фото


Запущено сервіс безкоштовного друку фотографій з iPhone і iPad

16/02/2014 - 11:00
Категорія: 

Проект на майданчику Kickstarter, успішно зібрав суму в $150 000, ставить перед собою незвичайне завдання - безкоштовний професійний друк фотографій зі смартфонів і планшетів. Весь процес, а також доставка знімків не коштуватимуть власникам iPhone і iPad ні копійки.

Порівняння інтерфейсів iOS 7 та iOS 6

Категорія: 

Після трьох місяців розробки компанії Apple, нарешті, випустила довгоочікувану IOS 7. Прошивка вийшла свіжою, чистою і яскравішою ніж раніше. Нова ОС виглядає не просто, як робота над помилками, а як абсолютно інший підхід до інтерфейсу користувача.

Фотографії зібраного iPad 5

Категорія: 

Знімки деталей нового великого планшета Apple iPad 5 з'являються в мережі не так часто, як фотографії "золотого" iPhone 5, але все ж ми вже маємо про цей гаджет практично повне уявлення. В мережі вже кілька разів "світилися" фото різниї частин нового девайса. Залишилося тільки з'єднати дві деталі разом - і отримати готовий корпус майбутнього планшета. Що з цього вийшло - дивимося на наступні фото.

iPhone 5 знімає краще камерофона Samsung Galaxy S4 zoom

Категорія: 

У червні Samsung випустила Galaxy S4 zoom - гібрид свого флагманського смартфона і фотоапарата. Пристрій володіє просунутими фотографічними можливостями, такими як оптична стабілізація зображення, ксеноновий спалах і спеціальне кільце «Zoom Ring» для зуму, яке також активує функцію передачі фото співрозмовнику під час розмови по телефону і використовується для запуску камери, надаючи швидкий доступ до основних налаштувань і режимам.

iPhone 5 згинається при носінні в задній кишені брюк

Категорія: 

 фото Iphone 5

Користувачі мережі все частіше скаржаться на зігнуті смартфони iPhone 5. За повідомленнями володарів новинки, телефони з нової партії виконані з м'якого алюмінію і вони можуть деформуватися , якщо носити їх в задній кишені брюк.

iPad mini: перші фото розпакування

Категорія: 
Перші iPad mini вже стали надходити до покупців, які оформили попереднє замовлення в числі перших. Ресурс Cult of Mac опублікував перші, за його твердженням, фото розпакування нового гаджета Apple. 

iPhone 5 проти iPhone 4S: якість макрозйомки

Категорія: 
Макрозйомка - тема цікава для будь-якого фотографа, хоча далеко не всі фотографи знімають макро. Співробітники сайту Modahaus вирішили протестувати смартфони Apple останніх двох поколінь на якість зйомки макрофотографій.

Carpetgram: Бажаєте фотографію на фоні килима?

Категорія: 

 

Для системи iOS існує величезна безліч додатків для редагування фотографій.
Деякі накладають цікаві ефекти, деякі красиві рамки, але Carpetgram кардинально відрізняється від усіх існуючих редакторів фотографій.

 

 

 

Фото, зроблені за допомогою iPhone 4S

Категорія: 

iphone камера фото

Одним з найпомітніших нововведень нового iPhone стала поліпшена камера, яка придбав 8 MP, можливість запису Full HD-відео, функцію розпізнавання осіб і отримав покращений сенсор, який відповідає за більш якісну передачу кольору. Щоб у потенційних покупців була можливість оцінити якість фотографій, які взмозі знімати новий iPhone, Apple, на своєму сайті в рамках рекламної компанії iPhone 4S виклали повнорозмірні (3264x2448) знімки, які зроблені за допомогою iPhone 4S.

Додаток Camera+ приніс творцям $ 5.1 мільйона

Категорія: 

програми фото айфон

Компанія Tap Tap Tap, яка випустила в червні 2010 року альтернативу стандартній «фотокамері» - додаток Camera +, - заробила на своїй розробці 5100000 доларів. Від популярності не зупинило навіть те, що Apple на півроку знімала програму з продажу через порушення SDK.
 
Camera + це  чудовий набір інструментів для фотографа-любителя. Наприклад, тільки в цьому додатку я знайшов функцію, коли камера фокусувалася на потрібній точці кадру, а експозицію вимірювала там, де я хочу.
 

У iOS 5 знайшли режим панорамної зйомки

Категорія: 

Дослідження недрів нової прошивки для iOS-гаджетів призводять до нових відкриттів і маленьким сенсацій: вчора хакер Конрад Крамер (Conrad Kramer) знайшов спосіб включити в додатку Camera режим панорамної зйомки - технічно все, що для цього потрібно, це привласнити параметру EnableFirebreak в профільному файлі значення YES. Результат такого нехитрого хаку наочно ілюструється викладеними в мережу скріншотами - опція відображення сітки, можливість включити HDR плюс здоровенна кнопка «Panorama» у комплекті.

Смачно готуємо разом з MacBook Air:)

Категорія: 

Численні спроби скопіювати надуспішні MacBook Air досі не увінчалися успіхом. То ціна виходить завищеною і від цього неконкурентноспроможною, то ноутбуки не зовсім тонкі, а то й дизайн не тішить. Чим же такий хороший «найтонший» у світі і що саме якісно відрізняє його від конкуруючих рішень? Весь секрет яблучного красеня полягає в товщині його корпусу, яка дозволяє використовувати його як справжній ніж для нарізки їжі. Якщо ви є щасливим володарем MacBook Air, терміново кличте мам, бабусь, дружин і сестер. Ми розповімо вам, як приготувати смачний китайський обід з овочів і фруктів.

Стів Джобс - суперзірка

Категорія: 

Пішовши, Стів породив більше чуток ніж за часів активної роботи в яблучної корпорації. Незмінний образ, незворушний погляд і лукава посмішка - все це було фірмовою особливістю Стіва Джобса, під час проведення презентацій. Шанувальники падали в непритомність, коли бачили як він виходить на сцену Moscone Center, а фотокореспонденти активно клацали затворами фотоапаратів .

 Коли стрічки новин написали "Стів залишив свій пост", ніхто навіть не перепитував про яке Стіва конкретно йде мова ... всі все зрозуміли без уточнень. Адже, всі ці роки його божевільна популярність більше нагадувала популярність рок зірки, ніж технічного генія.

Фото з iPhone 5?

Категорія: 

Журналісти PocketNow несподівано виявили дуже незвичайну фотографію, зняту 8-Мп камерою iPhone 5. На ній зображена тарілка з суші. Мабуть, інженер Apple, який тестує фото-можливості нового телефону, захоплюється японською кухнею.

Майже ідеальний концепт iPhone 5

Категорія: 

Yanko Design - геній дизайну, вчора опублікував свій концепт iPhone 5.

Subscribe to RSS - фото