програми для iPad


YouTube Red - відеосервіс без реклами з додатковими можливостями і підтримкою Google Play Music

25/11/2015 - 16:30
Категорія: 

YouTube Red що таке

Чутки про появу нового сервісу від Google ходять протягом уже декількох місяців, і ось тепер компанія анонсувала YouTube Red. Google оголосила, що в кінці поточного місяця запустить платну версію відеосервісу YouTube без реклами і з додатковими можливостями, яка обійдеться бажаючим в $9,99 на місяць.

Google випустив програму для перегляду музичних кліпів YouTube Music

16/11/2015 - 15:15
Категорія: 

YouTube Music скачать айфон

Днями компанія Google випустила YouTube Music - новий мобільний додаток для iPhone і телефонів на Android.
YouTube Music дозволяє нам дивитися кліпи на різні музичні композиції, шукати їх по виконавцю, альбому або назві. Всього в базі сервісу більш 30000000 музичних композицій.

«Selfie Collage and Slideshow» - програма для створення колажів і слайдшоу

21/10/2015 - 10:00
Категорія: 

«Selfie Collage and Slideshow» - це безкоштовний мобільний додаток для iPhone, iPad і пристроїв на Android, позиціонується розробником, як програма для створення колажів і слайдшоу з селфі, але також здатна брати за основу практично будь-яке зображення.

HomeMoney для iPhone - мобільна бухгалтерія

18/10/2015 - 10:45
Категорія: 

Управління особистими фінансами це те, до чого рано чи пізно приходить будь-яка грамотна людина. Багато хто, щоправда, заявляє, що необхідно не економити і рахувати, а заробляти більше. Проте останнє абсолютно не повинно виключати перше. І якщо будь нормальне підприємство має бухгалтерію, то чому її не повинні вести окремі люди?

Додаток YouTube разом з оновленням отримав вбудований відеоредактор

09/10/2015 - 16:30
Категорія: 

Компанія Google випустила чергове оновлення офіційного iOS-клієнта сервісу YouTube. Додаток було повністю перероблено, він отримав новий інтерфейс, а навігація була спрощена.

iPhone в допомогу велосипедистам, разом з GPS Cycle Computer

09/10/2015 - 15:15
Категорія: 

Разом з додатком GPS Cycle Computer ви забудете про те, що таке громіздкі і дорогі автономні пристрої GPS. Адже тепер все, що знадобиться вам для відстеження своїх велосипедних маршрутів та ведення статистики об'єднали розробники з AppAnnex в новому додатку.

Tweetbot 4 - кращий twitter-клієнт для iPhone і iPad

08/10/2015 - 10:45
Категорія: 

Компанія Tapbots випустила довгоочікуване оновлення для популярного клієнта Twitter - Tweetbot 4, в якому реалізовано низку важливих змін. Примітно, що цього разу оновлення торкнулося також iPad, завдяки чому Tweetbot 4 є універсальним додатком.

PGPTools - відмінне рішення для шифрування текстових повідомлень

02/10/2015 - 13:30
Категорія: 

Кожен поважаючий себе параноїк або прихильник теорії всесвітньої змови знає, як конфіденційно передати тому чи іншому користувачеві повідомлення. Але коли мова йде про конспірацію, то досконалості немає межі.
Особливо стурбовані проблемою користувачі для шифрування повідомлень використовують програмне забезпечення, шифрувальне методом PGP (Pretty Good Privacy) і в сучасних реаліях непогано б кожному з нас мати мобільний додаток, що дозволяє шифрувати текст вищезазначеним способом.

Додаток для створення заміток Google Keep вийшов для iPhone і iPad

02/10/2015 - 10:45
Категорія: 

Знаменитий додаток для створення заміток Google Keep днями став доступно для девайсів під управлінням iOS.

Перші блокувальники реклами для iOS 9

18/09/2015 - 10:45
Категорія: 

iOS 9 зробила величезний прорив не через нових заміток, роузмніша Siri або програма News, яка вбила старий добрий Кіоск, якого зараз вже немає. 9-те покоління фактично оголосило війну спливаючим вікнам, банерам та іншим набридливим елементам в Safari. Apple ще влітку виписала розробникам карт-бланш для створення браузерних розширень, що прибирають все це сміття з очей геть, і сьогодні перші блокувальники реклами для iOS 9 розмістилися на полицях App Store.

Apple оновила Pages, Numbers і Keynote

17/09/2015 - 16:15
Категорія: 

Apple випустила оновлення офісного пакету iWork, призначеного для iPhone, iPad і iPod touch. Реліз відбувся за добу до виходу нової програмної платформи iOS 9. В описі поновлення компанія повідомляє про підвищення стабільності роботи і виправленні помилок.

Вийшов оновлений клієнт Dropbox з підтримкою iOS 9

17/09/2015 - 15:45
Категорія: 

Dropbox анонсувала вихід оновлення для iPhone, iPod touch і iPad, яке принесло нативну підтримку нової операційної системи iOS 9. Про нові можливості додатка повідомляється в офіційному блозі розробників.

Apple випустила нову версію iMovie для iOS з підтримкою 4K-відео і 3D Touch

17/09/2015 - 15:15
Категорія: 

Apple випустила оновлення для відеоредактора iMovie, в якому додала розширену підтримку iOS 9 і нових гаджетів компанії. Зокрема, власники iPad Pro, iPhone 6s і iPhone 6s Plus тепер можуть працювати з відео в надвисокому дозволі і використовувати можливості дисплея Force Touch. Оновлення доступно безкоштовно для всіх користувачів iMovie.

У Instagram з'являться 30-секундні рекламні відеоролики

09/09/2015 - 16:15
Категорія: 

Instagram оголосив про закінчення експерименту з промо-відео, який тривав протягом кількох місяців. Тепер в фотопдодатку з'явиться можливість розміщення 30-секундних рекламних роликів. Про це керівництво компанії оголосило в офіційному прес-релізі.

Mozilla випустила Firefox для iOS

04/09/2015 - 16:00
Категорія: 

У грудні минулого року з'явилася інформація про намір Mozilla створити версію Firefox для iPhone і iPad. Компанія, зокрема, відкрила вакансію на посаду старшого менеджера по мобільному маркетингу, розробника програмного забезпечення та старшого продуктового менеджера по продуктах для iOS. І ось тепер Mozilla анонсувала обмежений реліз в App Store додатку, призначеного для iPhone і iPad.

Сторінки

Subscribe to RSS - програми для iPad