карти


Apple покращить якість карт за допомогою Foursquare

Категорія: 

Західні інформаційні видання повідомили про переговори, що ведуться між компанією Apple і власниками сервісу Foursquare.

Apple має намір роздобути всі ресурси Foursquare для поліпшення якості своїх карт, які виявилися неконкурентоспроможними через занадто значну кількості недоліків і недоробок. Видання Wall Street Journal з посиланням на наближені до компанії джерела Apple пише, що до ведення переговорів з Foursquare, підштовхнуло її  до появи поліпшеної версії картографічного сервісу Google Maps в каталозі додатків Apple App Store. Карти Apple Maps просто не в змозі витримати натиск даного проекту, що лише підтверджується кількістю завантажень - за останні дві доби Google Maps був завантажений з App Store понад 10 млн разів.

10 секретів додатка Google Maps для iPhone

Категорія: 
Через два місяці після виходу операційної системи iOS 6, в якій вперше з'явилися карти Apple, Google випустила картографічний додаток для iPhone, який покликаний скласти конкуренцію фірмовій розробці виробника iPhone і iPad. Карти були написані з нуля, щоб максимально ефективно об'єднати їх можливості, зручність і високий рівень деталізації з інтерфейсом iOS і зробити пошук потрібних місць на «яблучних» телефонах як можна більш швидким і простим.

Додаток Google Maps може працювати в iOS 6

Категорія: 
\Google Maps IOS 6
Для багатьох користувачів iOS 6 може виявитися обнадійливою новина про те, що програмно запуск додатка Google Maps, який справно служив в iOS 5.1, можливий і в iOS 6. Погана новина полягає в тому, що на даному етапі сильно кульгає його стабільність і для роботи необхідний джейлбрейкнутий девайс. 

Google представляє нові 3D-карти

Категорія: 
Вчора ввечері в Сан-Франциско пошуковий гігант Google показав свій новий тривимірний картографічний сервіс, який в найближчому майбутньому буде доступний для iOS і Android. На сьогоднішній день Google вже пропонує користувачам iOS додаток «Earth», в який ймовірно і буде додано нововведення, якщо Apple дійсно відмовиться від використання карт Google.

Чи будуть нові 3D-карти в iOS 6?

Категорія: 
google карти
Незважаючи на тісне співробітництво двох компаній (карти від Google в iPhone «c народження, а в обох версіях Safari Пошукова система за умовчанням - теж Google), «іскорки у відносинах »вже немає, що напевно спричинить деякі зміни у вже усталених і звичних областях ОС.

Чекаємо 3D карти від Apple в iOS 6?

Категорія: 

У серпні цього року невідомий покупець придбав компанію C3 Technologies, що спеціалізується на розробці 3D карт і додатків. Не важко здогадатися, що цим таємничим покупцем стала відома нам фруктова компанія з Купертіно.

Subscribe to RSS - карти