App Store


Apple поліпшила функцію пошуку в App Store

16/11/2015 - 15:00
Категорія: 

Шукати і не знайти потрібного - з цим міг зіткнутися кожен відвідувач магазину додатків Apple. Однак, як повідомляє TechCrunch, купертіновці доклали чимало зусиль для поліпшення алгоритмів ранжирування додатків в App Store.

Як повернути «Аудіозаписи» після оновлення додатка Вконтакте для iPhone

11/02/2015 - 14:15
Категорія: 

вконтакте аудио музика

Після оновлення останньої версії додатка «ВКонтакті» для iOS користувачі помітили, що пропала функція відтворення музики. Це також підтверджують дані в описі оновлення. 

Нові можливості App Store: бандли, відеопрев'ю і бета-тестування

17/09/2014 - 18:30
Категорія: 

На конференції WWDC компанія Apple розповіла про нові можливості магазина додатків, після презентації iPhone 6 додала трохи подробиць про ці функції на спеціальній сторінці сайту. Отже, в App Store після релізу iOS 8 з'являться пакети програм та ігор, відеопрев'ю та інтегровані інструменти TestFlight для тестування додатків розробниками.

Apple: У 2013 році користувачі App Store купили ігор та програм на $ 10 млрд

Категорія: 

Користувачі App Store витратили в 2013 році на ігри та програми понад 10 мільярдів доларів, у тому числі близько 1 мільярда доларів в грудні. Про це повідомила Apple у вівторок в офіційному прес-релізі.

Apple ввела нові правила для додатків в App Store

Категорія: 

Apple змінила правила для розробників додатків для мобільних пристроїв компанії (iPhone, iPad і iPod touch). Зокрема, в App Review Guidelines з'явилися нові пункти, пов'язані з COPPA - американським законом про захист особистої інформації дітей в Інтернеті.

5 років App Store: Apple відкрила сторінку, присвячену історії магазину

Категорія: 

10 липня магазин додатків Apple, запущений в 2008 році одночасно з операційною системою iPhone OS 2.0, відзначає свій перший серйозний ювілей - 5 років. Він дозволяє користувачам всього світу через Інтернет завантажувати ігри та програми на свої iPhone, iPod touch і iPad. Напередодні події Apple запустила спеціальну веб-сторінку, присвячену історії магазину App Store.

Топові iOS-додатки стали безкоштовними до 5-річчя App Store

Категорія: 

Деякі топові iOS-додатки з онлайн-магазину Apple стали доступними безкоштовно. Акція щедрості компанії приурочена до 5-річчя з дня відкриття сервісу з продажу мобільного ПЗ. У числі акційних програм виявилися музичний редактор Traktor DJ, слешер Infinity Blade II, аркади Badland, Tiny Wings, Where's My Water? і квест Superbrothers: Sword and Sworcery EP.

В App Store з'явилися попередження про вбудовані покупки

Категорія: 

Скільки вже було випадків, коли дітлахи, граючись на батьківському iPhone або iPad, витрачали тисячі доларів на покупку різних "наворотів" в іграх. Просто натискали в грі на кнопку "Купити", не замислюючись про те, що грошики з рахунку при цьому списуються цілком реальні.

Для Apple ID вводиться двоетапна авторизація

Категорія: 

Проблема несанкціонованого доступу до акаунтів користувачів, мабуть, всерйоз стурбувала Apple, і компанія вирішила задіяти додаткову лінію оборони. Подібно до багатьох фінансових сервісів, для будь-яких дій під своїм Apple ID тепер вводиться двоетапна авторизація.

Мільйонний додаток в App Store

Категорія: 
Apple відсвяткувала одну з важливих подій - в App Store було схвалено мільйонний додаток. 
 
Як повідомляє ресурс Appsfire, з моменту заснування магазин додатків App Store в 2008 році було схвалено мільйон додатків, що і послужило причиною урочистості Apple. Однак незважаючи на таку цифру, відомо, що деяка частина додатків з тих чи інших причин була вилучена зі магазин додатків. Мабуть у зв'язку з цим, мільйон апрувів в App Store - подія важлива насамперед для купертиноців і офіційно не афішуються. 

Google Play Store майже наздогнав App Store

Категорія: 

Якщо раніше деякі рекомендували iOS платформу, ігноруючи Android, саме завдяки App Store, який має переваги як у кількісних, так і в якісних показниках, то в даний час Google Play Store майже наздогнав магазин додатків Apple. 
 

Як вирішити проблеми з AppStore в iOS 6

Категорія: 

Нова мобільна операційка від Apple вже досить давно доступна для скачування і багато власників яблучних гаджетів встигли оновити свої пристрої. Але майже відразу після цього деякі користувачі почали скаржитися на гальма в новому AppStore.

Нова версія Google Earth c 3D картами з'явилася в App Store

Категорія: 
Битва за 3D карти між Apple і Google почалася досить жваво. У Купертіно вже продемонстрували свого бійця, але покищо роботи над ним все ще ведуться, і вже восени, до моменту релізу iOS 6, всім нам стане більш-менш ясно, що з себе представляють закінчені Maps в iOS. Google теж продемонстрував нам свої можливості - вчора ввечері світ побачила сьома версія Google Earth на iOS.

У iOS 6 не потібен буде пароль Apple ID для встановлення безкоштовних додатків

Категорія: 

У нещодавно опублікованій для розробників третій бета-версії iOS 6 з'явилося функціональне нововведення. Тепер при завантаженні з App Store безкоштовних додатків користувачам не потрібно вводити свій пароль Apple ID. Хоча і неясно, чи буде ця особливість присутнім у фінальній версії iOS 6, яка стане доступною всім власникам iГаджетів восени.

Зламано механізм in-app purchase в App Store

Категорія: 

Зусиллями російського програміста-одиночки механізм внутрішньоігрових покупок в App Store був успішно зламаний. У результаті в четвер 12 липня на світ божий з'явилася альтернатива під назвою In-Appstore.com - «покупки всередині додатків безкоштовно для всіх iOS-пристроїв».

Сторінки

Subscribe to RSS - App Store