оновлення


Що нового в iOS 7.1

12/03/2014 - 21:45
Категорія: 

Apple нарешті випустила довгоочікувану iOS 7.1, в якій, як нам відомо по бета-версіями, змін має бути досить багато. Так і є - нововведень не «досить", а дуже багато, і нинішнє оновлення стало вельми серйозним. Але про все по порядку.

Apple припинила підтримку OS X Snow Leopard

03/03/2014 - 20:30
Категорія: 

Apple ясно дала зрозуміти, що не має наміру продовжувати підтримку OS X 10.6 Snow Leopard. На цьому тижні компанія випустила патч, що закриває SSL-уразливість в OS X 10.9 Mavericks. Аналогічні патчі випущені для OS X 10.8 і OS X 10.7. Користувачі OS X 10.6 і більш ранніх версій залишилися без оновлень.

Вийшла iOS 7.0.6 для iPhone, iPod touch і iPad

23/02/2014 - 10:45
Категорія: 

Apple поширила оновлення iOS 7.0.6 для iPhone, iPod touch і iPad. Це технічний апдейт, випущений через три тижні після виходу iOS 7.0.5 , спрямований на виправлення серйозної помилки операційної системи.

Реліз фінальної версії iOS 7.1 запланований на березень

Категорія: 

Apple планує випустити iOS 7.1 - перше велике оновлення для операційної системи iOS 7 - у березні цього року. Про це пише в п'ятницю 9to5Mac з посиланням на власні джерела в компанії.

Apple оновила iWork для iCloud, iWork для iOS і iWork для OS X

Категорія: 

Apple оновила свої офісні пакети iWork для iOS і OS X, а також "хмарну" версію iWork для iCloud.

Які ж саме Маки сумісні з OS X 10.9 Mavericks?

Категорія: 

Напередодні Apple поширила девелоперську версію операційної системи OS X 10.9 Mavericks, а сьогодні компанія опублікувала офіційні системні вимоги для нової ОС. Судячи зі списку моделей, не всі працюючі «Макінтоші» будуть сумісні з нею. Характерно, що користувачі існуючих Mac зможуть оновитися до нової ОС не тільки з поточною платформи OS X Mountain Lion - перейти на Mavericks можна навіть з OS X Snow Leopard.

24 нові функції iOS 7, про які змовчала Apple

Категорія: 

Вчора на Всесвітній конференції розробників Apple розповіла про свої нові продукти і сервіси. Цього разу очікування експертів виправдалися повністю - компанія представила нову версію операційної системи iOS 7, яка в тому числі може бути інтегрована з автомобілями, сервіс iTunes Radio, оновлені ноутбуки MacBook Air, робочі станції Mac Pro і настільну платформу OS X Mavericks.

iOS 7 для iPhone, iPod touch і iPad: нові функції, особливості та деталі

Категорія: 

Apple анонсувала наступне покоління мобільної операційної системи - iOS 7. Презентація ОС пройшла в рамках конференції WWDC, яка стартувала в Сан-Франциско 10 червня.

Apple представила настільну платформу OS X Mavericks

Категорія: 

Apple на щорічній конференції WWDC 2013 (Сан-Франциско, Каліфорнія, США) представила наступну версію операційної системи OS X Mavericks. Десяте за рахунком велике оновлення настільної платформи для комп'ютерів Mac було анонсовано вперше на заході для розробників.

iTunes оновився до версії 11.0.3: новий мініплеєр та покращений пошук

Категорія: 

Apple випустила нову версію свого медіакомбайну iTunes. Оновлення отримало індекс 11.0.3 і відрізняється зміненим мініплеєром, в якому тепер з'явилася область для перегляду обкладинок альбомів.

 

Завантажити iOS 6.1.4 для iPhone 5 з оновленням профілю аудіо

Категорія: 

Apple випустила прошивку iOS 6.1.4 для смартфонів iPhone 5. Цей технічний апдейт проходить під номером 10B329 і потрібен для «оновлення профілю аудіо для гучного зв'язку в смартфоні». Завантажити iOS 6.1.4 для iPhone 5 можна прямо зараз за посиланням у кінці статті.

Онлайн-магазин Apple оновився

Категорія: 

Нетривалі перерви в роботі онлайн-магазину Apple, які користувачі могли спостерігати протягом вчорашнього дня, закінчилися оновленням дизайну сайту, спрямованого в першу чергу на користувачів пристроїв з сенсорними екранами.

 

[Програми] Оновлення Gmail: з'явилися підтримка жестів і режим редагування

Категорія: 

Google випустила оновлення для поштового клієнта Gmail для iPhone і iPad, яке не тільки виправило помилки програми, але і додало нові функції, такі як жести «свайп» вправо і вліво для перегляду повідомлень і розширені можливості по управлінню електронною кореспонденцією.

Перше оновлення Google Maps для iOS

Категорія: 

Компанія Google оновила свій браузер Chrome для iOS. Нічого особливо кардинального не з'явилося, як завжди збільшена продуктивність і усунені помилки. Але дещо цікаве все ж таки є.

Apple оновила iOS і iTunes

Категорія: 

Сьогодні Apple випустила iOS 6.1.2 і iTunes 11.0.2., Усунувши деякі проблеми попередніх версій і додавши кілька нових функцій.

Сторінки

Subscribe to RSS - оновлення