патенти


Apple запатентувала дизайн iPhone 3GS і iPod shuffle та функцію «Slide to Unlock»

Категорія: 

Apple не перестає вести активну роботу в напрямку патентного відомства США. При цьому в Купертіно не упускають можливості запатентувати деякі добре знайомі всім користувачам iPhone речі. На цей раз компанія отримала відразу три патенти на унікальний дизайн. Один для iPhone 3GS, інший на фірмовий «Slide to Unlock», а третій на iPod Shuffle.

Apple обговорить дизайн Годинника з швейцарцями

Категорія: 
 
На тлі перемоги над Samsung в патентній битві Apple і сама часто пригадує моменти, коли вона займалася копіюванням. Мовляв, віконний інтерфейс для першого Macintosh компанія запозичила у науково-дослідницького центру Xerox, і все таке інше. Але, розумієте, за давністю років приклад Xerox PARC втрачає актуальність, так що в суперечці їм особливо не козирнешь. Трохи більш цікаво проводити аналогії між Центром повідомлень iOS і аналогічною панеллю в Android. А якщо ви хочете нанести прибічнику Apple зовсім вже нищівного удару, заведіть розмову про Годиник в iOS 6 на iPad.

Motorola Mobility виграла патентну суперечку з Apple

Категорія: 

Смартфон Motorola DROID RazrСуд німецького міста Мангейм прийняв сторону компанії Motorola Mobility в її патентній суперечці з Apple, повідомляє блог FOSS Patents.

Суд визнав Apple винною в порушенні двох патентів Motorola, які були отримані в органах ЄС. В одному з них описується технологія, по'язана з передачею пакетів даних в мобільних мережах, а в другому - способи обміну повідомленнями між пристроями.

Запатентовані розробки застосовуються в продуктах Apple, зокрема, в комп'ютерах Mac і мобільних пристроях на базі iOS, однак компанії Motorola не вдасться домогтися введення судової заборони на їх продаж у Німеччині, відзначає блог The Verge.

Subscribe to RSS - патенти