програми


Запущено сервіс безкоштовного друку фотографій з iPhone і iPad

16/02/2014 - 11:00
Категорія: 

Проект на майданчику Kickstarter, успішно зібрав суму в $150 000, ставить перед собою незвичайне завдання - безкоштовний професійний друк фотографій зі смартфонів і планшетів. Весь процес, а також доставка знімків не коштуватимуть власникам iPhone і iPad ні копійки.

Google відмовляється від браузерного движка Apple WebKit

Категорія: 

Google вирішила відмовитися від використання браузерного движка Apple WebKit в Chrome і перейти на використання його форку під назвою Blink. Поява нового движка ускладнить життя веб-розробників, але змусить ринок розвиватися більш швидкими темпами, повідомляє Cnews.

[Програми] DiskAid 6 дозволяє передавати файли на iPhone і iPad через Wi-Fi

Категорія: 

У 2001 році коли Apple вперше представила iTunes, вона ще не знала, що зробить революцію в технології обміну даними між електронними пристроями, яка зіграє не малу роль в успіху iPod. Однак деякі люди відмовляються від програми через складність і нетривіальнісьть її деяких функцій.

10 секретів додатка Google Maps для iPhone

Категорія: 
Через два місяці після виходу операційної системи iOS 6, в якій вперше з'явилися карти Apple, Google випустила картографічний додаток для iPhone, який покликаний скласти конкуренцію фірмовій розробці виробника iPhone і iPad. Карти були написані з нуля, щоб максимально ефективно об'єднати їх можливості, зручність і високий рівень деталізації з інтерфейсом iOS і зробити пошук потрібних місць на «яблучних» телефонах як можна більш швидким і простим.

Альтернатива AppStore: Weblin - магазин неофіційних iOS-додатків

Категорія: 
Створити свій магазин додатків для iOS прагнуть багато розробників. Однак, далеко не всім вдається витримати конкуренцію з App Store. Найвідомішим успішним рішенням є, звичайно, Cydia. Нещодавно був запущений ще один магазин під назвою Weblin
 

iPhone та iPad будуть розуміти українську мову?

Категорія: 
Презентація програмКомпанія Nuance Communications розробляює інструменти голосового управління різноманітними технологіями. Успішні програми Dragon дозволять користувачам надиктовувати SMS, електронні листи, оновлювати статуси у соціальних мережах та здійснювати Інтернет-пошук у 37-ми країнах по всьому світу. Віднині – мобільні телефони розуміють українську мову.

Додаток Google Maps може працювати в iOS 6

Категорія: 
\Google Maps IOS 6
Для багатьох користувачів iOS 6 може виявитися обнадійливою новина про те, що програмно запуск додатка Google Maps, який справно служив в iOS 5.1, можливий і в iOS 6. Погана новина полягає в тому, що на даному етапі сильно кульгає його стабільність і для роботи необхідний джейлбрейкнутий девайс. 

Оновлений додаток "Годинник" для iPad у новій iOS

Категорія: 
ios 6Компанією Apple на WWDC 2012 була анонсована iOS 6, що відрізняється від своєї попередниці як оновленими штатними додатками, так і деякими доповненнями. 
Одним з таких додатків для iPad стала проста, але дуже потрібна програма «Годинник». 
 
 
 

В AppStore з'явився записувач відео з екрану

Категорія: 
Додаток Display Recorder від BUGUN Software дозволяє записувати відео прямо з екрану iPhone, iPad. Програма записує як відео, так і аудіо матеріал, дозволяє відрегулювати запис відео і звуку, має опцію експорту відео на YouTube або здійснює експорт прямо в бібліотеку iPhone, iPad. 

Офіційний додаток ЄВРО-2012

Категорія: 
євро онлайн
Днями стартує фінальна стадія ЧЄ, а серед відвідувачів сайту знайдеться доволі велике число тих, хто буде стежити за ним. Як раз для них випущено «Офіційний додаток ЄВРО-2012» в AppStore.

[Cydia] iTransmission 2 - торрент для iOS

Категорія: 
Думаю, що неможливо знайти серед відвідувачів сайту людини, яка не чула б про торренти. Хтось качає музику, хтось фільми, хтось ігри, хтось все відразу. Часто буває так, що щось не встигаєш скачати, або не хочеш складати на ніч включеним комп'ютер, саме для таких випадків і є iTransmission.

Bump навчився передавати фотографії на комп'ютери

Категорія: 
Bump - це програма для iOS яке дозволяє передати фотографії або контакти з допомогою простого удару двох пристроїв з одиного на одного.
Тепер ця функція доступна і для комп'ютерів.

[Програми] Articles - ваша офлайнова бібліотека

Категорія: 
За допомогою Articles просто знаходити і зручно читати статті з Вікіпедії на iPhone і iPod touch. На вбудованої карті можна дізнатися про цікаві місця і події поруч з вами. Потрібну статтю просто знайти і перевести з однієї мови на іншу. Потрясіть айфон, і Articles підкаже, що почитати. Цікаві статті, на які зараз немає часу, можна відкласти на потім. Пошук по тексту допоможе швидко знайти відповіді в довгій статті. 

[Програми] Flashlight. iPhone як ліхтарик.

Категорія: 

Хотілося б почати з того, що всім нам не вистачає життєво важливих програм для нашого улюбленого гаджета. І справа навіть не у відсутності його в App Store, а в тому, що їх дуже багато, і я гублюся. Для мене таким додатком став ліхтарик від компанії iHandySoft Инк 

Сам додаток являє собою ліхтарик, який буде корисний, коли, наприклад, в будинку відключили світло, і перше, що опиниться під рукою - це ваш iPhone, або ж, наприклад, ви хочете перевірити вашу поштову скриньку (так, справжню:), а відкривати зовсім не хочеться, і достатьо буде просто посвітити. Таких ситуацій може бути мільйон, не мені вам розповідати про можливості застосування ліхтарика. Включення і вимикання ліхтарика здійснюється за допомогою великої кнопки на екрані.

Carpetgram: Бажаєте фотографію на фоні килима?

Категорія: 

 

Для системи iOS існує величезна безліч додатків для редагування фотографій.
Деякі накладають цікаві ефекти, деякі красиві рамки, але Carpetgram кардинально відрізняється від усіх існуючих редакторів фотографій.

 

 

 

Сторінки

Subscribe to RSS - програми