скачати


[Софт] DocScanner - скануємо документи "на ходу"

Категорія: 

iphone сканер скачати

DocScanner дозволяє сканувати документи в дорозі. DocScanner у багато разів покращує якість знімка, виправляючи геометрію і баланс білого, видаляючи тіні і збільшуючи різкість. DocScanner ідеально підходить для сканування паперових документів, записів на дошці або рецептів у iPhone. DocScanner дозволяє створювати документи PDF стандартних розмірів (A4, лист і т. д.), а також файли зображень. Тепер завдяки функції розпізнавання тексту ви також зможете легко знаходити необхідні документи, що робить DocScanner ідеальним інструментом для роботи без паперу!

[Cydia] LockLauncher - запускаємо програми прямо з екрану блокування

Категорія: 

Сьогодні ми з вами поговоримо про новий, і безсумнівно дуже корисний твік з Cydia , під назвою LockLauncher. Він дозволяє запускати до дев'яти різних додатків, без необхідності розблокувати кожен раз ваш девайс. Приємно, що на відміну від однойменного побратима, який дозволяє створити лише п'ять значків і на додачу є платним, наш сьогоднішній Твік безкоштовний і кількість значків доведено до дев'яти.

[Софт] Lock Screen Weather

Категорія: 

Lock Screen Weather, напевно перший і єдиний додаток, що помістить поточні погодні умови на Lock Screen вашого iPhone і iPod Touch без джейлбрейка. Натиснувши на кнопку Home, ви тут же дізнаєтеся яка зараз погода. Вам не потрібно розблокувати екран вашого пристрою і запускати додатки погоди. Запустіть Lock Screen Weather один раз, налаштуйте і все готово. Ваш Lock Screen ще ніколи не виглядав настільки красивим.

[Ігри] Emissary of War

Категорія: 

 

Поїздка емісара майже закінчилася! Йому залишилося укласти одну угоду і повернутися додому, щоб відпочити. Але все пішло не так як треба ... Пробийтеся на своєму шляху через легіони найманців і монстрів, які хочуть вас убити, адже ви боретеся, щоб розкрити секретну змова проти вашого домініону.

[Ігри] Doodle Jump Christmas Special

Категорія: 
Doodle Jump Christmas Special v.1.1.ipa Doodle Jump Christmas Special v.1.1.ipa
Різдвяна версія популярної гри Doodle Jump - BE WARNED: Insanely Addictive! «Якщо Ви любите своє життя - купіть гру Doodle Jump ...» - Apple про гру Doodle Jump. 
 

[Ігри] MadCap

Категорія: 
MadCap v1.5 .ipa MadCap v1.5 .ipa
Вони є бездомними, хочуть їсти і є надзвичайно шаленими серед тих тварин, що живуть у величезних фермах з тоннами їжі, вони не піклуються ні про що, але відпочивають і бавляться. Де правосуддя і справедливість? Ха! Вони вже тут! Цей маленький бурундук буде кидатися помідорами у тварин ферми і відновить справедливість! 

[Ігри] Talking Santa для iPhone

Категорія: 
    Talking Santa for iPhone v3.0.1 .ipa Talking Santa for iPhone v3.0.1 .ipa Talking Santa for iPhone v3.0.1 .ipa
Talking Santa - говорячий Санта, який також реагує на дотики. 
Ви можете записати відео або Зробити листівку і послати на YouTube, Facebook або email.
 

Доступна прошивка iOS 5.0.1 Beta

Категорія: 

Тільки що компанія Apple випустила бета-версію прошивки iOS 5.0.1 для розробників, про яку так багато говорилося останнім часом і яка повинна була виправити деякі проблеми, що виникли у користувачів після її установки.

Зокрема, багато користувачів скаржилися на швидкий розряд акумулятора не тільки на нових iPhone 4S, а й на пристроях попередніх поколінь.

Нова версія прошивки сумісна з iPad, iPad 2, iPhone 3GS / 4 / 4S, iPod Touch 3G / 4 і Apple TV.

Вийшов Winamp для Mac!

Категорія: 

На рубежі 90-х та нульових Вінамп був, ймовірно, найпопулярнішим музичним плеєром. Користувачі на всю писали плагіни для нього, а дизайнери створювали скіни (часом химерні). Багато світчерів, переходячи на Mac, починали шукати Вінамп для OS X. Cовсем недавно Nullsoft, розробник програми, випустив Mac-версію. Перейшовши на нову для себе платформу, Вінамп різко втратив функціональність і можливості. Зникли скіни. Користувачам доступна одна, досить похмура тема оформлення. 

[Софт] Офіційний клієнт Gmail для iOS

Категорія: 

Приємно, коли позитивні чутки виявляються правдивими. Не минуло і дня з того моменту, як в Інтернеті з'явилася інформація про вихід офіційного клієнта для поштового сервісу Google Gmail. Реліз відбувся лише півтори години тому. Подивимося, що нового може запропонувати нам потенційний конкурент вбудованого програму Mail (Mail.app).

[Софт] Perfect Look - підбираємо колір!

Категорія: 

Намагаєтесь знайти палітру яка б ідеально підійшла до обраного вами кольору? Чи ви шукаєте вірний колір аксесуарів, щоб доповнити ваш ідеальний образ? Який би колір ви не обрари Perfect Look допоможе вам знайти цікавий, правильний і пасуючий мікс до обраного кольору. 

Просто зніміть фотографію чи виберіть вже існуючу фотографію до якої ви намагаєетесь знайти пасуючий колір і Perfect Look знайде його, і навіть два або три кольори, які ідеально підійдуть. Ви також зможете знайти пасуючий колір без фотографії, просто обравши його в палітрі. 

[Ігри] Toppling Towers: Halloween

Категорія: 
Toppling Towers: Halloween v1.0.0 .ipa Toppling Towers: Halloween v1.0.0 .ipa

Король Гарбузів приніс хаос на землю і відняв у принцеси її королівство. Вона повинна боротися, щоб відіграти його в новій грі в якій руйнуються вежі з тим же самим веселим почуттям гумору. В допомогу принцесі, різні сусідні королівства були зведені з розуму і нападають один на одного - ви можете ставати на їхній бік і боротися проти друзів у новому режимі мультиплеєра через Bluetooth, Game Center, або Pass and Play! З цим універсальним додатком ви можете грати з друзями на iPad і iPhone.

[Ігри] WhatsFish

Категорія: 

WhatsFish v1.0.1 .ipa WhatsFish v1.0.1 .ipa

WhatsFish - нова рибацька гра, яка дозволить вам випробувати забаву аркадної рибальського гри в будь-який час, в будь-якому місці. Вас чекають легкі засоби управління і новітня система геймплея. Крім лову риби та придбання монет, гра включає місії, колекцію виробів, поєдинки з босами та спеціальні ігрові режими ... Творчий та цікавий тип гри гарантує, що кожне занурення у відкритий океан буде винагороджено нескінченними несподіванками.

[Ігри] Siegecraft

Категорія: 
Siegecraft v1.0.4 .ipa Siegecraft v1.0.4 .ipa


SIEGECRAFT - тривимірна основана на фізиці гра! Дайте відсіч своїм ворогам, які використовують арбалети, катапульти, тарани та іншу зброю. Ви - облогова команда, яка заробляє гроші наймаючись у різні війська за профілем захоплення замків. У ваш час вирують постійні міжусобиці - тому з роботою проблем немає. Виступайте добре, щоб отримати багато грошей і купити дивовижні поверапи і модернізувати ваші облогові машини!

[Ігри] Motorbike HD

Категорія: 

Motorbike HD v2.0.1.ipa Motorbike HD v2.0.1.ipa

Motorbike у Високому дозволі для iPad і дисплея Retina для iPhone або iPod Touch. Професійна гра, повна дій, реальної динаміки і фізики. Motorbike йде з 40 оригінальними треками і редактором треків, щоб створити Ваші власні трекі. Виберайте з різних пейзажів і пілотів.

Сторінки

Subscribe to RSS - скачати