програми Cydia


Бюджетний фітнес-браслет Xiaomi тепер підтримує повідомлення з iPhone

31/05/2015 - 14:30
Категорія: 

Представлений рік тому фітнес-браслет Xiaomi Mi Band отримав розширену підтримку пристроїв на iOS. У Cydia вийшло доповнення до офіційного додатку китайського виробника, що дозволяє взаємодіяти з електронним пристроєм. Спортивний трекер Xiaomi, нагадаємо, відрізняється низьким цінником - в роздробі його ціна становить $15.

[Cydia] Як створити свої анімовані шпалери для iOS 7

Категорія: 

У iOS 7 вперше за всю історію мобільної платформи з'явилися анімовані шпалери. Новий тип фонових зображень можна знайти в стандартному меню в розділі "Динамічні". На жаль, асортимент шпалер сильно обмежений, а додати нові донедавна не представлялося можливим. За допомогою джейлбрейка всі бажаючі можуть виправити цей недолік, розширивши бібліотеку живих шпалер iOS 7.

CocoaNuts готує до релізу твік Celeste 2 для передачі файлів через Bluetooth

Категорія: 

Чудові новини для користувачів Celeste - джейлбрейк-утиліти для обміну файлами через Bluetooth на iPhone, iPod touch і iPad. Компанія CocoaNuts повідомила про розробку нової версії твіка, сумісної з пристроями під керуванням iOS 6.

Як включити режим панорамної зйомки на iPhone 4/3GS, iPad і iPod touch

Категорія: 

Одним з важливих нововведень в iOS 6, яке Apple колись просувала в рекламному відео , є режим панорамної зйомки, супроводжуваний миттєвим захопленням картинки. З його допомогою можна створювати 28-мегапіксельні панорамні фотографії. 

Панорама в iOS 6 працює тільки на пристроях iPhone 5 і iPhone 4S. PanoMod - це спеціальний твік з Cydia, який дозволяє активувати режим кругової зйомки на будь-яких девайсах під управлінням актуальної операційної системи, зокрема на планшетах iPad.

[Cydia] InstaLauncher: доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд

Категорія: 

InstaLauncher - це новий твік з Cydia, який дозволяє «отримати доступ до будь-якого додатку в iOS за 300 мілісекунд». Оригінальний слоган розробників відображає головну суть нової утиліти " - Можливість швидко запустити будь-яку програму, не перегортаючи екрани iOS."

[Cydia] Ayra: список повідомлень і системні вимикачі на екрані блокування iOS

Категорія: 

Ayra - це новий джейлбрейк-твік, який змінює принципи взаємодії з екраном блокування iOS. Додаток дозволяє отримати доступ до всіх повідомлень і більшості системних вимикачів безпосередньо з локскріну ОС.

[Cydia] Mappr: карта вашого міста замість пошуку Spotlight

Категорія: 

Mappr - свіжий джейлбрейк-твік з Cydia, який дозволяє замінити вміст сторінки пошуку Spotlight в iOS географічною картою місцевості. І хоча така ідея звучить вельми оригінально, реалізація твіка покищо залишає бажати кращого.

[Cydia] Auxo для iPad

Категорія: 

Інтерфейс панелі багатозадачності не змінювався в мобільній платформі Apple з версією iOS 4. Все ті ж іконки останніх запущених додатків, ті ж кнопки для управління плеєром, гучністю та блокування повороту екрану. При цьому як на iPhone 5 з 4-дюймовим дисплеєм, так і на iPad з екранами 8 і 10 дюймів апп-світчер також не отримав жодних переваг від додаткових пікселів. Твік Auxo для пристроїв з джейлбрейком покликаний відновити справедливість.

[Cydia] Icon Tool: Додаткові функції на домашньому екрані iOS

Категорія: 

Щоб викликати системне меню на екрані комп'ютера, користувач зазвичай робить правий клік мишкою - це дозволяє йому отримати доступ до додаткових функцій системи. Чому б не дати аналогічну можливість власникам iPhone і iPad, які про подібну функцію можуть тільки мріяти?! Розробники утиліти Icon Tool задали собі те ж питання.

[Cydia] Audio Recorder - записуємо розмови з iPhone

Категорія: 

З якою б метою ви не збиралися записувати телефонну розмову на iPhone, вам не обійтися без спецзасобів. У смартфонах Apple не передбачена можливість записувати дзвінки «з коробки». Ви можете підключити до iPhone спеціальний диктофон або завантажити з Cydia невеликий додаток. Audio Recorder - це не просто програма, що створює цифрові копії телефонних розмов, це найкращий метод отримати в розпорядження цінну інформацію, яка в звичайному режимі може бути втрачена.

[Cydia] WeatherIcon: «Погода» в реальному часі на екрані вашого iPhone та iPad

Категорія: 

погода iphoneУ користь додатка «Погода» на iOS сумніватися не доводиться. Це одна з найбільш часто використовуваних програм, за допомогою якої користувачі дізнаються стан температури повітря, вологості, тиску і т.д. у своєму регіоні. Проте є у цієї корисної утиліти і свій мінус - іконка додатки не відображає погоду в реальному часі. Твік WeatherIcon для iPhone, iPad і iPod touch допоможе виправити ситуацію.

[Cydia] RecordMyScreen: записуємо відео з екрану iPhone і iPad безкоштовно

Категорія: 

Хочете зберегти свій прогрес в якій-небудь грі або створити відеоролик з того, що відбувається на екрані? Можна обійтися без покупки додаткового устаткування і кабелів - достатньо мати джейлбрейкнутий девайс і скачати твік RecordMyScreen. Від аналогів цю утиліту відрізняє можливість апаратного прискорення кодування і безкоштовна основа.

[Cydia] Auto App Updater: автоматичне оновлення додатків з AppStore

Категорія: 

Чим більше пам'яті є на i-пристрої, тим більша кількість додатків можна на нього закачати. Однак разом з збільшенням обсягом скачаних ігор і програм зростає і кількість оновлень для цих додатків. Зазвичай для оновлення iOS-додатків доводиться заходити в App Store, перемикатися на вкладку "Оновлення" і завантажувати їх вручну. Однак якщо ви хотіли б автоматизувати цей процес, то програмка Auto App Updater з Cydia вам у цьому допоможе.

[Cydia] Mail Enhancher Pro - корисний твік для стандартної пошти в iOS 6

Категорія: 

Джейлбрейк-додаток Mail Enhancher Pro є надбудовою для стандартного поштового клієнта iOS, яка дозволяє істотно поліпшити функціонал і швидкість взаємодії з останнім. Додаток зовсім недавно було оновлено (хоча, скоріше, просто перевипущено для підтримки сумісності, бо оновленням це назвати складно) і тепер повноцінно підтримує iOS 6.

Нижче ви можете побачити повний список як нових, так і існуючих раніше функцій, налаштувань і параметрів Mail Enhancher Pro.

[Cydia] Як встановити анімований логотип на екран завантаження iPhone

Категорія: 

У Cydia вийшла чергова цікава розробка, за допомогою якої можна використовувати альтернативні анімовані зображення на екрані блокування iPhone і iPad. Даний твік платний, її вартість розробник Еван Свік оцінив в $0,99.

 

Сторінки

Subscribe to RSS - програми Cydia