evasi0n


З виходом iOS 6.1.3 про джейлбрейк з Evasi0n доведеться забути

Категорія: 

Станом справ на п'ятницю 12 березня збірка 10B318 (вона ж за сумісництвом iOS 6.1.3 beta 2) не припускала сюрпризів - порція «покращень» в японській версії Maps, обіцянка виправити глюк локскріна у фінальному релізі - ось, власне, і все.

 

Як виявилося, сюрпризи були на підльоті: на початку поточного тижня один з розробників нашумілої утиліти Evasi0n Девід Ванг (David Wang) заявив, що в новій збірці ліквідована «діра» в налаштуваннях часових поясів - одна з п'яти вразливостей, на який грунтується процедура успішного джейлбрейка iOS-пристроїв c шостої версії прошивки. «Якщо не спрацьовує одна з вразливостей - не спрацьовує Evasi0n», - резюмує Ванг. - «В принципі, можна замінити латану « дірку» на іншу, але Apple в остаточній версії iOS 6.1.3 напевно позбудеться більшості вразливостей, якщо не від усіх відразу».

 

[Jailbreak] Оновлено списки репозиторіїв Cydia в новій версії Evasi0n

Категорія: 

Популярна утиліта для джейлбрейка i-пристроїв під назвою Evasi0n отримала невелике оновлення до версії 1.5.1. Головною особливістю цього апдейта є оновлений список репозиторіїв Cydia.

 

 

[Jailbreak] Evasi0n оновився до версії 1.5

Категорія: 

Слідом за виходом довгоочікуваного джейлбрейка Evasi0n на розробників утиліти посипалося безліч претензій користувачів щодо проблем з продуктивністю пристроїв, що працюють під управлінням зламаної прошивки. Це змусило команду evad3rs випустити кілька оновлень, спрямованих на вирішення даних проблем. У ці вихідні вийшла чергова версія утиліти за номером 1.5

[Jailbreak] iOS 6.1.2 отримала джейлбрейк

Категорія: 

Як ми пам'ятаємо, на днях Apple випустила нову прошивку iOS 6.1.2 , і у багатьох з нас виникло питання: а чи не містить вона латочку, яка блокує використання джейлбрейка Evasi0n ? Як повідомили розробники утиліти в своєму твіттері, причин для занепокоєння немає: iOS 6.1.2 входить в число підтримуваних версій прошивок.

Джейлбрейк з допомогою evasi0n зробили 7 мільйонів разів

Категорія: 

Здавалося, при вельми бадьорому старті ентузіазм навколо утиліти evasi0n швидко згас. Але все не так, як ми думаємо! Воістину вражаючу цифру в черговому коментарі для журналу Forbes повідомив беззмінний розробник Cydia Джей Фрімен, він же saurik. Хакер навіть не полінувався уточнити, що в 7 мільйонів входять 5,15 мільйона iPhone, 1,35 мільйона iPad і ще 400 тисяч iPod touch.

[Jailbreak] Утиліта evasi0n для неприв'язаного джейлбрейка iOS 6.1

Категорія: 

Вийшла утиліта для відв'язати джейлбрейка iOS 6.0/6.1 яку чекали більше ніж пів року - саме скільки пройшло від того моменту, коли вийшов джейлбрейк для iOS 5.1

Тепер процес джейбрейку iOS 6 став ще простішим! Деталі читайте далі.

Subscribe to RSS - evasi0n