Nokia


Nokia офіційно представила свої перші Android-смартфони

24/02/2014 - 23:45
Категорія: 

Nokia на прес-конференції в Барселоні офіційно представила смартфони Nokia X, Nokia X + і Nokia XL. Телефони стали першими пристроями фінського виробника, що працюють під управлінням Android.

Фото першого планшета Nokia

Категорія: 

Ресурс evLeaks опублікував зображення, на якому, як стверджується, відображений планшет Nokia Lumia 2520. Це перший планшетний комп'ютер фінського виробника. З чуток, він буде представлений 22 жовтня разом з іншими новинками на заході Nokia World в Абу-Дабі. У цей день, що характерно, очікується і презентація iPad 5 і iPad mini 2.

Топ-менеджер Nokia проговорився про планшет на Windows 8

Категорія: 

Пол Амселлем, кадр из видеоролика с сайта lachainetechno.tvКомпанія Nokia планує випустити планшет під управлінням операційної системи Windows 8. Про це в інтерв'ю фінансовому виданню Les Echos розповів Пол Амселлем (Paul Amsellem), глава французького підрозділу Nokia.

Амселлем не розкрив характеристик пристрою, але повідомив, що планшет буде представлений в червні 2012 року. На даний момент Windows 8 знаходиться в розробці, і очікується, що в продаж вона надійде не раніше осені 2012 року.

Android завоював половину ринку смартфонів

Категорія: 

Кадр из ролика Google, посвященного Android 4.0На частку операційної системи Android в третьому кварталі 2011 року припало 52,5 відсотка ринку смартфонів, йдеться в звіті аналітичної компанії Gartner. 50-відсотковий бар'єр Android подолала вперше. За рік частка розробленої Google ОС подвоїлася - у третьому кварталі 2010 року Android займала 25,3 відсотка ринку і програвала Symbian більше десяти відсотків.

Операційна система Symbian, яку використовують смартфони Nokia , продовжує втрачати позиції, але зберігає в рейтингу друге місце з результатом в 16,9 відсотка ринку. За нею з невеликим відставанням слід iOS, що зайняла 15 відсотків ринку.

Лідером по продажах смартфонів експерти Gartner визнали компанію Samsung , яка випускає пристрої на Android, Windows Phone 7 і bada OS. Південнокорейська компанія в третьому кварталі продала 24 мільйона смартфонов, у той час як зайняла друге місце Apple - 17 мільйонів.

Apple офіційно стала найбільшим виробником смартфонів у світі

Категорія: 

Перший дзвіночок продзвенів ще в травні цього року, тоді Nokia сильно здала свої позиції в Європі Apple і Samsung, тепер же, судячи за даними IDC, така картина спостерігається і на глобальному ринку.

Звичайно фінська компанія все також залишається найбільшим виробником мобільних телефонів у світі, але в області смартфонів пальму першості взяла Apple, яка поставила в другому кварталі 2011 року 20300000 iPhone. Тепер її частка ринку становить 19,1%, а річне зростання обсягів поставок - 141,7%.

Nokia втрачає частку ринку із-за Apple і iPhone

Категорія: 

Ще зовсім недавно багато хто з нас насолоджувалися моноблоками від однієї дуже відомої фінської корпорації. Все в них було добре: зарядку тримали, падіння терпіли, ламалися рідко. Але проти прогресу не попреш: спочатку Sony Ericsson почали випускати прекрасні телефони (і швидко закінчили), а потім, в 2007 році на ринку смартфонів з'явилася Apple. І з цього моменту гра кардинально змінилася. 
Subscribe to RSS - Nokia