програми для Mac OS X


Flume - клієнт Instagram для Mac OS X

19/10/2015 - 17:15

Flume - новий додаток для перегляду контенту в Instagram, що поєднує в собі риси мобільних додатків і софта для десктопів.

Inky - приємний поштовик для Mac

25/02/2014 - 00:15

Незважаючи на те, що багато користувачів вже досить давно відмовилися від «настільних» поштових клієнтів і стали використовувати веб-версії поштовиків, деякі розробники продовжують випускати програми цього класу.

Зараз за звання самого зручного десктопного поштовика на платформі Mac OS X борються відразу кілька додатків: Mail, Airmail , Unibox і Inky. Саме про останній учаснику цієї «битви» ми і поговоримо в цьому огляді.

Як зберегти відео з YouTube в MP4 / MP3 на Mac

YouTube - найпопулярніше сховище відеоконтенту Всесвітньої павутини. Багато користувачів хочуть переглядати матеріали з цього ресурсу у себе на комп'ютері. Компанія Eltima випустила відмінний завантажувач відео під Mac, який, окрім своєї основної функції, дозволяє завантажувати аудіо з YouTube. Інтерфейс Airy простіше нікуди: перетяніть посилання на вікно, і програма почне завантаження.

Apple випустила Logic Pro X і MainStage 3 для Mac

Apple оголосила про вихід музичного пакета Logic Pro X. Незважаючи на те, що для людей, далеких від звукозапису, ця звістка не особливо торкнеться, професіонали, швидше за все, захочуть дізнатися, що ж нового компанія приготувала в новій версії програми.

Найкращі альтернативи Google Reader на iOS і OS X

Категорія: 

Днями Google спантеличила своїх користувачів сумною звісткою - популярна RSS-читалка Google Reader скоро припинить своє існування. Саме в зв'язку з цим деякі користувачі навіть підписали петицію з проханням залишити сервіс в спокої і не позбавляти їх задоволення. Але якщо Google щось вирішила, то проси, не проси - толку мало.

 

Власне, та й в баню цей Google Reader, адже є цілком гідні альтернативи для iOS і OS X, про які ми сьогодні вам розповімо або нагадаємо.

[OS X] CollageIt - створюємо колажі одним кліком

Історично так склалося, що більшість користувачів використовують для вирішення простих завдань складні і громіздкі програмні продукти. Потрібно написати кілька речень - поставимо Microsoft Office. Потрібно додати пару ліній на картинку - встановимо Photoshop. Але практично завжди для вирішення таких простих завдань є дешеві або зовсім безкоштовні альтернативи.

Mac App Store: Кращі додатки 2012

В кінці року прийнято підбивати підсумки. Цим і зайнялися в онлайн-магазині додатків Mac App Store, підготувавши розділ з добіркою кращих додатків минаючого 2012 року. 

iWork для iOS обростає новими функціями

Категорія: 
iWork для iOS обрастает новыми функциями
Сьогодні в App Store для Mac і iOS стала доступна для завантаження оновлена версія офісного пакету iWork. Для комп'ютерної платформи Pages, Keynote і Numbers оновилися до версії 9.3, а для iOS - до 1.7. 

[Програми Mac OS X] Cappuccino - проста і зручна RSS-читалка

Незважаючи на те, що багато інтернет ресурсів транслюють всі свої записи в Twitter, Facebook або Вконтакте, найзручнішим способом завжди бути в курсі останніх змін на улюблених сайтах, була і є звичайна RSS підписка. У Mac App Store є безліч різних RSS-читалок, але сьогодні я хочу розповісти про простому і зручному додатку з «смачною» назвою Cappuccino.
Subscribe to RSS - програми для Mac OS X