Apple


Apple і Alibaba планують співпрацювати в сфері мобільних платежів

28/10/2014 - 23:45
Категорія: 

Apple і найбільша платформа з електронної комерції в Китаї Alibaba Group Holdings готові до співпраці в сфері мобільних платежів. Про це оголосив генеральний директор Alibaba Джек Ма.

Тім Кук і його філософія управління Apple

19/09/2014 - 10:00
Категорія: 

14 січня 2009 Стів Джобс оголосив про те, що йде у відпустку через проблеми зі здоров'ям. Уже через тиждень Тіму Куку, котрий змінив його,  довелося  відповідати перед акулами з Уолл-стріт. Що Кук сказав тоді - і що говорить сьогодні?

Нові можливості App Store: бандли, відеопрев'ю і бета-тестування

17/09/2014 - 18:30
Категорія: 

На конференції WWDC компанія Apple розповіла про нові можливості магазина додатків, після презентації iPhone 6 додала трохи подробиць про ці функції на спеціальній сторінці сайту. Отже, в App Store після релізу iOS 8 з'являться пакети програм та ігор, відеопрев'ю та інтегровані інструменти TestFlight для тестування додатків розробниками.

Apple Pay - платіжна система нового часу

17/09/2014 - 10:45
Категорія: 

Абстрактний сервіс «iWallet» залишився в минулому, на презентації 9 вересня світу була представлена ​​принципово нова платформа з обширним потенціалом. Apple вкотре продемонструвала і прагнення, і вміння ефективно і грандіозно освоювати нові напрямки діяльності. В даному випадку це стик банківської системи та роздрібної торгівлі - вузловий перехрестя капіталістичної імперії західних країн.

Apple Pay приноситиме творцям не менше $6,5 млрд в місяць

17/09/2014 - 09:45
Категорія: 

Видання Bloomberg, посилаючись на власні джерела, повідомило, що платіжна система Apple Pay буде приносити своїм творцям не менше 80 млрд доларів на рік. Кожна розрахункова операція користувача приноситиме в касу Apple певний відсоток. Apple Pay приноситиме творцям щонайменше $6,5 млрд на місяць.

Тім Кук офіційно привітав Beats у складі корпорації Apple

17/08/2014 - 11:30
Категорія: 

На сайті Apple з'явилася сторінка «Ласкаво просимо в сім'ю», адресована знову набутому партнеру - виробнику навушників Beats. Офіційно привітав нових співробітників і глава яблучної компанії Тім Кук . Тім Кук офіційно привітав Beats у складі корпорації Apple.

Підтримку Apple CarPlay в своїх автомобілях оголосили ряд автовиробників

10/07/2014 - 20:00
Категорія: 

Можна розцінювати це як своєчасну відповідь на анонсування системи Android Auto - прагнучи зміцнити позиції в даній сфері, яблучна корпорація набирає нових союзників. На поточний момент у списку тих, хто зацікавлений в інтеграції сервісу CarPlay в нові моделі автомобілів, числиться 29 найменувань, а перші зразки симбіозу технологій можна буде випробувати в кінці поточного року.

Джоні Айв натякнув на використання нових матеріалів при виробництві iPhone 6 і iWatch

22/06/2014 - 12:30
Категорія: 

На минулих вихідних видання The New York Times опублікувало замітку , присвячену чолі Apple Тіму Куку. У ході створення статті журналісти видання провели інтерв'ю за участю Джоні Айва , який очолює відділ промислового дизайну компанії.

Мабуть, порахувавши, що кількох реплік недостатньо, редакторська група The New York Times опублікувала повну стенограму розмови з Айвом, який торкнувся теми політики компанії відносно дизайну, зміни Apple під керівництвом Кука і нових продуктів, над якими працює сам Айв.

Огляд Medical ID і додатка Health для iOS 8

17/06/2014 - 18:45
Категорія: 

Тематика здоров'я небезпідставно обрана провідним напрямком розвитку сервісів iOS, а додаток Health - лише перша ластівка. Але вельми велика й якісно видресирувана, навчена виконувати безліч корисних завдань. Паралельно з ним користувачам рекомендується, не відкладаючи справу в довгий ящик, освоювати і систему профілів першої допомоги Medical ID.

Apple готує революцію в світі мобільних ігор з допомогою технології Metal

15/06/2014 - 11:15
Категорія: 

За оцінками ряду експертів, API Metal можна назвати найбільш значущим досягненням, з продемонстрованих на WWDC 14. Найбільш багатообіцяючим - гарантовано, оскільки його поява ознаменує зміну епох і можливість нарешті відмовитися від громіздких графічних інтерфейсів програмування. Які, по правді кажучи, відверто гальмують розвиток світу ігрових додатків для мобільних гаджетів.

PayPal додасть підтримку Touch ID в додаток для iPhone

15/06/2014 - 11:15
Категорія: 

PayPal почала працювати над впровадженням у свій додаток підтримки сканера відбитків пальців, яким оснащений нинішній флагманський смартфон Apple - iPhone 5s. Цілком імовірно, що компанія має намір використовувати цю технологію для аутентифікації користувачів і підтвердження здійснюваних платежів з використанням незвичного всім пароля, а відбитка пальця.

Користувачі пристроїв з iOS 8 зможуть розміщувати в iCloud Photo Library до 1 ТБ фото і відео

15/06/2014 - 11:00
Категорія: 

В офіційній версії мобільної платформи iOS 8 від Apple з'явиться оновлений додаток Фото, який зазнав істотних змін. Головним з них, можливо, є можливість синхронізації з хмарним сервісом iCloud, а точніше, з бібліотекою фотографій - iCloud Photo Library.

iOS 8 представлена ​​на WWDC 14: нові функції, дизайн і багато чого цікавого

11/06/2014 - 20:45
Категорія: 

Буквально нещодавно на конференції WWDC 2014 була представлена ​​нова версія мобільної операційної системи від Apple - iOS 8. Як і передбачалося раніше, дизайн платформи не зазнав настільки кардинальних змін, як це було минулого року, але функціональна складова дозволяє говорити про серйозні масштаби виконаної роботи.
Отже, що ж нового ми побачимо в iOS 8?

Pioneer додає підтримку CarPlay у свої автомагнітоли

18/05/2014 - 22:30
Категорія: 

Один зі світових лідерів з виробництва автомобільної електроніки, японська компанія Pioneer, випустила промо-ролик, в якому продемонструвала можливості майбутніх автомобільних магнітол, що підключаються до iPhone за допомогою інтерфейсу CarPlay.

iOS 8 отримає підтримку HD аудіо

14/05/2014 - 19:00
Категорія: 

За даними японського сайту Macotakara, компанія Apple планує забезпечити підтримку HD-аудіо в iOS 8. На даний момент, iOS не підтримує 24-бітові звукові файли.

Сторінки

Subscribe to RSS - Apple