камера


Як працює режим сповільненої зйомки на iPhone 5S

Категорія: 

Багато власників "айфонів" використовують телефон в якості своєї основної камери. Новий флагман iPhone 5S пропонує ряд поліпшень, який означає гігантський стрибок вперед для камери мобільного пристрою.

iPhone 5S дозволить знімати відео зі швидкістю 120 кадрів в секунду

Категорія: 

Відомо, що iPhone 5S по частині можливостей камери зможе похвалитися 13-мегапіксельною матрицею і подвійним світлодіодним спалахом. Однак, як стало відомо, Apple цим не обмежиться і наділить смартфон ще й унікальними програмними функціями.

Olloclip випустила новий телескопічний об'єктив для iPhone

Категорія: 

Компанія olloclip добре відома власникам iOS-пристроїв. Вона випускає спеціальні лінзи для розширення фотографічних можливостей мобільних девайсів Apple. Творці olloclip починали з проекту Kickstarter, але ідея розробників зі змінними лінзами для iPhone виявилася настільки потрібною, що буквально за кілька днів вони перевиконали план по збору коштів.

iOS 7 дозволяє вводити коди iTunes Gift Cards за допомогою камери

Категорія: 

У понеділок, через кілька годин після презентації iOS 7, Apple поширила першу бета-версію нової операційної системи, що є повністю переробленою програмною оболонкою для iPhone і iPad. Інтерфейс платформи став дуже простим і повітряним, зникли великовагові текстури з імітацією скла, тканини та інших натуральних матеріалів, а значки придбали мінімалістичний дизайн. Також виявилося, що в новій ОС безліч унікальних функцій, які не доступні в попередній версії.

iOS 7: зум під час відеозйомки

Категорія: 

У iOS 7, новій операційній системі Apple для мобільних пристроїв, реалізована можливість доступу до функції зуму під час запису відео. Тепер при зйомці роликів можна наблизити  картинку, щоб краще роздивитися об'єкти, які знаходяться на задньому плані або на значній відстані від місця зйомки.

У наступному iPhone буде спалах з декількома світлодіодами?

Категорія: 
Іноді чутки про нові гаджетах Apple мають цілком конкретний характер. Тобто нам кажуть: у iPhone 5 (6, 7) буде такий-то процесор, інформація надійшла з такого-то джерела. Або - iPad mini отримає дисплей Retina, виробництво яких вже налагоджене там-то і там-то. Це конкретика. 

Перетворюємо iPad в камеру з допомогою чохла Padcaster

Категорія: 
Новий чохол для iPad під назвою Padcaster безперечно можна вважати мрією практично всіх фотолюбителів. Даний чохол дозволяє приєднати до iPad справжній об'єктив схожий з тим, що використовується в DSLR-камерах, крім цього Padcaster дозволяє встановлювати планшет на штатив, який дозволить з легкістю записати довге відео або зняти необхідний кадр.

Фото, зроблені за допомогою iPhone 4S

Категорія: 

iphone камера фото

Одним з найпомітніших нововведень нового iPhone стала поліпшена камера, яка придбав 8 MP, можливість запису Full HD-відео, функцію розпізнавання осіб і отримав покращений сенсор, який відповідає за більш якісну передачу кольору. Щоб у потенційних покупців була можливість оцінити якість фотографій, які взмозі знімати новий iPhone, Apple, на своєму сайті в рамках рекламної компанії iPhone 4S виклали повнорозмірні (3264x2448) знімки, які зроблені за допомогою iPhone 4S.

Додаток Camera+ приніс творцям $ 5.1 мільйона

Категорія: 

програми фото айфон

Компанія Tap Tap Tap, яка випустила в червні 2010 року альтернативу стандартній «фотокамері» - додаток Camera +, - заробила на своїй розробці 5100000 доларів. Від популярності не зупинило навіть те, що Apple на півроку знімала програму з продажу через порушення SDK.
 
Camera + це  чудовий набір інструментів для фотографа-любителя. Наприклад, тільки в цьому додатку я знайшов функцію, коли камера фокусувалася на потрібній точці кадру, а експозицію вимірювала там, де я хочу.
 

Dot: Зйомка панорамного відео на вашому iPhone 4

Категорія: 

Хтось зумів зібрати мільйон на Kickstarter, хтось - "тільки" десяту частину від нього. Все вірно, хитромудре пристосування в руках дівчини на фото настільки вразило користувачів порталу, що зараз, за пару днів до точки фінансування, проект має у своєму активі майже $ 117,000. Давайте розбиратися, чим же він такий хороший.

Subscribe to RSS - камера