скачати безкоштовно


[Ігри] RAGE HD V2.0

Категорія: 
rage iphone ігри
У своєму виступі на QuakeCon 2010, керівник id Software продемонстрував роботу свого нового проекту RAGE на iPhone. Не дивлячись на досить скромні за сучасними мірками обчислювальні можливості мобільного пристрою, гра показала вражаючі 60 кадрів в секунду. 
RAGE - це нове дітище засновників жанру 3D-Action. Гра, що видається Bethesda Softworks, являє собою суміш шутера від першої особи і гонок з елементами рольової гри, в постапокаліптичному світі. Розробники черпали натхнення у фільмах «Божевільний Макс» та іграх серії Fallout. Вплив на гоночну складову гри надали такі проекти як MotorStorm і BurnOut. Розробка ведеться вже більше 3 років, а серцем продукту є новий багатоплатформовий движок id Tech 5. 

[Ігри] Team Canada Table Hockey

Категорія: 

Team Canada Table Hockey v1.0.1.ipa Team Canada Table Hockey v1.0.1.ipa

Team Canada Table Hockey, офіційно ліцензована хокейна гра, з чудовим моделюванням руху шайби, унікальним геймплеєм і консольної графікою. Ви зможете кинути виклик другові по Wi-Fi або Bluetooth. Поліпшіть свої навички з вибором забавних і простих мініігр, конкуруючи проти інших гравців з усього світу, щоб побачити, у кого є кращі навички, використовуючи OpenFeint і Game Center Leaderboards. Відстежуйте свою кар'єру в настільному хокеї і заробіть досягнення для ваших звершень.

Твік Cydia виправить проблему з батареєю iPhone 4S

Категорія: 
iPhone 4S Battery Fix
 
Всі ми знаємо, що хоча iPhone 4S продовжує добру традицію смартфонів Apple, життя батареї останньої моделі «айфона» залишає бажати кращого. Оновлення iOS 5.0.1, перший патч, повинен був виправити цю проблему (чи жарт, багато користувачів скаржаться на виснаження батареї по 10% на годину), але в більшості випадків оновлення не допомогло.

[Софт] Touch Dj 2 - найкращий додаток для DJ

Категорія: 
Touch Dj 2 ipa
 
Touch DJ ™ від Amidio Inc є першим і єдиним реальним додатком для ді-джеїв, доступним для iPhone. Унікальний футуристичний, легкий у використанні інтерфейс Touch DJ приносить фантастичні результати, порівнянні з тим, що може бути зроблено з професійним обладнанням, що коштують близько 1000 $. 
 
 
 
 

Carpetgram: Бажаєте фотографію на фоні килима?

Категорія: 

 

Для системи iOS існує величезна безліч додатків для редагування фотографій.
Деякі накладають цікаві ефекти, деякі красиві рамки, але Carpetgram кардинально відрізняється від усіх існуючих редакторів фотографій.

 

 

 

RedSn0w - детальний огляд програми та навіщо робити Jailbreak

Категорія: 

[Ігри] Doodle Jump для iPad

Категорія: 

Doodle Jump - неперевершена гра, де треба відскакувати від платформ, і допригувати якомога вище. Гра була відзначена Apple в рубриці «New and Noteworthy» і «What's Hot». Також вона вже стала № 1 в Top Paid.

[Софт] Speech Translator

Категорія: 

Speech Translator v1.2.2 .ipa Speech Translator v1.2.2 .ipa

Потужний, простий у використанні і зручний голосовий перекладач з підтримкою великої кількості мов. 
Відмінне рішення для мандрівників *, вивчення мов і т.д.

[Ігри] Monster Island

Monster Island v1.0.1 .ipa Monster Island v1.0.1 .ipa

Монстри-головорізи вирішили потурбувати жителів барвистого світу Острова Монстрів.Тепер, вам вирішувати як використовувати свій арсенал, щоб позбутися від цієї чуми небажаних відвідувачів. Ви можете протистояти таким шкідливим противникам? Відкрийте п'ять різних бомб, кожну зі своєю власною силою: Rocko, Sticky, Xplode, Blui і вселяючий страх Дон Tonator! Кидайте їх у свого ворога в 4 світах і 252 реактивних рівнях, які нададуть вам багато годин безпрецедентної забави.

 

Subscribe to RSS - скачати безкоштовно