ціни


Скільки коштує iPhone 5 в різних країнах світу

Категорія: 
28 вересня продажі iPhone 5 стартували ще в 22 країнах світу: Австрії, Бельгії, Угорщини, Голландії, Данії, Ірландії, Іспанії, Італії, Литві, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Португалії, Словаччини, Словенії, Фінляндії, Чехії , Швеції, Швейцарії та Естонії. 
 
Нагадаємо, що 21 вересня новинка вже була доступна в 11 країнах: Австралії, Великобританії, Німеччини, Гонконгу, Канаді, Сінгапурі, США, Франції та Японії.

Вартість компонентів iPhone 5 складає $167,50

Категорія: 
Про вартість iPhone 5 ми вже писали в головному огляді презентації, нагадаємо, вона становить для версій 16/32/64GB $199/$299/$399 відповідно при укладенні дворічного контракту з оператором мобільного зв'язку. "Розлочений" смартфон, зрозуміло, дорожчий - $649/$749/$849. А у скільки обходиться новий iPhone компанії Apple? Точних даних на цей рахунок немає, але приблизну вартість основних компонентів апарату підрахувати цілком можна. Такий підрахунок провів ресурс TechInsight. 

Вже відомі ціни на новий iPad в Україні

Категорія: 
новий ipad
Як пише український ресурс AIN, остання версія планшета Apple iPad (він же the New iPad) стане доступна в українських роздрібних мережах сьогодні, 11 травня, об 11 ранку. Купити новий iPad в магазинах мереж «Фокстрот», Comfy, iStore, Moyo та інших реселерів можна буде за ціною від 5499 грн до 9199 грн (приблизно 22 000 - 37 000 рублів).

iPhone 4S в Україні офіційно з 22 листопада

Категорія: 

україна, айфон, скачати22 листопада в Україні почнуться продажі офіційно ввезеного і сертифікованого iPhone 4S. Довгоочікуваний смартфон Apple ексклюзивно буде представлений в мережі Цитрус Дискаунт, E-ton concept store і hi-tech виставці # Гаджет за ціною від 7777 грн. В Інтернет-магазині Цитрус Дискаунт смартфон буде продаватися в трьох варіантах вбудованої пам'яті-16 Гб (7 777 грн), 32Гб (8 888 грн) і 64Гб (9 999 грн).

iPhone 4S пройшов в Україні офіційну сертифікацію і в  листопаді на нього видано сертифікат по державній системі сертифікації УкрСЕПРО, на даний момент готується його перша поставка. Нагадаємо, що 14 жовтня iPhone 4S почав офіційно продаватися в США, Канаді, Великобританії, Німеччини, Франції, Австралії та Японії. До кінця жовтня продажі смартфона почалися ще в 22 країнах. При цьому неймовірний ажіотаж у зв'язку з появою новинки виник ще до точної дати продажів - лише протягом першого тижня з початку попереднього замовлення в Україну мережа Цитрус Дискаунт зібрала більше 10 000 заявок на iPhone 4S. У зв'язку з таким підвищеним попитом і можливою нестачею пристроїв всім бажаючим, компанія почала приймати передоплату від покупців, що бажають гарантовано отримати гаджет першими. Найбільші частки передзамовлень припали на Київ (35%) та Донецьк (30%).

iPod Touch з 3G-інтернетом

Категорія: 

Сайт AppleNApps, посилаючись на неназваного інсайдера, повідомив, що в Купертіно готують нову версію плеєра, який отримає не тільки WiFi-модуль, а й підтримку 3G-мереж і буде являти собою якийсь "міні-iPad".

Пристрій не можна буде використовувати для голосового зв'язку - точно так само реалізована підтримка 3G у планшетного комп'ютера iPad. Підключення до стільникових мереж дасть пристрою можливість викачувати дані, в тому числі мультимедійний контент.

Subscribe to RSS - ціни