iCloud Drive користувачі зможуть отримувати доступ до файлів, заходячи в систему з будь-якого пристрою.

Apple оновила iWork для iCloud, iWork для iOS і iWork для OS X

Категорія: 

Apple оновила свої офісні пакети iWork для iOS і OS X, а також "хмарну" версію iWork для iCloud.

Apple відкрила бета-версію iWork for Cloud для всіх бажаючих

Категорія: 

Apple відкрила для всіх бажаючих доступ до нового хмарного сервісу iWork, анонсованого компанією на конференції WWDC 2013. Цей сервіс є аналогом проекту Google Docs і являє собою веб-версію «яблучного» офісу, доступного з будь-якого комп'ютера. Раніше iWork for Cloud перебував у статусі закритого бета-тестування.

iWork для iCloud

Категорія: 

У рамках конференції WWDC компанія Apple оголосила про те, що фірмовий офісний пакет iWork тепер працюватиме і в «хмарі» - як з комп'ютерів на базі OS X, так і з Windows. Всі можливості додатків Pages, Numbers і Keynote будуть доступні через браузер.

[Програми] Cloudier - простий і зручний клієнт для роботи з iCloud

Категорія: 

Так вийшло, що хмарні сервіси на iPhone, iPad використовують майже всі, але більшість навіть не звертають уваги на цей потужний інструмент для зберігання і передачі даних з вашого iOS-гаджета ...

 

Нова програма Cloudier від якогось Jackie Tran націлена на те, щоб надати користувачеві максимально зручний, інтуїтивний і простий інтерфейс для роботи з файлами і синхронізацією їх в iCloud.

Зберігати дані в Apple iCloud безпечно

Категорія: 

За даними нового аналізу, якщо ви не обмінюєтеся і не зберігайте інформацію державної ваги і національної безпеки, і маєте потреби середнього користувача, то надійності серверів Apple і iCloud вам буде цілком достатньо.

[OS X] Як використовувати iCloud в якості Dropbox?

Як відомо, в iCloud більше немає однієї з корисних функцій MobileMe - хмарного диска iDisk, який завжди був видно в Finder в якості окремого розділу і дозволяв зручно синхронізувати файли між вашими Маками і PC. Тим не менш, iCloud теж вміє синхронізувати файли між Mac, PC і iOS-гаджетами, але, на жаль, куди більш збоченим способом. І нещодавно знайшлася можливість втрутитися в цей механізм - виявляється, можна вручну додавати і видаляти файли, що зберігаються в iCloud, причому як на Маках і PC, так і на iOS-пристроях.

Apple оновила Панель керування iCloud та додала підтримку Windows 8

Категорія: 
Apple випустила оновлення Панелі керування хмарного сервісу iCloud для користувачів PC. Нова версія програми під індексом 2.1.1 отримала підтримку операційної системи Windows 8.

Реліз iTunes 11 відкладений на кінець листопада

Категорія: 
Запуск нового музичного додатка iTunes 11 відкладається по ряду причин. Спочатку новий «тунець» повинен був вийти в кінці жовтня, але терміни були відсунуті на місяць вперед.
 
За заявою самих розробників, їм знадобилося набагато більше часу, ніж передбачалося раніше. У програмі є ще кілька недоробок і їх необхідно усунути, тому запуск iTunes 11 відбудеться не раніше, ніж наприкінці листопада поточного року.

20 гігабайт в iCloud безкоштовно

Категорія: 
Apple останнім часом надзвичайно щедра по відношенню до користувачів. За два тижні компанія двічі принесла офіційні вибачення - спочатку за пошту, потім за Картки - а тепер і зовсім вибухнула безкоштовним об'ємом пам'яті в iCloud. Якби це ще був не баг.

Оновлення в iCloud: перші враження

Категорія: 
Як зазначає 9to5mac, Apple викотила оновлену версію сайту iCloud. Раніше ми вже могли спостерігати бета-версію оновлень, а тепер розглянемо докладніше, що змінилося.

Сторінки

Subscribe to RSS - iCloud