джейлбрейк


Вийшов неприв'язаний джейбрейк iOS 5.1.1

Категорія: 
джейбрейк 5.1.1
Ось і вийшла довгоочікувана утиліта для злому пристроїв від Apple з прошивкою iOS 5.1.1. Рекомендую прочитати даний пост до кінця, а тільки потім зламувати пристрій.
Далі приведені інструкції з переходу з прив'язаного  джейлбрейка на неприв'язаний під Windows і Mac

Остання інформація від pod2g про джейлбрейк iOS

Категорія: 
взлом электронной почты
Орієнтовна дата виходу, підтримувані пристрої та інша інформація.
Весь минулий тиждень з'являлися різні замітки з новою інформацією про очікуваний джейлбрейк. Так що ось приблизна підбірка.

Хакеру вдалося зробити неприв'язаний джейлбрейк iOS 5.1 для iPad 3

Категорія: 
Більшість любителів «свободи» уважно стежать за новинами про роботу хакера Pod2g над неприв'язаним джейлбрейком iOS 5.1. Цієї ночі прийшла ще одна «хороша» звістка для всіх спраглих. Справа в тому, що хакер відкрив нові подробиці про хід своїх розробок. 
джейбрейк 5.1
 

[Cydia] SMSNinja: Блокуємо небажані SMS повідомлення і дзвінки

Категорія: 
Багато хто стикався з ситуацією, коду без вашого бажання, ви починаєте отримувати рекламні розсилки.
Вирішити цю проблему можна двома шляхами, або подзвонити своєму оператору, або встановити твік - SMSNinja.

100 причин зробити джейлбрейк

Категорія: 
джейлбрейк
«А чи знаєте ви, що в світі налічується більш 10 млн користувачів джейлбрейка?», - Так починається стильний відеоролик, створений інформаційним ресурсом Jailbreak Matrix на підтримку любителів «свободи» на своїх iOS-пристроях.

Вийшов повноцінний джейлбрейк для iPhone 4S і iPad 2 з iOS 5.0.1 (для Mac OS)

Категорія: 

джейлбрейт iOS 5.0.1

Хакер pod2g нарешті оголосив про те, що їх довгі старання отримали логічне завершення - програма для неприв'язаний джейлбрейка iPhone 4S і iPad 2 c iOS 5.0.1 доступна для завантаження.

Apple закрила можливість непревязанного джейлбрейка в iOS 5.1

Категорія: 
Після виходу неприв'язаного Джейла для iOS 5.0.1, його головний розробник Pod2g попередив усіх, що в наступне оновлення Apple може прикрити вразливість, яка дозволяє зробити джейлбрейк. Сьогодні стало відомо що в свіжому білді iOS 5.1 Beta 3 дана вразливість вже закрита.
джейлбрейк iphone 4
 

Dev Team: оновлюйтеся на 5.0.1 поки не пізно!

Категорія: 

Команда хакерів з команди Dev Team, зовсім недавно випустила джейлбрейк для iPhone 4, iPhone 3GS і iPad, закликають всіх, хто ще не оновився на iOS 5.0.1, зробити це якомога швидше!

"Настав час оновити iPhone і iPad на останню прошивку. Навіть якщо ви використовуєте програмну розлочку UltraSn0w, Вам рекомендується це зробити якомога швидше, щоб мати можливість здійснити неприв'язаний джейлбрейк iOS 5.0.1" - пишуть вони у своєму блозі.

DFU режим в iPhone та iPad (DFU mode)

Категорія: 

Існує два режими перепрошивки iPhone: Recovery Mode і DFU mode. Обидва з них видалять всю інформацію на телефоні і прошиють BaseBand в разі його відсутності.

RedSn0w - детальний огляд програми та навіщо робити Jailbreak

Категорія: 

Apple починає боротьбу з піратством в App Store

Категорія: 

Можливо, вже незабаром власникам джейлбрейкнутих яблучних смартфонів буде важче знайти зламані програми і ігри з App Store, оскільки яблучна компанія почала черговий «хрестовий похід» проти піратства. Згідно з останньою інформацією, юристи Apple направили власникам популярного ресурсу для пошуку зламаних мобільних додатків Apptrackr.org DCMA-повідомлення (Digital Millennium Copyright Act), вимагаючи прибрати з сайту всі посилання на піратський контент.

Вийшов джейлбрейк для Apple TV 2G (iOS 4.4.4)

Категорія: 
Пару днів тому, хакер pod2g зробив всьому світу новорічний подарунок - знайшов вразливість в iOS 5, яка дала можливість зробити неприв'язаний джейлбрейк для iPhone 4 / iPad 1 (на прошивці iOS 5.x)
А недавно, дану вразливість адаптували і для Apple TV 2G.
Причому, джейлбрейк - не найсмачніше, що стало доступно для власників Apple TV 2G з прошивкою iOS 4.4.4

Неприв'язаний джейлбрейк iOS 5.0.1 [крім iPad 2 і iPhone 4S]

Категорія: 
iOS-5.0.1-PWNED
Тільки що відомий хакер pod2G опублікував приємні новини для всіх любителів jailbreak.
 

Як я і обіцяв, разом з Chronic Dev Team і iPhone Dev Team нам вдалося створити неприв'язаний jailbreak для пристроїв з процесором A4 і працюють під управлінням iOS 5.0.1

Неприв'язаний джейлбрейк iPhone 4S: Перші успіхи!

Категорія: 

непривязанный джейлбрейк iphone 4sВчора Pod2g повідомив нам про відстрочку неприв'язаного джейлбрейка iPhone 4S, хакер зіткнувся з «проблемою кеша процесора А5». Сьогодні вранці, як і обіцяв розробник, з'явилися нові дані .

На цей раз новини більш райдужні. Хакер і розробник Pod2g опублікував новий запис у своєму блозі, присвяченому роботі над джейлбрейка iOS 5 . «Проблема кеша процесора», пов'язана з управлінням двоядерної системою iPhone 4S тепер вирішена і справа залишається за малим. Розробник Pod2g майже у мети, так як інший процес вже суто справа техніки.

[Jailbreak] iPhone 4S успішно зламаний

Категорія: 

В черговий раз команді хакерів iPhone Dev-Team вдалося зламати систему і запустити Cydia на новітньому смартфоні iPhone 4S і планшеті iPad 2. Про цю подію в своєму Twitter написав лідер команди iPhone Dev-Team MuscleNerd.

Subscribe to RSS - джейлбрейк