подарунок


iPad став найпопулярнішим подарунком на Різдво

Категорія: 
iPad-holiday
Ми знову маємо чергове підтвердження того, що планшети iPad є найпопулярнішими подарунками на новорічні свята. На цей раз джерело статистики досить незвичайне, але звідси і інтерес до цифр.

Магнітний Instagram від StickyGram

Категорія: 
Instagram скачать
Найцікавіша соціальна мережа Instagram, в якій користувачі спілкуються за допомогою фотографій, тепер знаходить своє застосування і в реальному житті спільно з сервісом StickyGram.

Новорічна реклама iPhone 4S

Категорія: 

Новорічні свята близькі як ніколи, всюди гримлять спец. акції, розпродажі та інша супутня суїта. Ось і в Apple вирішили востаннє в цьому році підігріти увагу до свого флагманського смартфону iPhone 4S. Зустрічаємо новий рік разом з Сантою і Siri:)

Особливо приємно, що не обійшлося без гумору. В іншому ж все на колишньому відмінному рівні. Все ж таки іноді завидно, що подібну рекламу не крутять на нашому тв, можливо тоді б був сенс його хоч іноді включати.

Angry Birds стукнуло 2 роки

Категорія: 
Angry Birds виповнилося два роки і це досить круто, щоб відсвяткувати подію, як мінімум, з боку розробників! У Rovio так і вчинили, а по ходу запросили на свято і всіх власників гри. На честь цієї події компанія опублікувала масштабне безкоштовне оновлення для Angry Birds з масою приємних сюрпризів для гравців.
 
Subscribe to RSS - подарунок