твіки


[Cydia] Як створити свої анімовані шпалери для iOS 7

Категорія: 

У iOS 7 вперше за всю історію мобільної платформи з'явилися анімовані шпалери. Новий тип фонових зображень можна знайти в стандартному меню в розділі "Динамічні". На жаль, асортимент шпалер сильно обмежений, а додати нові донедавна не представлялося можливим. За допомогою джейлбрейка всі бажаючі можуть виправити цей недолік, розширивши бібліотеку живих шпалер iOS 7.

[Cydia] InstaLauncher: доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд

Категорія: 

InstaLauncher - це новий твік з Cydia, який дозволяє «отримати доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд». Оригінальний слоган розробників відображає головну суть нової утиліти " - Можливість швидко запустити будь-яку програму, не перегортаючи екрани iOS."

[Cydia] Найкорисніші та найкращі репозиторії в Cydia

Категорія: 

cydia репозитории

Офіційний неприв'язаний джейлбрейк iOS 6 вже вийшов нетак давно і порадував багатьох i-користувачів. Весь той час, поки велася робота над зломом шостої прошивки, Cydia не дрімала і обзаводилася новими цікавими репозиторіями і твіками. Для того, щоб полегшити вам завдання після здійснення неприв'язаного джейлбрейка, сьогодні ми розповімо як встановити найкорисніші репозиторії одним махом.

[Cydia] Вчимо Chrome завантажувати файли

Категорія: 

Chrome - майже ідеальний браузер як для комп'ютера, так і для iOS пристрою, але у мобільній версії є один мінус-браузер не «вміє» завантажувати файли.
Сьогодні ми розповімо вам як це виправити.

[Cydia] Твік Torch перетворить iPhone в ліхтарик

Категорія: 

Корисна в побуті штука, ліхтарик, напевно ніколи не буде зайвою. Тим більше, якщо для цього вам не потрібно окремий пристрій, а достатньо лише поставити безкоштовний твік Torch на ваш iPhone.

 Незважаючи на велику кількість в Cydia подібних твіків, схоже Torch вигідно виділяється, за рахунок свій простоти, зручності і легкості у використанні.
 

[Cydia] Твік Clockify: анімована іконка програми "Годинник" і багато іншого

Категорія: 
Джейлбрейк-твік Clockify від розробника dummyDev - це справжній володар часу. 
 
Clockify дозволяє анімувати іконку годин на спрінгборді вашого iOS-пристрою. Варто відзначити, що після установки твіка, значок не тільки буде показувати час, але так само, змінювати колір з чорного на білий і з білого на чорний, в залежності від часу доби. 

[Cydia] Dashboard X - віджети будь-який смак

Категорія: 
cydia
Нещодавно в репозиторії Cydia з'явився цікавий твік, завдяки якому користувачі IOS можуть додавати віджети на робочий стіл своїх пристроїв.

[Cydia] SMSNinja: Блокуємо небажані SMS повідомлення і дзвінки

Категорія: 
Багато хто стикався з ситуацією, коду без вашого бажання, ви починаєте отримувати рекламні розсилки.
Вирішити цю проблему можна двома шляхами, або подзвонити своєму оператору, або встановити твік - SMSNinja.

[Cydia] Parallax: панорамні шпалери

Категорія: 
Серед величезної кількості різних прикрас інтерефейса iPhone не часто можна знайти щось дійсно варте. Apple трохи жадібні на цікаві надбудови, які не додають функціональності, і можливість офіційно встановити фотографію на екран SpringBoard ми отримали тільки в четвертій прошивці. Однак сторонні розробники не дрімають і пропонують людям нові можливості, які доводиться купувати в обхід App Store через Cydia. Одним з таких додатків є Android-подібна функція установки панорамних зображень на робочий стіл яблучного пристрою, завдяки додатку Parallax.

[Cydia] IconRotator переверне іконки домашнього екрану

Категорія: 
cydia програми
Ми знаємо, що як не крути iPhone, його домашній екран, на якому розташовані іконки всіх встановлених додатків, не змінить орієнтацію з портретної на альбомну. На відміну від планшета, який можна повернути, як заманеться. Твік з Cydia, про який піде мова зараз, покликаний частково виправити цю несправедливість по відношенню до користувачів iPhone і IPod Touch

[Cydia] iPhoneDelivery - звіт про доставку СМС

Категорія: 

смс доствка iphone

Проблема з відсутністю звітів про доставку СМС-повідомлень мучила користувачів iPhone ще з часів його появи. Різні патчі, системні зломи і т.п. виправляли ситуацію, однак не всі оператори "схвалювали" ці вихідки. Надалі "Велика трійка" для вирішення проблеми запропонувала просто змінити номер СМС-центру, але інші компанії залишилися осторонь.

Довідник по Cydia

Категорія: 

Cydia, мабуть найважливіщий компонент на будь-якому iPhone, iPad та навіть в iPod Touch, який дуже стрімко розвивається і кожного дня оновлюється. Хочу представити Вам маленький довідник про програмах Cydia, які найчастіше використовуються користувачами.

Основна мета довідника - допомогти зорієнтуватися в Cydia і скоротити час витрачений користувачем на пошук потрібної програми. На даний момент в зібрано 244 найменувань програм. Усі програми для зручності розбиті на теми і розташовані в алфавітному порядку. Так, тема Золотий набір зібрала усі самі часто використовувані твіки у світі джейлбрейку, а в темі Safari ви знайдете твіки саме для цього застосування. Так само твіки з префіксом [iOS4] вказують на свою сумісність з версією iOS4, але це не обов'язково означає, що вони не сумісні з пізнішими прошивками. Тим часом, твіки без цього префікса, найімовірніше, не підуть на останній версії iOS.

  Сподіваюся, ви оціните зручність цього довідника.

[Cydia] UnlockFX - змінюємо анімацію Lockscreen

Категорія: 

Новий твік, який дозволяє змінити анімацію розблокування.
Чесно кажучи, навіть не знаю, що можна додати до цієї пропозиції. Ну хіба ще те, що є безліч різних варіантів анімацій, довжину якої можна задати в налаштуваннях.

Твік є в репозиторії BigBoss. Коштує він $ 1.99, але в іншому репозиторії  завжди є  доступна всім версія.

Новачкам джейлбрейкінга присвячується - підбірка корисних твіків для Safari

Категорія: 

Мобільний браузер від Apple по праву вважається одним з найпопулярніших серед всіх аналогів на смартфонах і планшетах. Окрім чудової оптимізації він відрізняється просто неймовірною швидкістю рендеринга, а також досить зручною інтеграцією з повноцінною версією Safari для Mac. Не так давно купертіновці випустили нову версію iOS 5, в якій зуміли домогтися величезного приросту продуктивності в порівнянні з попередньою версією iOS. Сумарно, айГаджети, навіть незважаючи на обмеженість модельного ряду, споживають більше трафіку, ніж всі аналогічні смартфони під управлінням Android в більшості країн, та й не дивно, рідко можна зустріти «гуглфон», який міг би похвалитися аналогічною швидкістю роботи браузера.

На жаль, навіть незважаючи на деякі переваги перед конкурентами, мобільна версія Safari далека від досконалості і довести її до пуття можна при використанні твіков, доступних в Cydia.

Subscribe to RSS - твіки