Apple TV


5 нових можливостей Apple TV 4G, які з'являться з виходом tvOS 9.2

14/01/2016 - 13:30
Категорія: 

З новою версією операційної системи tvOS у користувачів мультимедійного програвача Apple TV 4 покоління з'явиться ще більше можливостей. У понеділок, 11 січня, купертіновці випустили tvOS 9.2 beta, що отримала цілий ряд нових функцій.

Кращі програми для нової Apple TV

16/11/2015 - 16:00
Категорія: 

Одна з основних особливостей нової Apple TV - можливість запускати на телевізорі програми. Багато експертів відразу ж заговорили про великий потенціал ігор. Тим не менш, на приставці можна не тільки грати. Нижче ми зібрали кілька додатків, які відмінно підійдуть для Apple TV нового покоління.

Перші відеоогляди Apple TV 4G від провідних світових видань

30/10/2015 - 10:45
Категорія: 

Вихід фірмової телеприставки Apple TV 4G очікувався досить давно, почасти тому її реліз викликав настільки широкий інтерес. Офіційні продажі пристрою стартують завтра, а провідні технообозревателі вже поділилися своїми враженнями. 

Цікаві факти про Apple TV 4G, про які Apple не розповіла на презентації

20/10/2015 - 14:45
Категорія: 

Довгоочікувана презентація нових продуктів Apple відбулася ще в вересні. У рамках заходу купертіновці, як відомо, представили, крім смартфона iPhone 6s і планшета iPad Pro, також оновлену телеприставку Apple TV 4G. Нижче кілька цікавих фактів, про які промовчали на презентації.

Чому Apple обмежує розробку ігор для нової Apple TV

06/10/2015 - 14:30
Категорія: 

Нова Apple TV, яка вже скоро з'явиться у продажу, - це, безсумнівно, найсміливіший крок Apple в «битві» за наші вітальні. Крім функцій розумної ТВ-приставки, новинка отримає можливості ігрової консолі, зіставні з можливостями Nintendo Wii U. Однак тут не все так просто.

Всі ігри для Apple TV повинні підтримувати стандартний пульт Apple

16/09/2015 - 14:45
Категорія: 

Творцям ігор для Apple TV необхідно реалізувати підтримку стандартного пульта Apple TV, свідчать вимоги Apple, оприлюднені на сайті для розробників. Користувачеві не обов'язково купувати спеціальний ігровий контролер, щоб користуватися ігровими проектами для tvOS.

Apple показала нову Apple TV з сенсорним пультом, App Store і підтримкою Siri

10/09/2015 - 11:30
Категорія: 

Apple TV

Новинкою вчорашньої презентації Apple стала телевізійна приставка нового покоління Apple TV.  Анонс пристрою, прем'єру якого неодноразово переносили, відбувся в Сан-Франциско 9 вересня.

Що покаже Apple на презентації в Сан-Франциско 9 вересня

01/09/2015 - 10:30
Категорія: 

На цьому тижні Apple офіційно підтвердила, що 9 вересня відбудеться прес-конференція в Сан-Франциско. Традиційно компанія не розкриває подієвого приводу, однак експерти Кремнієвої долини впевнені, що каліфорнійський гігант готовий показати два нових смартфони - iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Розглянемо, які ще новинки може явити світу Apple на вересневому спешале.

Нова Apple TV отримає підтримку ігрових контролерів, Bluetooth 4.2, швидкий Wi-Fi

01/09/2015 - 10:15
Категорія: 

На великій осінній презентації, яка пройде 9 вересня, Apple анонсує не тільки iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Представлена ​​буде і наступне покоління Apple TV - у якої будуть нові недоступні для попередників можливості. Серед них «розумний» пульт ДУ та підтримка бездротових контролерів.

5 речей, які Apple повинна виправити в наступному поколінні Apple TV

11/05/2015 - 10:15
Категорія: 

За останні роки Apple зробила чимало модифікацій в програмному забезпеченні Apple TV, але дана приставка раніше нічим не могла здивувати розбещеного користувача. Незважаючи на те, що змінився зовнішній вигляд значків - вони стали плоскими, в стилі iOS 7 і 8, додана підтримка функції «Сімейний доступ», новий музичний канал Beats Music і багато іншого, глядачі не поспішають віддавати свої кровні за Apple TV. Ресурс Mediasat склав список того, що Apple варто зробити при випуску наступного покоління телеприставки для того, щоб по-справжньому удосконалити продукт.

В наступному місяці Apple запустить власний телевізійний сервіс

03/05/2015 - 18:45
Категорія: 

Apple має намір запустити власний ТБ-сервіс, стверджує глава Time Warner Джеффрі Бьюкес. За його словами, компанія з Купертіно дуже далекоглядна, коли справа доходить до телевізійного ринку, тому не упустить цей шанс.

Apple TV нового покоління представлять на WWDC

27/04/2015 - 11:15
Категорія: 

І все-таки Apple не забула про необхідність оновлення Apple TV. Якщо вірити ресурсу BuzzFeed, то наступне покоління телевізійної приставки буде представлено в червні на WWDC.

Нова Apple TV з підтримкою App Store і Siri вийде в червні

23/03/2015 - 14:00
Категорія: 

Розвиток телевізійної апаратної платформи Apple в особі телеприставки Apple TV, на думку експертів, виведе пристрій на перше місце за значимістю серед «яблучних» релізів в 2015 році. Згідно з інформацією кореспондента BuzzFeed, який посилається на близьке до Apple джерело, компанія має намір презентувати пристрій на конференції WWDC 2015.

Apple випустила оновлення для Apple TV з «плоским» дизайном і підтримкою Фото iCloud

19/09/2014 - 10:30
Категорія: 

Apple випустила накопичувальне оновлення для телевізійної приставки Apple TV. Цілком традиційно компанія рекомендує нову версію до установки всім користувачам «яблучних» телеприставок останніх поколінь.

Apple готує революцію в ТВ-індустрії

Категорія: 

За інформацією від «Cnews» з посиланням на «Wall Street Journal», нещодавно керівництво компанії Apple провело кілька зустрічей з представниками найбільших телемереж, а також постачальниками відео контенту в США. В рамках цього спілкування обговорювалося подальший розвиток телевізійної індустрії.

Сторінки

Subscribe to RSS - Apple TV