патент


Apple планує додати панорамний режим на карти в iOS

Категорія: 

Apple планує додати панорами вулиць у карти компанії, які доступні на мобільних пристроях під управлінням iOS. Про це можна судити по новій патентній заявці, поданій корпорацією в Бюро патентів і торгових марок США.

Виходячи з опису патенту під назвою «3D Position Tracking for Panoramic Imagery Navigation», мова йде про навігацію для мобільних пристроїв Apple з панорамними зображеннями. У порівняння можна навести розробку Google, створену на базі технології «Street view». Остання дає можливість прогулюватися по різних куточках планети і вживу знайомитися з визначними пам'ятками і об'єктами в будь-якому місті.

Apple працює над віртуальним способом управління Mac, подібним до Kinect

Категорія: 
Apple проявляє інтерес до створення цілком нового способу взаємодії користувача з комп'ютером Mac і керування ним за допомогою системи жестів рук в тривимірному просторі. Про це стало відомо на цьому тижні через патентну заявку, яка була опублікована  Бюром патентів і товарних знаків США. Називається патент «Тривимірна система зображення і відображення», і описує технологію кшталт платформі Microsoft Xbox Kinect, яка забезпечує контроль без фізичної взаємодії із пристроєм.
 

Apple запатентувала віджети для iOS

Категорія: 

Apple має у своєму запасі масу патентів, що стосуються iOS і її портативних пристроїв, а також вона отримала вже четвертий за рахунком патент для функції Cover Flow. Проте найбільший інтерес викликає патент, що стосується функції «веб-кліп» в iOS.

Вперше таку опцію як «веб-кліп» Apple анонсувала на конференції WWDC в 2006 році. Вона дозволяє вирізати активну частину веб-сторінки і поміщати її в панель Dashboard в Mac OS X. При оновленні контенту на сторінці він зміниться і у веб-кліпі.

 

Apple патентує свою 3D камеру

Категорія: 

Недавня заявка на патент підтверджує, що в пристроях Apple рано чи пізно може з'явитися 3D камера. Це буде щось схоже на систему 3DS Nintendo, яка включає в себе подвійну налаштування камери - автостереоскопічних можливість відображати глибину зображення.

Додаткова підзарядка від Apple

Категорія: 

 

 

Дуже часто в дорозі або в місцях, не обладнаних розетками, MacBook або iPhone відмовляється працювати, через те, що сіла батарейка. Під рукою не виявляється мобільного акумулятора і, здається, світ завалився в один момент. Саме зараз ви чекали самий важливий дзвінок, і останній рядок тексту виявилася недописаним. У будь-якому разі, як не крути, можливість самопідзарядки була б дуже вчасна.

Тож Apple знову намагається здивувати новинкою користувачів своєї техніки.Цього разу це буде стосуватися можливості підзарядки на ходу.

Subscribe to RSS - патент