інструкція


Робимо резервну копію SMS та iMessage на комп'ютер

Категорія: 

Текстові повідомлення є невід'ємною частиною спілкування в сучасному світі. Але якщо ви не маєте простого і зручного способу зберігати ваші дані, то гріш - ціна таким технологіям. Користувачі iPhone, звичайно, мають можливість створити резервну копію в iTunes або ж послатися на те, що всі дані зберігаються в iCloud, але і ця система не ідеальна. Сьогодні я розповім вам, як безпечно створити резервну копію даних iPhone, а потім знайти спеціальний файл, в якому зберігаються всі ваші SMS. За допомогою цього файлу ви можете зберегти копію в безпечне місце або переглянути SMS-повідомлення через веб-сайт.

Як просто і легально зняти пароль з iPhone

Категорія: 
Напевно багато хто ставлячи пароль на свій iPhone чи iPod Touch або iPad мав думку "А якщо я забуду цей пароль..?" та  переживав, бо ж в житті можуть статися різні ситуації. А можливо жехто і сам стикався з ситуацією, коли пароль вже забули і розблокувати телефон неможливо. Без слів, захист паролем не тільки допомагає запобігти «несанкціонованому» доступу домашніх, але і підлих злодюжок. Та й пристрій можна загубити або залишити в барі.  Але якщо ви і забули введений пароль, не спішіть вішати носа та бігти в найближчий сервісний центр. В нас є один цікавий спосіб розблокування iPhone.

[FAQ] Як встановлювати .ipa і .Deb додатки на iPhone, iPod, iPad

Категорія: 
ipa deb установка
 
Універсальна інструкція по установці IPA додатків на iPhone / iPod / iPad 

Cyder II - встановлюємо програми з Cydia через комп'ютер

Категорія: 

cydia програмиПрограма буде корисна для власників iPhone / iPod Touch з встановленою Cydia, так як здатна заощадити Edge-трафік, споживаний на оновлення та встановлення нових програм з Cydia. Також програма стане в нагоді, якщо у вас немає WiFi мережні для скачування додатків з Cydia.

Серійний номер iPhone: знаходимо та розшифровуємо

Категорія: 

Будь який iPhone, який лежить на полиці магазину, сходить з конвеєра заводу Foxconn або вже знаходиться в експлуатації, оснащений серійним номером, що складається з 11-ти знаків. Серійник можна розгледіти на коробці телефону або у відомостях про пристрій iPhone (Настройки - Основні - Про пристрій). На перший погляд звичайний набір символів, але не все так просто, як здається на перший погляд. Насправді букви і цифри серійного номера несуть в собі інформацію, яка іноді може бути корисною - дата випуску телефону, колір, об'єм пам'яті, модель iPhone і навіть завод на якому було виготовлено пристрій. Ці дані можуть знадобитися для ідентифікації моделі iPhone і для того щоб переконатися в достовірності пристрою.

Як видалити контакти з iPhone?

Категорія: 
контакти iphone
Контактна книга нового iPhone Apple містить лише один стандартний контакт, якщо ж телефоном до Вас вже користувалися, то скоріше за все, у телефонній книзі будуть присутні раніше завантажені або записані чужі номера. Такі номери навряд чи знадобляться новому власнику, тому він вирішить стерти всі контакти з iPhone. Зачистка номерів, як і інші, здавалося б, проста операція цього телефону, має свої особливості.

Як вирізати карту MicroSIM для iPhone 4(S) і iPad 3G

Категорія: 
Изображение
 
Найчастіше користувачі новеньких iPhone 4S або iPad 3G задаються питанням: "Як же правильно вирізати microSIM зі своєї сім-карти і не порушити її функціонал?"
 
Спробуємо відповісти на це питання в нашій статті.

Flash на iPhone та iPad

Категорія: 

флеш iphone

На даний момент є два способи мати можливість переглядати флеш ролики на девайсах Apple, нижче ознайомимося детально з процесом установки.

Як наклеїти захисну плівку на iPhone 3G 3GS 4G 4GS та iPod Touch

Категорія: 

захисна плівка на айфон 3g 4g

Захисна плівка - корисний і просто необхідний аксесуар для вашого пристрою. Вона захистить дисплей пристрою від механічних пошкоджень, подряпин ключами і т.д. І, через кілька місяців експлуатації, для повернення ідеального вигляду пристрою, буде достатньо всього лише її замінити. Але правильно і красиво наклеїти плівку - справа не з легких.

DFU режим в iPhone та iPad (DFU mode)

Категорія: 

Існує два режими перепрошивки iPhone: Recovery Mode і DFU mode. Обидва з них видалять всю інформацію на телефоні і прошиють BaseBand в разі його відсутності.

Subscribe to RSS - інструкція