софт


[Софт] QIP Mobile Messenger для iPhone

Категорія: 
QIP ICQ iphone
QIP Mobile - це мобільна версія популярного месенджера QIP, яким користуються більше 20 мільйонів чоловік. Мільйони користувачів щодня відправляють один одному повідомлення через протоколи QIP, ВКонтакте, Facebook, Twitter, Mail.ru, Google Talk, Yandex Online, LiveJournal, ICQ і Jabber. 

[Софт] ExcelContacts - експортуємо контакти без проблем

Категорія: 
контакти айфон
 
ExcelContacts не тільки кращий спосіб передати контакти з вашого iPhone без iTunes - це єдиний шлях! Ніяке інший додаток не дозволяє вам так легко управляти найціннішими даними свого iPhone.
 
 
 

[Софт] Crystal TV - телевізор на вашому iPhone

Категорія: 
 
Crystal TV це телевізор на Вашому iPad, iPhone або iPod Touch! 
Найголовніше - Crystal TV автоматично адаптується до швидкості доступу в інтернет і завжди показує найкраще зображення незалежно від того, де Ви знаходитесь. 
 

Carpetgram: Бажаєте фотографію на фоні килима?

Категорія: 

 

Для системи iOS існує величезна безліч додатків для редагування фотографій.
Деякі накладають цікаві ефекти, деякі красиві рамки, але Carpetgram кардинально відрізняється від усіх існуючих редакторів фотографій.

 

 

 

[Софт] DocScanner - скануємо документи "на ходу"

Категорія: 

iphone сканер скачати

DocScanner дозволяє сканувати документи в дорозі. DocScanner у багато разів покращує якість знімка, виправляючи геометрію і баланс білого, видаляючи тіні і збільшуючи різкість. DocScanner ідеально підходить для сканування паперових документів, записів на дошці або рецептів у iPhone. DocScanner дозволяє створювати документи PDF стандартних розмірів (A4, лист і т. д.), а також файли зображень. Тепер завдяки функції розпізнавання тексту ви також зможете легко знаходити необхідні документи, що робить DocScanner ідеальним інструментом для роботи без паперу!

Додаток Camera+ приніс творцям $ 5.1 мільйона

Категорія: 

програми фото айфон

Компанія Tap Tap Tap, яка випустила в червні 2010 року альтернативу стандартній «фотокамері» - додаток Camera +, - заробила на своїй розробці 5100000 доларів. Від популярності не зупинило навіть те, що Apple на півроку знімала програму з продажу через порушення SDK.
 
Camera + це  чудовий набір інструментів для фотографа-любителя. Наприклад, тільки в цьому додатку я знайшов функцію, коли камера фокусувалася на потрібній точці кадру, а експозицію вимірювала там, де я хочу.
 

[App Store] Phone Drive - флешка з iPhone

Категорія: 

Phone Drive зробить з вашого iДевайса WiFi / USB флешку. Програма вміє читати більшість музичних форматів (WAV, MP3, M4A, CAF, AIF, AIFF, AAC), відео форматів (MP4, MOV, MPV, M4V), форматів зображень (JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, TIFF, ICO , CUR, XBM), а також безліч текстових форматів і презентацій. Особливість Phone Drive - це вбудований браузер, за допомогою якого ви зможете завантажувати файли з Мережі.

 

 

[Софт] Lock Screen Weather

Категорія: 

Lock Screen Weather, напевно перший і єдиний додаток, що помістить поточні погодні умови на Lock Screen вашого iPhone і iPod Touch без джейлбрейка. Натиснувши на кнопку Home, ви тут же дізнаєтеся яка зараз погода. Вам не потрібно розблокувати екран вашого пристрою і запускати додатки погоди. Запустіть Lock Screen Weather один раз, налаштуйте і все готово. Ваш Lock Screen ще ніколи не виглядав настільки красивим.

Чи варто чекати виходу Microsoft Office для iPad?

Категорія: 

ipad_keyboard

 

Як повідомляється, Microsoft зараз «старанно працює» над версією свого програмного пакету Office для iPad, який кине виклик власним продуктам Apple - додаткам Pages, Numbers і Keynote. Продаж окремих складових пакету iPad Office поки не підтверджений, але, як очікується, вартість кожного з них складе близько $10 (за відомостями із джерела The Daily); схоже, що скоро Word, Excel і PowerPoint все-таки опиняться в iOS-пристроях.

Вийшов Winamp для Mac!

Категорія: 

На рубежі 90-х та нульових Вінамп був, ймовірно, найпопулярнішим музичним плеєром. Користувачі на всю писали плагіни для нього, а дизайнери створювали скіни (часом химерні). Багато світчерів, переходячи на Mac, починали шукати Вінамп для OS X. Cовсем недавно Nullsoft, розробник програми, випустив Mac-версію. Перейшовши на нову для себе платформу, Вінамп різко втратив функціональність і можливості. Зникли скіни. Користувачам доступна одна, досить похмура тема оформлення. 

[Софт] Офіційний клієнт Gmail для iOS

Категорія: 

Приємно, коли позитивні чутки виявляються правдивими. Не минуло і дня з того моменту, як в Інтернеті з'явилася інформація про вихід офіційного клієнта для поштового сервісу Google Gmail. Реліз відбувся лише півтори години тому. Подивимося, що нового може запропонувати нам потенційний конкурент вбудованого програму Mail (Mail.app).

[Софт] Perfect Look - підбираємо колір!

Категорія: 

Намагаєтесь знайти палітру яка б ідеально підійшла до обраного вами кольору? Чи ви шукаєте вірний колір аксесуарів, щоб доповнити ваш ідеальний образ? Який би колір ви не обрари Perfect Look допоможе вам знайти цікавий, правильний і пасуючий мікс до обраного кольору. 

Просто зніміть фотографію чи виберіть вже існуючу фотографію до якої ви намагаєетесь знайти пасуючий колір і Perfect Look знайде його, і навіть два або три кольори, які ідеально підійдуть. Ви також зможете знайти пасуючий колір без фотографії, просто обравши його в палітрі. 

[Софт] Speech Translator

Категорія: 

Speech Translator v1.2.2 .ipa Speech Translator v1.2.2 .ipa

Потужний, простий у використанні і зручний голосовий перекладач з підтримкою великої кількості мов. 
Відмінне рішення для мандрівників *, вивчення мов і т.д.

gMusic: Google Music вже в App Store

Категорія: 

pict27 gMusic: Google Music уже в App StoreПригадуєте ще Google Music? Точно, це було як раз в травні місяці - вийшла перша бета нового музичного сервісу від Google . Користувачі отримали можливість завантажити на сервера пошукового гіганта до 20.000 пісень, які потім ставали доступними з будь-якого браузера. Основною причиною недостатньої популярності даного сервісу для всіх, хто має iДевайси, було те, що до сьогоднішнього дня не існувало відповідної утиліти під iOS. І ось, сьогодні в App Store з'явилася gMusic.

[Софт] Radioline: зручне інтернет-радіо

Категорія: 

З розвитком технологій радіо нікуди не зникло. Змінився спосіб доставки контенту - тепер не обов'язково налаштовувати радіоприймач. Можна слухати радіо в Інтернеті, існує супутникове радіо. Але самі радіостанції продовжили свою роботу.

Я по-справжньому люблю радіо, бо з його допомогою можна дізнаватися про музичні новинки. Інша причина моєї любові до радіо - відсутність в Україні сервісів на зразок Spotify.

Сторінки

Subscribe to RSS - софт