програми Mac


NTFS for Mac 14 відкриє повний доступ до жорстких дисків для Windows в OS X El Capitan

03/08/2015 - 10:30

В арсеналі компанії Paragon Software Group з'явилася нова версія ПЗ для комп'ютерів під управлінням OS X El Capitan. Пробна версія Paragon NTFS for Mac 14 Preview повністю підтримує новітню ОС і призначена для забезпечення сумісності файлових систем Mac і Windows. Тепер користувачі OS X 10.11 мають повний доступ (читання / запис) до NTFS дисків і пристроїв зберігання.

LibreOffice - безкоштовний офісний пакет для OS X

22/06/2015 - 16:00

У магазині додатків Mac App Store нещодавно вийшов безкоштовний офісний пакет LibreOffice. Користувачам комп'ютерів Mac доступні дві версії: безкоштовна для приватного використання та платна для використання у компаніях. Експерти вважають цю подію історичною.

Відбувся реліз Tweetbot 2 для OS X

05/06/2015 - 14:00

Студія Tapbots випустила нову версію фірмового твіттер-клієнта для OS X Yosemite - Tweetbot 2. Представлене в жовтні 2012 року рішення є альтернативою офіційному клієнту і не менш достойному додатку TweetDeck.

Google Chrome продовжить час роботи ноутбуків за рахунок «розумною» блокування Flash-контенту

05/06/2015 - 14:00
Категорія: 

Слідом за критикою браузера Chrome за надмірне навантаження на акумуляторну батарею MacBook компанія Google реалізувала в програмі режим автоматичного блокування Flash на веб-сторінці. За задумом розробників, ця функція дозволить збільшити автономність портативних комп'ютерів.

Додаток MacID тепер дозволяє розблокувати Mac за допомогою Apple Watch

17/05/2015 - 12:45

програми для Apple Watch, программы для Apple Watch

В App Store дебютувала нова версія програми MacID, призначеного для розблокування Mac за допомогою сканера відбитків iPhone. Утиліта отримала нативну підтримку годин Apple Watch і тепер дозволяє блокувати і розблокувати комп'ютер з екрану наручного пристрою.

iFlicks дозволяє автоматично імпортувати будь-яке відео в бібліотеку iTunes

21/04/2015 - 16:15

Розробник Джендрік Бертрам анонсував iFlicks 2 - велике оновлення утиліти для роботи з відеоконтентом в середовищі OS X. У новій версії повністю оновлені користувальницький інтерфейс і іконка програми і з'явилася підтримка метаданих для фільмів.

Оновився CleanMyMac 3 - інструмент для очищення і оптимізації OS X

07/04/2015 - 21:45

MacPaw випустила третю версію популярної Mac-утиліти CleanMyMac. Оновлення ефективного засобу для очищення комп'ютерів Apple містить цілий набір нових модулів і вдосконалений інтерфейс.

Flvto: безкоштовний додаток для завантаження музики і відео з YouTube, SoundCloud і Vimeo на Mac

27/03/2015 - 15:45

YouTube - найпопулярніше сховище відеоконтенту. Багато користувачів хочуть переглядати матеріали з цього ресурсу у себе на комп'ютері. Компанія Flvto випустила відмінний завантажувач відео під Mac, який, крім своєї основної функції, дозволяє завантажувати аудіо з YouTube. Інтерфейс програми простіше нікуди: скопіюйте посилання у вікно, і програма почне завантаження.

TypeStatus: індикатор набору повідомлень iMessage для верхнього рядка Mac

02/03/2015 - 18:00

Розробники TypeStatus випустили фінальну версію корисного додатка для користувачів iMessage. Однойменна Mac-утиліта дозволяє додати в операційну систему OS X спеціальне повідомлення, коли співрозмовник в iMessage починає набирати повідомлення. Індикатор з'являється у верхньому рядку ОС.

Apple продемонструвала можливості Final Cut Pro X на прикладі фільму «Фокус» з Уіллом Смітом

26/02/2015 - 17:45
Категорія: 

Apple продемонструвала можливості свого фірмового рішення для відеомонтажу Final Cut Pro X. На сайті компанії з'явилася промо-сторінка, на якій розповідається про роботу над фільмом «Фокус» за участю голлівудської зірки Уіллом Смітом.

Microsoft випустила безкоштовні версії OneNote для Mac і Windows

17/03/2014 - 21:30

Компанія Microsoft оновила сервіс для створення та зберігання заміток OneNote. Тепер це - серйозний крос-платформний продукт, який складе конкуренцію Evernote і Диску Google.

Вперше додаток OneNote став доступний на Mac. Він поширюється безкоштовно, завантажити його можна з App Store.

A Better Finder Rename - перейменовуємо файли на Мас

15/03/2014 - 10:15

Робота з великими обсягами файлів і зокрема їх перейменування може віднімати дуже багато часу. Особливо якщо робити це вручну. Однак розробники придумали кілька десятків різних додатків, які значно спрощують і полегшують цей процес.

[OS X] Briefly - простий спосіб створити відеоролик з фотографій на Mac

Щоб зробити відео з фотографій на Mac швидко і легко - потрібно лише скористатися новою програмою Briefly. Цей редактор має скромний набій опцій. Тут ви не знайдете ні спеціальних ефектів, ні титрів або переходів. Перевага новинки в іншому - додаток дозволяє створити ролик зі звичайних фотографій буквально за кілька секунд.

Apple випустила Logic Pro X і MainStage 3 для Mac

Apple оголосила про вихід музичного пакета Logic Pro X. Незважаючи на те, що для людей, далеких від звукозапису, ця звістка не особливо торкнеться, професіонали, швидше за все, захочуть дізнатися, що ж нового компанія приготувала в новій версії програми.

[Програми] Оновився редактор Skitch

Категорія: 

Вийшло оновлення Skitch для Mac і iOS. Ця програма створена для того, щоб ви могли швидко і зручно ділитися коментарями та зауваженнями прямо на зображеннях або в документах. У свіжій версії додано кілька нових можливостей, які зроблять роботу над проектами ще більш ефективною.

Сторінки

Subscribe to RSS - програми Mac