Adobe


Adobe анонсувала «розумне» перо і цифрову лінійку для iPad

Категорія: 

Компанія Adobe анонсувала «розумне перо» і цифрову лінійку, сумісні з iPad. Реліз розробок, призначених для  користувачів, котрі захоплюються малюванням, запланований на першу половину 2014 року.

Adobe припиняє підтримку Flash для мобільних пристроїв

Категорія: 

flash iphone ipad

У квітні 2010 року на сайті Apple з'явився відкритий лист Стива Джобса, яке він назвав просто і зрозуміло - «Роздуми про Flash». У своєму листі Стів Джобс відповів на питання, чому Apple відмовляється від Flash, тим самим змусивши Adobe відмовитися від розробок для мобільних пристроїв Apple. І ось, компанія Adobe Systems зробила офіційну заяву, що вона припиняє підтримку технології Flash для мобільних пристроїв на користь нового стандарту HTML 5.

Adobe представила Photoshop Touch для iPad

Категорія: 
програми для айпед
Після того, як вчора в AppStore було випадково опубліковано додаток Photoshop для iPad, сьогодні цей же додаток був офіційно представлений публіці. Adobe представила свій додаток для користувачів планшетів Apple. Як неважко зрозуміти з назви, багато функцій адаптованого під iPad «фотошопа» спираються на сенсорний контакт.

Adobe відмовиться від мобільного Flash Player

Категорія: 

Компанія Adobe припинить випуск мобільних версій плеєра Flash Player, повідомляє ZDNet з посиланням на інформовані джерела. Adobe продовжить підтримувати версії плеєра для Android і планшетів Playbook, але випускати Flash Player для нових мобільних операційних систем або браузерів не буде. Замість цього компанія буде просувати програми на платформі Adobe AIR, а також брати участь в розвитку технології HTML5.

Про наміри Adobe повідомляється в листі, який компанія нібито розіслала своїм партнерам. З копією листа ознайомилися журналісти ZDNet. Очікується, що офіційну заяву про відмову від мобільного Flash Player представники Adobe зроблять найближчим часом. Версії плеєра для комп'ютерів компанія продовжить розвивати.

День, коли Apple перемогла Flash

Категорія: 

У четвер 8 вересня відбулася подія, масштабність якої ми навіть відразу не оцінили. А абсолютно даремно, тому що воно, по суті, закінчило війну Apple і Adobe.

У цей день Adobe представила громадськості нову версію пакету Adobe Flash Media Server 4.5, яка, згідно з офіційною термінологією розробників, «дозволяє використовувати технологію Flash на пристроях Apple iPhone і iPad». Однак на практиці Adobe, нарешті, зробила саме те, про що так довго казала Apple.

Adobe знайшла компроміс?

Категорія: 

Не для кого не секрет, що розбіжності компаній Apple і Adobe з приводу використання Flash в пристроях під управлінням iOS тривають вже без малого 4 роки. Всі ці роки позиція Apple була непохитна: вони були категорично проти присутності Flash на iOS. Яблучники мотивували свою відмову тим, що дітище Adobe знижує продуктивність пристрою і згубно позначається на часі його роботи.

Справа дійшла до того, що, після численних взаємних докорів, CEO Apple Стів Джобс опублікував на офіційному сайті компанії відкритий лист, в якому він докладно, крок за кроком пояснив чому вони не можуть дозволити flash. Лист було названо "Думки про Flash". Але схоже, що всі розбіжності позаду і Adobe знайшла компроміс. На виставці Національної Асоціації Телерадіомовників, що проходить в Лас-Вегасі, компанія продемонструвала нову версію Flash.

[Софт] Photoshop Touch: планшетна експансія Adobe почалася

Категорія: 

Adobe вже давно експериментує з планшетами і Photoshop. Пару разів компанія навіть проводила демонстрації своїх концепцій. Один раз вона показувала, як з iPad можна зробити додатковий інструмент для настільної версії Photoshop, а другий раз - роботу з шарами за допомогою пальців . Схоже, що фантастичні ідеї Adobe почали реалізовуватися в комерційних продуктах. У травні в App Store потраплять перші програми в рамках проекту Photoshop Touch.

Adobe випускає конвертер Flash в HTML 5

Категорія: 

Компанія Adobe, нарешті, представила свій програмний інструмент перетворення Flash в HTML 5, про який повідомлялося ще в минулому році.

Дана розробка дослідницької команди Adobe Labs, яка існує поки що в експериментальній передрелізній версії, отримала кодове найменування Wallaby (за назвою одного з видів кенгуру). І повинна значно полегшити працю розробників програмного забезпечення, в тому числі, для застосування на мобільних пристроях Apple.

Програмний інструмент Wallaby дозволяє розробникам перетягувати свій Flash контент в додаток Adobe Air, який потім перетворює його в стандартний код HTML5.

Adobe і Apple об'єдналися проти піратства

Категорія: 

Непримиренна ідеологічна ворожнеча Стіва Джобса з одним із продуктів Adobeпоки що приносить одні розлади користувачам пристроїв купертіновской компанії. Безсумнівно, до технології Flash багато питань, але працювати в Інтернеті без цього плагіна категорично неможливо.

Як це дуже часто буває, ідеологія і принципи часто сходять нанівець за наявності загрози добробуту компанії. Adobe, Apple і ще кілька великих виробників комп'ютерних програм подали колективний позов до суду на сайт з піратським ПО .

Subscribe to RSS - Adobe