аксесуари iPhone


Чохол COVR Photo для iPhone 6 дозволяє вести приховану зйомку

31/05/2015 - 14:45
Категорія: 

Мало хто наважується відкрито знімати перехожих на вулиці, в метро або на масових заходах. А часом подібне взагалі неможливо. Але чохол зі «шпигунською» лінзою COVR Photo дозволяє без всяких побоювань знімати на iPhone що завгодно, не боячись при цьому звернути на себе увагу.

Apple почала продаж накладних об'єктивів ExoLens для iPhone 6

26/02/2015 - 18:00
Категорія: 

Об'єктив ExoLens для iPhone 6 - ідеальне рішення для любителів фотографії. Набір складається з двох лінз - ширококутної і телескопічної і без зусиль поміщається в кишені, що дозволяє робити професійні кадри в будь-який час. Компанія Apple оголосила про початок продажів аксесуара у власному онлайн-магазині.

Cabelet: Lightning-кабель, який можна носити на руці

Категорія: 

Незважаючи на те, що сучасні мобільні пристрої обладнані універсальним інтерфейсом USB, зарядити або передати інформацію часом все також непросто. Причина в тому, що адаптери живлення або ноутбуки мають стандартний роз'єм USB, а гаджети Apple - власну версію у форматі Lightning. Не кожен користувач носить із собою відповідний кабель-перехідник. Саме цю проблему вирішує Cabelet, який можна завжди мати при собі.

[Аксесуари] USB-кабель і підставка для iPhone 5 в одному аксесуарі

Категорія: 

Весь світ складається з дрібниць, і кожна дрібниця по-своєму важлива. Пропонуємо вам Trunk - універсальний аксесуар для новітніх моделей iPhone і iPod touch, який поєднує в собі зручну підставку і міцний USB-кабель.

Duracell анонсувала чохли для безпровідної зарядки iPhone

Категорія: 

Компанія Duracell, що славиться акумуляторами і зарядними пристроями, поділилася своїми міркуваннями з приводу розвитку технології бездротової передачі електрики. За заявою компанії, нова лінійка аксесуарів Duracell Powermat з можливістю безконтактної зарядки користується популярністю у власників iPhone 5, що свідчить про затребуваність у користувачів цього технологічного напряму.

Apple буде заробляти на адаптерах і кабелях для iPhone 5

Категорія: 
На вже офіційно заявленій презентації Apple, яка відбудеться 12 вересня в Центрі мистецтв Yerba Buena Center в Сан-Франциско, США, компанія продемонструє не тільки iPhone 5, але також необхідні для новинки аксесуари. Серед них будуть якийсь адаптер І традиційний USB-кабель для підзарядки і приєднання до комп'ютера iГаджета, але з новим док-коннектором.

Картонний тримач Weltunit для iOS-пристроїв

Категорія: 

Останнім часом великі технологічні компанії приділяють досить багато уваги поновлюваним джерелам енергії та екологічності продукції, що випускається. Прагнення до відновлення екологічного балансу призвело до масового виробництва електромобілів і гібридів, що частково допомогло скоротити споживання природних ресурсів. Напевно ті, хто зацікавлений у купівлі електрифікованих транспортних засобів, не відмовляться від можливості стати власником тримача для мобільних пристроїв Apple, виготовленого з відновлюваних матеріалів.

 
Subscribe to RSS - аксесуари iPhone