Google


Що краще: Galaxy S5 або Galaxy Note 3

17/03/2014 - 22:15
Категорія: 

Фаблет Galaxy Note 3 був представлений Samsung у вересні минулого року, а смартфон Galaxy S5 минулого місяця. Давайте подивимося, яких успіхів компанія досягла за цей час, і порівняємо характеристики цих пристроїв.

Пристрасті навколо Google Now для iOS

Категорія: 

Не так давно ми писали про можливу появу сервісу Google Now у вигляді додатку для iOS, тепер от з'явилася нова інформація.

Клієнт Google+ для iOS отримав редактор фотографій, фільтри і новий дизайн профілю

Категорія: 

Google анонсувала оновлення мобільного клієнта Google+ для платформи iOS, який отримав ряд нововведень в області призначеного для користувача інтерфейсу і нові можливості по роботі з спільнотами.

Соціальна мережа Google+ є конкурентом самої популярної соцмережі в світі Facebook. Google+ пропонує п'ять унікальних функцій , а саме + Кола, + Теми, + ВідеоВстречі, + Мобільна версія і + Чат; кожна з них має свою область застосування.

Google Now може з'явитися в iOS

Категорія: 

Користувачі iOS, які з таємною заздрістю поглядали на сервіс Google Now на Android, тепер мають надію на світле майбутнє. У Мережу «витік» промо-ролик, що розповідає про швидкий прихід Google Now на iPhone і IPad.

10 секретів додатка Google Maps для iPhone

Категорія: 
Через два місяці після виходу операційної системи iOS 6, в якій вперше з'явилися карти Apple, Google випустила картографічний додаток для iPhone, який покликаний скласти конкуренцію фірмовій розробці виробника iPhone і iPad. Карти були написані з нуля, щоб максимально ефективно об'єднати їх можливості, зручність і високий рівень деталізації з інтерфейсом iOS і зробити пошук потрібних місць на «яблучних» телефонах як можна більш швидким і простим.

Google представляє нові 3D-карти

Категорія: 
Вчора ввечері в Сан-Франциско пошуковий гігант Google показав свій новий тривимірний картографічний сервіс, який в найближчому майбутньому буде доступний для iOS і Android. На сьогоднішній день Google вже пропонує користувачам iOS додаток «Earth», в який ймовірно і буде додано нововведення, якщо Apple дійсно відмовиться від використання карт Google.

Чи будуть нові 3D-карти в iOS 6?

Категорія: 
google карти
Незважаючи на тісне співробітництво двох компаній (карти від Google в iPhone «c народження, а в обох версіях Safari Пошукова система за умовчанням - теж Google), «іскорки у відносинах »вже немає, що напевно спричинить деякі зміни у вже усталених і звичних областях ОС.

У Siri з'явиться конкурент у 2012-му році

Категорія: 
Принаймні, на це сподівається Google, яка створює відповідну програму. Відомо, що завдяки Siri, користувачі мобільних пристроїв від Apple вийшли на новий рівень управління своїми девайсами. І до цих пір ніхто не може скласти для яблучної компанії гідну конкуренцію. Саме, виходячи з таких міркувань, Google планує змінити цю ситуацію.
Кодове ім'я проекту, над яким працює андроїд-творець - Majel. Якщо розшифрувати цю назву, то стане очевидно, що таке ім'я йому дали на честь американської актриси і продюсера Меджел Баррет-Родденберрі (Majel Barrett-Roddenberry), яка озвучувала комп'ютерний голос в телесеріалі Star Trek Generations.

Apple і Google готують до виходу натільні електронні пристрої

Категорія: 
19disrupt-1-tmagArticle
Щоденне видання New York Times повідомляє, що у своїх секретних лабораторіях компанії Google і Apple вже близько року розробляють натільні електронні пристрої, які нагадують деякі продукти в культовому фантастичному фільмі «Назад у майбутнє». Головною метою, яку переслідують компанії, є розширення функціональності і багатозадачності мобільних пристроїв, а саме смартфонів. Пристрої майбутнього можна буде носити на тілі або на одязі.

Google опублікував вихідний код нової версії Android

Категорія: 

Неофициальный логотип Ice Cream SandwichКомпанія Google відкрила вихідний код останньої на сьогоднішній день версії ОС Android, відомої під кодовою назву Ice Cream Sandwich. Про це повідомляється в групі для розробників в соціальній мережі Google+. Опублікований код належить Android 4.0.1 - цю версію операційної системи буде використовувати смартфон Galaxy Nexus, який Google анонсувала в жовтні. Репозиторій з кодом доступний за цим посиланням, супутні інструкції розміщуються на сайті Android.

Відзначається, що в репозиторії поряд з кодом Ice Cream Sandwich міститься код Honeycomb, який раніше не публікувався. Проте в Google відзначають, що Honeycomb є недопрацьованою системою, і закликають розробників зосередитися на новій версії ОС.

Chrome OS - безуспішна операційна система

Категорія: 

В ході свого недавнього візиту на Тайвань голова ради директорів компанії Google та її екс-гендиректор Ерік Шмідт (Eric Schmidt) заявив, що операційна система Chrome OS буде поширюватися по комп'ютерному ринку. У цьому буде всіляко сприяти сама Google. Разом з тим учасники ринку досить песимістично ставляться до цієї ідеї, вважаючи, що для її реалізації інтернет-гігантові необхідно надати додаткові ресурси і підтримку.

Мобільний браузер Google обігнав за популярністю Opera Mini

Категорія: 

Мобільний браузер Google, який передвстановлюють на пристрої з ОС Android, обігнав браузер Opera Mini за популярністю на ринку. Про це повідомляється в жовтневому звіті аналітичної компанії Net Applications.

Частка браузера Google на ринку склала 18,7 відсотка, а частка Opera Mini - 13,1 відсотка. Вони зайняли другу і третю сходинку рейтингу мобільних браузерів відповідно. На першому місці з великим відривом знаходиться мобільний браузер Safari, що застосовується у смартфонах iPhone , планшетах iPad і плеєрах IPod Touch. На нього довелося 62,2 відсотки ринку.

У додатку Android Market знайшли згадку про PayPal

Категорія: 

Інтернет-магазин додатків Android Market в найближчому часі може почати приймати платежі через платіжну систему PayPal. Про це повідомляє блог AndroidGuys. Офіційного підтвердження цієї інформації від керівництва магазину поки не надійшло, однак ентузіасти виявили згадка про PayPal у вихідному коді програми Android Market версії 3.3.11. Ця версія достроково потрапила в Мережу на початку тижня.

Зараз розрахунки в Android Market здійснюються за допомогою платіжної системи Google Checkout, яка конкурує з PayPal. Гроші знімаються або з "прив'язаною" до Google Checkout пластикової картки, або з мобільного рахунку - за умови, що Google уклав договір зі стільниковим оператором.

Google показала нову версію Android і новий "гуглофон"

Категорія: 

Кадр из рекламного ролика Ice Cream SandwichКомпанія Google на презентації в Гонконзі представила нову версію операційної системи Android з порядковим номером 4.0. Її головною особливістю стала здатність працювати на різних типах пристроїв - смартфонах і планшетах. Першим пристроєм, який буде використовувати Android 4.0, стане смартфон Galaxy Nexus, анонсований на тому ж заході. Його для Google виготовила компанія Samsung.

Google стає віртуальним оператором стільникового зв'язку в Іспанії

Категорія: 

Хочете побачити страшний сон будь-якого керівника з телекомунікаційної галузі? Легко! Дивіться нижче ...

Сторінки

Subscribe to RSS - Google