Cydia


i0n1c продемонстрував на відео джейлбрейк для iOS 8.4

21/04/2015 - 16:00
Категорія: 

Відомий джейлбрейк-розробник Стефан «i0n1c» Ессер здійснив неприв'язаним джейлбрейк для нової операційної системи iOS 8.4. На відео, опублікованому хакером на його каналі в YouTube, він продемонстрував зламаний iPhone 6 Plus.

Вийшло оновлення фреймворка Cydia Substrate для iOS 8

29/10/2014 - 16:00
Категорія: 

Джейлбрейк iOS 8, випущений в середу, став для багатьох володарів iPhone і iPad найбільш значущою подією року, місяця, що минає. Користувачам відкрили доступ до додатків, які не можна встановити з офіційного джерела. Однак після використання Pangu8 - оновленого експлоїта для пристроїв на iOS 8 і 8.1 - з'ясувалося, що багато твіків та неофіційні розширення не працюють. Одні надбудови пропадають з пристроїв після перезавантаження, інші призводять до глюків в системі і викликають випадкові перезавантаження робочого столу.

[Cydia] Як створити свої анімовані шпалери для iOS 7

Категорія: 

У iOS 7 вперше за всю історію мобільної платформи з'явилися анімовані шпалери. Новий тип фонових зображень можна знайти в стандартному меню в розділі "Динамічні". На жаль, асортимент шпалер сильно обмежений, а додати нові донедавна не представлялося можливим. За допомогою джейлбрейка всі бажаючі можуть виправити цей недолік, розширивши бібліотеку живих шпалер iOS 7.

Як обійти захист від несертифікованих Lightning-кабелів і аксесуарів в iOS 7

Категорія: 

Пристрої на операційній системі iOS 7 навчилися визначати несертифіковані Lightning-аксесуари. При підключенні до смартфонів і планшетів сторонніх кабелів на екрані з'являється попередження «Даний кабель або аксесуар не сертифікований, тому надійність його роботи з цим iPhone не гарантовано».

Cydia портували на iOS 7 [скріншоти]

Категорія: 

У процесі підготовки джейлбрейка для iOS 7 хакери працюють і над головним компонентом для пройшли процедуру злому пристроїв - магазином неофіційних додатків Cydia. Як стало відомо, розробник під ніком Cjori портував інтерфейс програми для пристроїв під управлінням нової ОС.

Як включити режим панорамної зйомки на iPhone 4/3GS, iPad і iPod touch

Категорія: 

Одним з важливих нововведень в iOS 6, яке Apple колись просувала в рекламному відео , є режим панорамної зйомки, супроводжуваний миттєвим захопленням картинки. З його допомогою можна створювати 28-мегапіксельні панорамні фотографії. 

Панорама в iOS 6 працює тільки на пристроях iPhone 5 і iPhone 4S. PanoMod - це спеціальний твік з Cydia, який дозволяє активувати режим кругової зйомки на будь-яких девайсах під управлінням актуальної операційної системи, зокрема на планшетах iPad.

[Cydia] InstaLauncher: доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд

Категорія: 

InstaLauncher - це новий твік з Cydia, який дозволяє «отримати доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд». Оригінальний слоган розробників відображає головну суть нової утиліти " - Можливість швидко запустити будь-яку програму, не перегортаючи екрани iOS."

[Cydia] Ayra: список повідомлень і системні вимикачі на екрані блокування iOS

Категорія: 

Ayra - це новий джейлбрейк-твік, який змінює принципи взаємодії з екраном блокування iOS. Додаток дозволяє отримати доступ до всіх повідомлень і більшості системних вимикачів безпосередньо з локскріну ОС.

Хакери зробили джейлбрейк iOS 7

Категорія: 

Відомий розробник твіков і неофіційних додатків для iOS Райан Петрич розмістив в твіттері скриншот, який став відповіддю на хвилююче всіх питання: «Чи буде джейлбрейк для iOS 7». Провокаційне фото підтверджує, що в розпорядженні хакерів є інструменти для злому нової прошивки. Скріншот зроблений на iPod touch п'ятого покоління.

[Cydia] Mappr: карта вашого міста замість пошуку Spotlight

Категорія: 

Mappr - свіжий джейлбрейк-твік з Cydia, який дозволяє замінити вміст сторінки пошуку Spotlight в iOS географічною картою місцевості. І хоча така ідея звучить вельми оригінально, реалізація твіка покищо залишає бажати кращого.

[Cydia] Auxo для iPad

Категорія: 

Інтерфейс панелі багатозадачності не змінювався в мобільній платформі Apple з версією iOS 4. Все ті ж іконки останніх запущених додатків, ті ж кнопки для управління плеєром, гучністю та блокування повороту екрану. При цьому як на iPhone 5 з 4-дюймовим дисплеєм, так і на iPad з екранами 8 і 10 дюймів апп-світчер також не отримав жодних переваг від додаткових пікселів. Твік Auxo для пристроїв з джейлбрейком покликаний відновити справедливість.

[Cydia] Найкорисніші та найкращі репозиторії в Cydia

Категорія: 

cydia репозитории

Офіційний неприв'язаний джейлбрейк iOS 6 вже вийшов нетак давно і порадував багатьох i-користувачів. Весь той час, поки велася робота над зломом шостої прошивки, Cydia не дрімала і обзаводилася новими цікавими репозиторіями і твіками. Для того, щоб полегшити вам завдання після здійснення неприв'язаного джейлбрейка, сьогодні ми розповімо як встановити найкорисніші репозиторії одним махом.

[Cydia] Icon Tool: Додаткові функції на домашньому екрані iOS

Категорія: 

Щоб викликати системне меню на екрані комп'ютера, користувач зазвичай робить правий клік мишкою - це дозволяє йому отримати доступ до додаткових функцій системи. Чому б не дати аналогічну можливість власникам iPhone і iPad, які про подібну функцію можуть тільки мріяти?! Розробники утиліти Icon Tool задали собі те ж питання.

[Cydia] Audio Recorder - записуємо розмови з iPhone

Категорія: 

З якою б метою ви не збиралися записувати телефонну розмову на iPhone, вам не обійтися без спецзасобів. У смартфонах Apple не передбачена можливість записувати дзвінки «з коробки». Ви можете підключити до iPhone спеціальний диктофон або завантажити з Cydia невеликий додаток. Audio Recorder - це не просто програма, що створює цифрові копії телефонних розмов, це найкращий метод отримати в розпорядження цінну інформацію, яка в звичайному режимі може бути втрачена.

[Cydia] WeatherIcon: «Погода» в реальному часі на екрані вашого iPhone та iPad

Категорія: 

погода iphoneУ користь додатка «Погода» на iOS сумніватися не доводиться. Це одна з найбільш часто використовуваних програм, за допомогою якої користувачі дізнаються стан температури повітря, вологості, тиску і т.д. у своєму регіоні. Проте є у цієї корисної утиліти і свій мінус - іконка додатки не відображає погоду в реальному часі. Твік WeatherIcon для iPhone, iPad і iPod touch допоможе виправити ситуацію.

Сторінки

Subscribe to RSS - Cydia