Конкурси


[Розіграш] Fieldrunners 2 - налітай на промокоди до гри

Категорія: 

Ви вже мабуть встигли скучити за чудовим ігровм жанром Tower defence та за нашими розіграшами, тому зараз ми розіграємо промо коди до гри Fieldrunners 2.

Умови розіграшів не змінилися, але якщо ви вперше на нашому сайті, то радимо перечитати умови розіграшу.

[Розіграш] Amazing Alex - понапрягай свої звилини!

Категорія: 

Творці Angry Birds ще в травні анонсували ще один свій хіт - гру з назвою Amazing Alex. Відразу після релізу в AppStore з'явилася безкоштовна обмежена безкоштовна версія гри. Але, зрозуміло, що повна версія буде цікавішою за "Free". Тому сьогодні ми розіграємо промо коди до поної версії гри, щоб ви змогли повністю оцінити найскладніші рівні цієї чудової гри.

[Розіграш] Asphalt 7: Heat - топовий гоночний симулятор

Категорія: 

Сьогодні в розділі "Розіграші" ми представляємо вам гру, яка вже довгий час знаходиться в топі ігрових чартів AppStore - Asphalt 7: Heat. Гра дійсно вартує вашої уваги, в першу чергу завдяки чудовій графіці та геймплею.

Тож короткий опис гри та умови розіграшу промо кодів до цієї гри читайте далі.

[Розіграш] Ski Safari: сайд-скролінг з відмінним сеттінгом і нескінченним геймплеєм

Категорія: 

Сьогодні ми розіграємо промо коди до дуже не примітної, на перший погляд, гри Ski Safari від компанії Defiant Development.

Чесно зізнаюся, що я навіть і не збирався пропонувати вам цю гру, але після того, як я запустив трейлер гри, який просто показує геймплей, під пісню Pumped Up Kicks - Foster the People, я додивився його до кінця ...

[Конкурс] Fruit Ninja - твій шанс стати справжнім Ніньдзя!

Категорія: 

Fruit Ninja - гра не дуже складна, однак, зроблена на совість, і допоможе скоротати час і, в подальшому, похвалитися рекордами в Twitter або FaceBook. Основним завданням є знищення різних фруктів і ігнорування таких предметів, як бомби. Здавалося б, все гранично просто і навіть дитина впорається, але зі збільшенням швидкості підкидання фруктів, невблаганно росте і складність, і, деколи, складно не напоротися на вибухівку в загальній масі.

[Конкурс] Bad Piggies - тепер граємо за свиней! Безкоштовна роздача промо кодів!

Категорія: 

Погані свині знову полюють за яйцями, але, як завжди, все йде не так, як вони запланували! Чи зможете ви створити ідеальну літаючу машину і в повній цілості доставити їх до місця призначення? У підступних свиней є ряд предметів, які вони можуть використовувати, але їм потрібна ваша допомога, щоб перетворити їх в ідеальний транспортний засіб!

[Конкурс закінчено!] Angry Birds Star Wars - розіграш промо кодів! Отримай гру безкоштовно!

Категорія: 

Ми не так давно писали про те, що компанія Rovio випустила ще одне продовження гри Angry Birds - Angry Birds Star Wars. Але нажаль не всі можуть зануритися в цей новий світ Злих Пташок, через те, що ця гра є повністю платною, навіть безкоштовної обмеженої версії гри немає в AppStore. Наш сайт допоможе тобі виправити цю ситуацію - сьогодні ми розігруємо три промо коди для безкоштовного завантаження гри Angry Birds Star Wars. Подробиці читай далі...

Subscribe to RSS - Конкурси